آرایشگر کلسی بالرین می گوید این 3 ترفند به روشن نگه داشتن موهای بلوند کمک می کند

از کل سایه زمرد همه چیز کلسی بالرین ، خواننده ، ترانه سرا و خواننده کانتری ، از سایه چشم گرفته تا رشته های ساتن پیچیده اش ، نمایش را در مراسم امشب جوایز موسیقی آکادمی موسیقی کشور به سرقت برد.

صرف نظر از مدل موهای او – امشب ، کلسی دینیهان ، آرایشگر مشهور ، موج های کمر چرمی ستاره را با یک اسب تسویه حساب و زندگی کرده معامله کرد تا تمرکز خود را بر روی لباس های دلخواه و دولبان و گابانا حفظ کند – موهای بالرین همچنان روشن و برنجی هستند – مثل همیشه رایگان به گفته دینی هان ، راز روشن نگه داشتن موهای بلوند سه برابر است.

درخشش

Deenihan می گوید: “برای اطمینان از اینکه تکه های بلوند کودک تا حد ممکن نور را منعکس می کنند ، از اسپری براق استفاده کنید.” فرمول اصلی او – و آنچه در رشته امشب مورد توجه رشته های بالرین قرار گرفته است – # mydentity #MyStardust Intense Shine Spray (28 دلار) است ، گزینه ای که وی می گوید “پروازها را بدون کاهش وزن بافت کاهش می دهد و درخشش بدون چربی اضافه می کند.”

سپر دوش

هنگامی که یک اسپری براق را در جعبه ابزار موهای بلوند خود قرار دادید ، Deenihan می گوید که باید برنامه شستشوی خود را تحت نظر داشته باشید. او می گوید: “زیاد موهای خود را بشویید ، زیرا رنگ شما را کمرنگ می کند.” هنگام شستشو ، یک شامپوی رنگ بنفش را نیز انتخاب کنید تا هر نوع رنگ برنجی را در موهای بلوند شما مقابله کند.

ابزار بحث

آخرین مورد ، اما مطمئناً با توجه به نسخه Deenihan برای یک بلوند بدون برنج: “او می گوید:” ابزار حرارتی را پایین نگه دارید تا رنگ برنجی سریع کنترل نشود. ” “بله ، گرمای زیاد باعث کم رنگ شدن رنگ مو می شود و سریعتر اکسید می شود و به آن رنگ برنجی می بخشد.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>