آمازون در حال افتتاح یک آرایشگاه است

دیروز ، آمازون اعلام کرد که آخرین فعالیت خود را آغاز کرده است: یک آرایشگاه مو ، به نام مناسب سالن آمازون. این سالن که محل اصلی خود را در لندن راه اندازی می کند ، بیش از 1500 متر مربع در دو طبقه در خیابان Brushfield مساحت دارد و خانه ای برای محاکمه “آخرین فن آوری صنعت ، از مشاوره های موی واقعیت افزوده (AR) گرفته تا نقطه و – خواهد بود. در یادگیری فن آوری ، ”

به شکل واقعی آمازون ، قرص های Fire در هر جلسه یک ظاهر طراحی شده برای سرگرمی مشتری در دسترس خواهند بود و با کمک فناوری AR ، مشتریان می توانند قبل از غوطه وری رنگ های مختلف موی مجازی را آزمایش کنند. یک “منطقه خلاقانه” اختصاصی برای ثبت پرونده های جدید در دسترس خواهد بود.

در این سالن آرایش و خدمات سنتی مو نیز ارائه می شود که توسط النا لاواگنی ، مالك Neville Hair & Beauty ، سالن مستقلی مستقر در لندن ارائه می شود.

در راستای اعتبار خرده فروشی مارک تجاری ، آمازون سالن مجموعه ای از پرفروش ترین محصولات مراقبت از مو را به نمایش می گذارد ، که توسط یک فناوری بتا “نقطه یادگیری و یادگیری” ، که در آن مشتریان می توانند به راحتی کالای مورد علاقه خود را در یک قفسه نمایش و اطلاعات مربوطه ، از جمله فیلم های تجاری و محتوای آموزشی ، در صفحه نمایش ظاهر می شود. ” همچنین مشتریان می توانند برای بازدید از صفحه آمازون محصول ، خرید و تحویل آن به خانه خود ، کدهای QR مربوطه را اسکن کنند.

جان بومفری ، مدیر کشور انگلیس ، آمازون ، گفت: “ما این سالن را برای مشتریان طراحی کرده ایم تا بیایند و بهترین فناوری ، محصولات مراقبت از مو و آرایشگران را در صنعت تجربه کنند.” “ما می خواهیم این مکان منحصر به فرد ما را یک قدم به مشتریان نزدیک کند ، و این مکانی خواهد بود که می توانیم با صنعت همکاری کنیم و فن آوری های جدید را آزمایش کنیم.”

پیش از باز شدن برای عموم مردم در “هفته های آینده” گزارش می دهد واشنگتن پست ، سالن در ابتدا فقط برای کارمندان آمازون آزاد خواهد بود. در مورد برنامه های توسعه ، نام تجاری تصمیم گرفته شده است: “این یک مکان تجربی خواهد بود که ما محصولات و فن آوری جدید را به نمایش می گذاریم و فعلاً برنامه ای برای افتتاح مکان های دیگر سالن آمازون وجود ندارد.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>