آلیسا میلانو در مورد روال ضد پیری خود واقعی می شود

آلیسا میلانو تنها با یک کلمه کاری را انجام داد که به نظر می رسد بسیاری از افراد مشهور قادر به انجام آن نیستند حتی اگر حقیقت واضح است – او علیرغم این واقعیت که بیش از 30 سال در نور افکن.

وقتی یکی از مفسران تیک توک پرسید ، “از چه چیزی برای چین و چروک استفاده می کنید؟” او با یک ویدئو پاسخ داد: “بوتاکس!” ضد پیری کاملاً شرم آور نیست ، با این وجود شما این کار را انجام می دهید ، و صداقت او بسیار طراوت بخش است زیرا افراد بی شماری که اصرار دارند صورت صاف و بدون چین و چروک آنها به دلیل استفاده از روغن زیتون به عنوان مرطوب کننده یا نوشیدن آب زیاد است بسیار شاداب است.

برای میلانو 48 ساله که از سال 1984 به صفحه تلویزیون ما راه پیدا کرد ، واقعی شدن یک اتفاق عادی شده است. اواخر سال گذشته او با علائم طولانی مدت COVID خود از جمله نبرد با نبرد ریزش مو به مردم رفت ، اما امروز ستاره به نظر می رسد که در حال اصلاح است زیرا در حال درخشش ابدی جوانی است.

در یک پست قبلی ، او همچنین به اشتراک گذاشت که Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer (8 دلار) و Instant Age Rewind Eraser Eraser Foundation (10 دلار) نیز مسئول ظاهر درخشان او بودند ، ثابت کرد که این یک روش ترکیبی است – پوست خوب و پوشاننده عالی.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>