آریزونا قوانینی را تصویب می کند که به بیماران پیوند پستان نیاز دارد که چک لیست رضایت نامه را امضا کنند

اسکاتسدیل ، جراح پلاستیک AZ ، رامان مهابیر ، دکتر می گوید که لایحه اخیر مصوب در ایالت وی مبنی بر الزام بیماران جراحی پستان به امضای چک لیست رضایت ، نتیجه اوج بسیاری از کارهای سخت جامعه جراحان پلاستیک آریزونا و انجمن های ملی جراحی پلاستیک است. دکتر مهابیر می گوید: “این قانون توسط فرماندار دوسی به امضا رسید و از اول ژانویه 2022 به عنوان تاریخ اجرای برنامه اجرا می شود.”

دکتر مهابیر می گوید که SB 1001 آریزونا به زنان در نظر گرفته شده برای کاشت پستان نیاز دارد که چک لیست را امضا کنند که خطرات مربوط به افزایش پستان در مورد کاشت را مشخص می کند. این چک لیست شامل اطلاعات مربوط به بیماری های کاشت پستان ، عوارض جانبی مرتبط با کاشت و جزئیات مربوط به ثبت ملی کاشت پستان است که اطلاعات کاشت و جراحی فرد را ثبت می کند.

در حال حاضر ، آریزونا اولین ایالتی است که چنین قوانینی را تصویب می کند ، اما دکتر مهابیر می گوید که وی و همکارانش در انجمن پزشکی آریزونا در تلاش هستند تا این امر را در مقیاس وسیع تری تصویب کنند. وی افزود: “این قانون در بسیاری از ایالت های دیگر به عنوان الگو در حال استفاده است. بیشترین پیشرفت در ایالت واشنگتن و نیوجرسی حاصل شده است. ” “هدف ما این است که 12-13 ایالت مهم را هدف قرار دهیم و این تصویب را در این ایالت ها تصویب کنیم ، و پس از آن یک لایحه فدرال اوج کار است.”

بسیاری از جراحان پلاستیک دارای مجوز هیئت مدیره ، این لایحه را گامی مثبت در تقویت آنچه که در حال حاضر انجام می دهند ، می دانند ، که آموزش بیماران و در عین حال اطمینان از حداکثر ایمنی آنها است. لوئیزویل ، جراح پلاستیک کی روش ، M. بردلی کالوبریاس ، MD ، می گوید: “من اعتقاد دارم که اقدام آریزونا نتیجه جدیدترین ارتباطات اخیر FDA از جمله درج لیست چک لیست بیمار به عنوان بخشی از مراحل رضایت است.” “من مطمئن هستم كه كامل فرآيند رضايتمندي در بين جراحان بسيار متغير بوده است و اين روند سعي در اطمينان از دريافت اطلاعات مشابه توسط همه بيماران قبل از بزرگ شدن دارد.”

در حالی که هنوز چک لیست نهایی نشده است ، مارج جول ، جراح پلاستیک یوجین ، OR می گوید که برخی از مواردی که در حال حاضر موجود است ممکن است برای ترساندن بیماران نیاز به توضیحات بیشتری داشته باشد: “تحقیقات منتشر شده من نشان می دهد که زنان دارای پیوند پستان هیچ مسئله ای در رابطه با شیردهی بیشتر از زنانی نیست که آنها را ندارند. ” “من همچنین اعتقاد ندارم که کاشت پستان بیماران را مستعد ابتلا به بیماری لایم می کند.”

لاس وگاس ، جراح پلاستیک NV ، مایکل ادواردز ، دکتر متذکر می شود که علی رغم اقدامات لازم برای تهیه یک چک لیست ، هنوز تحقیقات در مورد بیماری مرتبط با ایمپلنت پستان در حال انجام است و با ادامه مطالعات جدید ، بیماران باید از این موضوع مطلع باشند: ، من به بیماران توصیه می کنم با یک جراح پلاستیک باتجربه و دارای مجوز هیئت مدیره مراقبت کنند که به صحبت های شما گوش فرا دهد ، گزینه های شما را بررسی کند و به شما کمک کند تا به یک برنامه درمانی برسید که مناسب شما باشد. ”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>