آریانا گراند در حال راه اندازی یک خط زیبایی است

اخبار مهم پیرامون آریانا گراند خواننده منتشر شده است: او به تازگی در خانه زیبای خود در Montecito ، کالیفرنیا ازدواج کرده است ، وی اخیراً برای اولین بار با هنرمند The Weeknd به عنوان تازه ازدواج کرده بازی کرده است و او فقط یک علامت تجاری برای خط زیبایی خود ثبت کرده است .

طبق سکوی زیبایی حالت ترند، خط تولید Grande – این نام از آلبوم محبوب او گرفته خواهد شد خدا یک زن است، که در سال 2018 آغاز به کار کرد – شامل محصولاتی مانند مراقبت از پوست ، مراقبت از بدن ، موس ، میست ، سوفله ، عطرها ، ژل های دوش ، ژل های حمام و سایر موارد است. تاریخ راه اندازی هنوز اعلام نشده است ، اما ما مایل هستیم منتظر بمانیم اگر توسط یکی از هنرمندان مورد علاقه ما ایجاد شود. (Kylie Jenner همچنین یک خط مراقبت از کودک ، Kylie Baby ، برای هر حساب راه اندازی خواهد کرد.)

در حالی که این خانم 27 ساله قبلاً هرگز وارد دنیای مراقبت از پوست نشده است ، اما او در زمینه عطر با خط تولید خود ، آریانا گراند ، که در Ulta فروخته می شود و شامل محصولات لوسیون گرفته تا ژل های حمام است ، در زمینه عطر تجربه دارد.

با ما همراه باشید نیوبایتی برای به روزرسانی های بعدی در مورد برند آینده Grande.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>