آسانسورهای باسن برزیل دوباره در حال روند هستند ، در اینجا نحوه تغییر روش آمده است

اگر تا به حال در مورد لیفت لب به لب برزیل (BBL) چیزی شنیده اید ، روشی که شامل انتقال چربی از نواحی بدن به باسن است ، می دانید که این موضوع موضوعی حساس است زیرا به عنوان “خطرناک ترین” جراحی زیبایی سنجاق شده است روش در سال 2019. گرچه ممکن است این عنوان کاهش روند را نشان دهد ، پالو آلتو ، جراح پلاستیک دیوید بودرو ، دکتر می گوید که او بیشتر از هر زمان دیگری این کارها را انجام داده است و این به این دلیل است که او نسخه ایمن تری از BBL اصلی را اجرا می کند که به شرح زیر است انجمن جراحی پلاستیک آمریکا رهنمودهایی را پیشنهاد کرد. به آن افزودن گلوتئال فقط به زیر جلدی گفته می شود و به او کمک می کند تا شکلی زیبا و منحنی در قسمت باسن و بدن ایجاد کند.

BBL ها چه مدت دوام می آورند؟
در واقع این یک سوال واقعاً معمول است زیرا این ایده وجود دارد که انتقال چربی موقتی است – من نمی دانم این ایده چگونه شروع شده است – اما واقعیت این است که فقط درصدی از چربی منتقل شده در BBL زنده مانده است. اگر بعد از عمل وزن خود را افزایش یا کاهش دهید ، می توانید اندازه سلولهای چربی خود را افزایش یا کاهش دهید ، اما داده ها نشان می دهد که به طور متوسط ​​40 درصد چربی پس از انتقال چربی زنده می ماند. یک هدف با BBL های من انتقال بیش از حد 30 تا 40 درصدی است تا در نتیجه ای تقریباً مورد انتظار خود قرار بگیریم. این کاهش چربی را که در دوره نقاهت اتفاق می افتد جبران می کند ، اما وقتی چربی منتقل و قرار گرفت ، ماندگار خواهد بود.

آیا شما BBL یا کاشت لب به لب را ترجیح می دهید؟
من در عمل کاشت لب به لب انجام نمی دهم ، فقط به دلیل عوارض زیادی که ایجاد می کنند ، آنها را از بین می برم. بعلاوه ، ایمپلنتهای گلوتئال فقط برای رفع کاهش حجم در قسمت فوقانی باسن کار می کنند. برای بیماران من که چربی زیادی روی بدنشان نیست ، ما می توانیم بدون اینکه بیش از حد با BBL انجام شود ، یک تغییر شکل مناسب متناسب با بدن آنها بدست آوریم. اگر کسی به دنبال نتیجه ای بسیار چشمگیر است ، احتمالاً به ترکیبی از کاشت و انتقال چربی نیاز دارد. در کلینیک من ، تصمیم گرفتم که به آنها پیشنهاد ندهم ، زیرا آنها می توانند آلوده ، بدخیم ، آسیب پذیر شوند و می توانند باسنی را که خیلی بالا به نظر می رسد ، ایجاد کنند. هدف من ارائه ظاهری زیبا و طبیعی قابل اعتماد است.

آیا نوع بدنی خاصی وجود دارد که برای BBL بهتر جواب دهد؟
قبل از اقدام به عمل جراحی ، نیاز به ارزیابی دقیق بدن با عکس داریم. بزرگترین چیزی که من وقتی بیمار درخواست BBL می کند بدنبال آن می گردم این است که می توانم چربی را از بدن او بردارم تا به باسن منتقل کنم. گاهی اوقات ، این ممکن است در پشت یا کمر باشد – این ایده آل ترین است زیرا گرفتن چربی از کمر باعث تغییر شکل خوبی می شود – اما تا زمانی که آنها در هر نقطه چربی داشته باشند ، ما به طور معمول می توانیم BBL انجام دهیم. اگر BMI زیر 18 باشد ، ذخیره چربی کافی برای استفاده ندارد و انجام عمل جراحی سخت می شود.

از آنجا که شما در حال حذف چربی از ناحیه مرکزی بدن هستید ، آیا روش آن ناحیه نیز تغییر شکل می دهد؟
آره. هدف از برداشتن چربی در این ناحیه ایجاد شکمی با ظاهری نرم است. ما می خواهیم چربی را از نظر استراتژیک برداریم تا خطوط در مناطقی باشد که انتظار دارید آنها را ببینید. به منظور تحقق این امر ، ما لیپوساکشن hi-def را همراه با انتقال چربی انجام می دهیم تا بدنی دارای حالت و نازک تر ایجاد کنیم.

چرا BBL به عنوان یک روش خطرناک پین شده است؟
انتقال چربی به باسن چند سال قبل بسیار مورد توجه قرار گرفت زیرا بیماران از آن می مردند. پس از تحقیقات ، همه پزشکان دارای مجوز هیئت مدیره در صورتی که بخواهند مطابقت داشته باشند ، روشی جدید برای انجام این روش دارند ، به نام تقویت گلوتئال فقط زیر جلدی. به طور سنتی ، پزشکان به عضله تزریق می کردند که به رگ های خونی و سپس ریه ها وارد می شود ، که باعث آمبولوم ریوی می شود و مردم می میرند. من تقریباً شش سال است که نسخه به روز شده این روش را انجام می دهم و هرگز عارضه ای نداشته ام ، اما بسیار مهم است که از جراح خود بپرسید که آنها از چه تکنیکی استفاده می کنند.

آیا گزینه هایی غیرجراحی برای بیمارانی که آماده انتقال چربی نیستند وجود دارد؟
اولین سوالی که همیشه از خود می پرسیم این است که ‘آیا می توانیم بدون جراحی به آنچه بیمار بدنبال آن است برسیم؟’ از آنجا که جراحی همیشه یک خطر ذاتی دارد ، من همیشه کاری را انجام می دهم که به نظر من بهترین کار برای بیمار است. گاهی اوقات ، به آنها می گویم که برای گرفتن نتیجه ای که دنبال می کنند ، به رژیم غذایی بهتر و ورزش بیشتری نیاز دارند. از طرف دیگر ، افراد خاصی هستند که بدن لجبازی دارند و در مکان هایی که می خواهند وزن کم می کنند. من اغلب با لیپوساکشن برداشتن چربی را انجام می دهم ، جایی که چربی ها را از مکان هایی مانند دسته های عشق یا باسن برمی دارم ، که یک تغییر طولانی مدت بدون انتقال را ایجاد می کند. این موضوع به اندازه یک BBL چشمگیر نخواهد بود ، اما نتیجه خوبی خواهد داشت. ما همچنین دارای SculpSure هستیم که چربی را به طور دائمی از بین می برد و Sculptra ، نوعی ماده پرکننده است که اگر در حجم زیاد استفاده شود ، می تواند در افرادی که BMI پایین تری دارند به پری برسد. گزینه های غیر جراحی قطعاً وجود دارد اما برای افرادی که تمایل به تغییر چشمگیر ندارند ، این گزینه ها بهتر است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>