آرایشگر لیدی گاگا فقط خط زیبایی خود را راه اندازی کرد – و این چیزی نیست که انتظار دارید

Sarah Tanno-Stewart افسانه ای ، آرایشگر شخصی لیدی گاگا ، به خاطر ظاهر خارج از جعبه اش (گلم مژه مژه مبهم گاگا در Met Gala 2019 ، کسی) شناخته شده است؟ در حالی که او بدون شک با قلم موی آرایشی در دست عنصر خود است ، تانو استوارت همچنین می داند که چگونه یک مارک تجاری را اداره کند. تانو-استوارت و همسرش گاگا به عنوان مدیر هنری جهانی آزمایشگاه های هاوس ، خطی ایجاد کرده اند که نه تنها تجسم سالها چهره آرایش وحشی آنها است بلکه مشتریان را به سرگرمی در این راه ترغیب می کند.

طبق انتشار اخیر ، تانو استوارت بنیانگذار برند را به لیست طولانی تقدیرهای خود اضافه می کند. در حالی که تصور می کردیم راه اندازی او یک خط تولید لوازم آرایشی است ، ما همچنین از دیدن این هنرمند که با همکاری iDesign ، یک شرکت تولیدی سازمانی ، یک خط سازمان پایدار زیبایی را راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال شدیم.

“من خیلی علاقه مند به ظروف و سازماندهی هستم زیرا این بخشی از کار من است. من واقعاً احساس می کنم اگر بتوانم منظم بمانم فضای بیشتری برای خلاقیت خود باقی می گذارم. ” جذابیت همانطور که او مجموعه 28 قطعه ای از برگزارکنندگان را خراب می کند. “من می خواستم راهی را امتحان کنم که برای شخص بسیار قابل تنظیم باشد ، بنابراین مهم نیست که فضای شما چه بزرگ یا کوچک باشد ، هر محصول در این خط با هم خوب به نظر می رسد.”

ساخته شده از پلاستیک قابل بازیافت ، هر قطعه از خط می تواند روی هم قرار گیرد و روی هم کلیک کند تا یک واحد ذخیره سازی مناسب برای فضای شما ایجاد کند. “اگر شما نیاز به ساخت و ساز و یا شما نیاز به ساخت گسترده ، مهم نیست؛ ما وضعیتی برای شما خواهیم داشت که کارساز است. “تانو استوارت به او می گوید جذابیت. ظروف نگهداری نیز در دو رنگ مجزا وجود دارد: دود ، سیاه غبارآلود و شفاف. محدوده تمام قطعات iDesign Signature Series x Sarah Tanno از 7 دلار تا 49 دلار است و دیروز در سایت amazon.com پخش زنده شدند.

تانو نیز می گوید جذابیت که تابستان امسال قطعات بیشتری برای آمدن وجود دارد و این دو نفر قصد دارند در سال 2022 تعداد بیشتری از آنها را منتشر کنند. تا آن زمان ، سازمان حمام ما به شکل نوک شکل خواهد بود.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>