آلیسون کیم بال در هک موهای مو ، برخورد با ناامنی ها و مهمان پادکست رویایی او

آلیسون کیم بال مدل “معمولی” شما نیست – و با این حال خیلی خوب است. ملوان سابق رقابتی و نیروگاه امضا شده با ویلهلمینا در سن 12 سالگی کشف شد (برای مبتدیان ، او با مارک هایی مانند Chanel ، Reebok ، Adidas ، Calvin Klein ، Guess ، Urban Outfitters و Zara کار کرده است) وظیفه خود را تعریف مجدد قرار داده است چیزی که او از آن به عنوان “نوع جدید” مدل یاد می کند ، همه در حالی که عشق خود را به دنیای سلامتی و سلامتی از طریق پادکست Spiked Kombucha خود پخش می کند ، که اوایل سال جاری به پخش موج های Spotify پرداخت. ما اخیراً با کیمبال آشنا شدیم ، که با هک کردن موهای فرفری خود ، نحوه برخورد با ناامنی ها و افرادی که در لیست مهمانان پادکست رویایی او هستند ، به اشتراک گذاشت.

شما از خیلی جوانی مدلینگ می کردید. چگونه می توان سر خوب را روی شانه های خود نگه داشت؟
چیزهای زیادی وجود دارد که باعث می شود من زمین گیر و نسبت به خودم درست باشم – که برای من بسیار مهم است. برخی از این موارد شامل ماهیگیری ، موج سواری ، اردو زدن یا هر کاری که در خارج از خانه انجام می شود. در طبیعت بودن و بازگشتن به چیزهایی که در دوران کودکی برای من شادی خالص به همراه داشت واقعاً به من یادآوری می کند که چرا شروع کردم و چرا ادامه می دهم. مدلینگ کاری است که من از 12 سالگی شروع به انجام آن کردم و الان هم حتی اگر حتی بیشتر از آن را دوست نداشته باشم نسبت به وقتی که در آن سن بودم دوست دارم. این عشقی است که بسیار خالص است و مدام در حال رشد است – این چیزی است که من خیلی علاقه مند به آن هستم.

چرا برای شما مهم است که یک مدل “جدید” باشید؟
من کوتاه هستم قد من قبلاً یک ناامنی بزرگ برای من بود و این واقعاً مرا در صنعت مدل سازی باز داشت. تغییرات بزرگی در صنعت اتفاق افتاده و هنوز هم در حال رخ دادن است تا اجازه دهد انواع بدنها مدل شوند ، که من آنها را دوست دارم. برای من مهم است که تمام قسمتهایم را کاملاً دوست داشته و بپذیرم. من واقعاً افتخار می کنم که در صنعت با سر بالا ایستاده ام و از رویاهایم دست بر ندارم.

شما همچنین به دلیل موهای فرفری خود معروف هستید. چگونه از آن مراقبت می کنید؟
فرهای من قطعاً قسمت بزرگی از من هستند! صادقانه این یک عمل متعادل کننده بزرگ است و هر روز متفاوت است. من ترکیب بسیار خوبی از استفاده از چند محصول مختلف پیدا کرده ام. در حال حاضر ، برنامه های معمول من شامل یک اسپری ضد وز ، یک نرم کننده مرطوب کننده ، موس و روغن برای رطوبت بسته شدن است. من از محصولاتی که پروتئین زیادی در آنها وجود دارد اجتناب می کنم و به جای آن به محصولات مرطوب کننده پایبندم.

چگونه وارد پادکست شدید؟
من می خواستم بستری داشته باشم که بتواند جنبه های مختلفی از خودم را بیان کند که اکثر مردم نمی بینند. واقعاً فقط دوستان و خانواده نزدیک من هستند که با دیوارهای پایین و آسیب پذیری من مرا می بینند. احساس خوبی که می توانم دوست اصلی افراد بسیاری برای پادکست من باشم و واقعاً بتوانم آن تماشای دوست واقعی را برای مخاطبان بیشتری ایجاد کنم. من به شدت به تک تک شنوندگان اهمیت می دهم.

مهمان پادکست “رویایی” شما کیست و چرا؟
ای خدا! خیلی زیاد است! راستش دوست پسرم. در یک قسمت آینده ، این رویا حتی ممکن است محقق شود. او شخص شماره یک من است ، الهام بخش و بزرگترین تأثیر من در زندگی من است و من او را بسیار عمیق می دانم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>