آمار جدید نشان می دهد این بزرگترین روند جراحی پلاستیک صورت در حال حاضر است

آکادمی جراحی پلاستیک صورت و ترمیمی صورت (AAFPRS) – بزرگترین انجمن جراحان پلاستیک صورت در جهان – هر ساله نظرسنجی شخص ثالثی را با گروهی از 2200 عضو خود انجام می دهد تا روند زیبایی سالانه را تعیین کند. امروز ، نتایج منتشر شد ، و چند شگفتی وجود دارد.

جراحی بالا است ، مراحل جراحی پایین است
AAFPRS گزارش داد: “با وجود این واقعیت که بسیاری از جراحی های غیر ضروری و خدمات زیبایی برای ماهها در طی همه گیری متوقف شده بودند” ، AAFPRS گزارش داد: “افزایش تقاضای جراحی در سالهای اخیر مشاهده نشده است.” 70 درصد جراحان شرکت کننده افزایش رزرو و درمان را در طی دوره همه گیری COVID-19 تجربه کرده اند که 9 در 10 نشان دهنده افزایش بیش از 10 درصدی است و بیشترین اقدامات جراحی است.

آکادمی می گوید: “برای اولین بار در سالهای گذشته ، اعضای AAFPRS گزارش می کنند که تقاضای درمان غیر جراحی در سال 2020 کاهش یافته است.” “متوسط ​​میزان اقدامات کم تهاجمی نسبت به سال 2019 9 درصد کاهش یافته است ، که ناشی از کاهش در درمان های پوستی (کاهش 29 درصدی) و مواد پرکننده (کاهش 8 درصدی) است” ، هرچند تقاضا برای نوروتوکسین ها – Botox Cosmetic ، Dysport و Xeomin – همچنان ادامه دارد. ثابت.

اتفاق نظر این است که افزایش می تواند به دو عامل اصلی منحصر به دوره COVID مربوط شود: زمان بیشتر صرف زوم و دستگاه های دیجیتال. و بیشتر وقت صرف شده در خانه ، بهبودی بیماران برای سهولت بهبودی نسبت به پاسخگویی به س questionsالات مربوط به تورم یا سایر عوارض جانبی آنها درمورد صحبت در مورد آبسردکن مطب.

“نه تنها افزایش تقاضای جراحی توسط فرهنگ فعلی خانه نشینی تقویت شده است ، بلکه همچنین به این دلیل است که همه ما وقت بیشتری برای نگاه کردن به خود داریم – در مورد بزرگنمایی ، FaceTime و در آینه. ما چهره های خود را به روش هایی دیده ایم که قبلاً آنها را ندیده ایم و وقت بیشتری برای نقد آنها داشته ایم. ” “COVID همچنین با توجه به سهولت بهبودی این روزها ، ذهنیت ما را نسبت به” روزه های carpe “بیشتر کرده است. ما شاهد روندی در بیشتر بیماران هستیم که همزمان چندین روش را درخواست می کنند. معمولاً می بینیم که دو یا سه روش با هم جمع شده اند ، مثلاً ابرو و چشم یا چشم و لیفت صورت ، اما اکنون شاهد هستیم که 20 درصد بیماران خواهان همه این موارد هستند. ”

جراحی زیبایی بینی هنوز لیستی از بیشترین درخواست های جراحی را دارد
طبق آکادمی ، طبق روشهای جراحی زیبایی بینی 78 درصد جراحان بیشترین درخواست را داشتند و به دنبال آن لیفت صورت (69 درصد) ، لیفت پلک ، بلفاروپلاستی با نام مستعار (65 درصد) و لیفت و گردن (58 درصد) انجام شد. این نظرسنجی گزارش می دهد که علی رغم تقاضای مداوم برای جراحی زیبایی بینی – این سالها بالاتر از سایر روش های صورت است – تعداد نوجوانانی که جراحی می کنند از 2019 افزایش یافته است ، “با 41 درصد جراحان این را به عنوان یک روند افزایش یافته” تمایل دارید که در کنفرانس ویدیویی ، که برای مدرسه نیز استفاده شده است ، بهتر به نظر برسید

وقتی به آن فکر می کنید جالب است زیرا دانش آموزان معمولاً رو به جلوی کلاس هستند و معلم را نگاه می کنند. اما در دنیای بزرگنمایی ، دانش آموزان به طور بالقوه می توانند مدت طولانی به یکدیگر نگاه کنند. با این حال ، دکتر Jacono می گوید ، “این تنها هزاره ها نیستند که تحت تأثیر فرهنگ سلفی قرار می گیرند ، من شاهد افزایش چشمگیری در بیماران بالای 40 سال بوده ام که زوم را به عنوان عوامل محرک نشان می دهند.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>