آنتونی هاپکینز می گوید رایحه برای او “نوعی مراقبه” است و یک کد تخفیف جدی برای مجموعه او به اشتراک می گذارد

وقتی آنتونی هاپکینز اعلام کرد که دو هفته قبل یک مارک عطر خانگی تولید کرده است ، تقریبا غیر منتظره ترین محصول عرضه شده با بویایی بود ، تا به حال. اما ، همانطور که برنده 82 سال جایزه اسکار به ما گفت ، آنتونی هاپکینز AH Eau de Parfum و مجموعه عطر و شمع خانگی و دیفیوزر اوج سالها الهام ، خاطرات و اشکال مختلف هنری است که با کمک به موقع علت.

آیا همیشه عطر مورد علاقه شما بوده است؟
بله ، عطرها و عطرها همیشه نقش مهمی در زندگی من داشته اند. برای من ، آنها نوعی مراقبه هستند. خواه در استودیو خودم بازیگری کنم ، موسیقی بنویسم یا نقاشی بکشم ، عطر و طعم آرامش ایجاد می کند و حس قدردانی را به وجود می آورد.

از کجا به مجموعه الهام گرفتید؟
همه عطرها و رایحه ها از جوانی من الهام گرفته شده اند. از همان کودکی به یاد داشتم از بوی درخت نارنج در باغ پدربزرگم لذت می بردم. این خاطرات خوب الهام بخش رایحه هایی است که من در مجموعه استفاده می کنم.

آیا در مدت زمانی که در خانه گذراندید خود را خلاق تر دیدید؟
در ابتدای قرنطینه ، من خودم را منعکس می کردم و از سلامتی و سلامتی خود بسیار سپاسگزارم. این سال آشفتگی زیادی را در زندگی بسیاری از مردم به وجود آورده است ، بنابراین من فقط می خواستم به ویژه به بچه ها کمک کنم و به آنها کمک کنم. به همین دلیل من با No Kid Hungry همکاری کردم. برای خرید گرسنگی کودکان در آمریکا ، در هر خرید 50 وعده غذایی به کودکان نیازمند ارائه می شود.

هنگام راه اندازی خط تعجب کرده اید؟
من تعجب کردم که چگونه همه چیز به طور یکپارچه کنار هم قرار گرفت. من می دانستم که می خواهم این برند ریشه در تعهد من به No Kid Hungry داشته باشد. کمک به کودکان نیروی محرکه این برند است و چرا آن را ایجاد کردم.

خود عطرها نیز بسیار ارگانیک ساخته شده اند. سه رایحه ، چوب صندل ، امبر نویر و گاردنیا توبروز ، همه با غریزه و شهود ناب ساخته شده اند و از خاطرات کودکی من الهام گرفته اند.

این یک پروژه اشتیاق مطلق بوده است و من از راه اندازی آن احساس افتخار می کنم.

چه خط بعدی است – هر محصول رویایی که شما برنامه ریزی می کنید؟
به نظر می رسد مردم عاشق پیراهن ها و ساعت های رنگارنگ من هستند ، بنابراین شاید این مورد بعدی باشد.

به روز شده در 28/4/21:

هاپکینز در جشن دو بار برنده شدن در جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد ، 40 درصد تخفیف AH Eau de Parfum (پیشنهاد زمان محدود) خود را در سایت anthonyhopkins.com با کد تبلیغات ارائه می دهد OSCAR. این رایحه منحصر به فرد ترکیبی ، شکوفه پرتقال ، مشک ، فلفل صورتی و زنجبیل است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>