آنچه همه باید درباره قانون CROWN بدانند

قانون CROWN اولین بار در ژانویه 2019 در کالیفرنیا معرفی شد و سپس در 3 ژوئیه به قانون وارد شد ، مخفف ایجاد جهانی با احترام و باز برای موهای طبیعی است. ماموریت این است که تعریف نژاد را در قانون اشتغال و مسکن عادلانه (FEHA) و قانون آموزش ایالتی گسترش دهد تا از محافظت در محل کار و مدارس دولتی و معتبر K-12 و پایان دادن به تبعیض مو ، که نفی شغل و فرصت های آموزشی است به دلیل بافت مو یا مدل موهای محافظ از جمله نوارهای کش ، قفل ها ، پیچ ها یا گره های بانتو.

در سپتامبر 2020 ، لایحه فدرال قانون CROWN در مجلس نمایندگان ایالات متحده تصویب شد و این قانون مهم را گامی دیگر به تصویب قانون فدرال برد. اسی اگلستون بریسی ، مدیر عامل و معاون اجرایی رئیس جمهور ، می گوید: “تبعیض مو مدت زیادی است که جامعه سیاهان را تحت تأثیر قرار داده است و حمایت و هیجان ناشی از قانون CROWN به ما اجازه می دهد تا بدانیم که در مسیر درست هستیم و تفاوت ایجاد می کنیم” زیبایی و مراقبت شخصی از Unilever. “تا به امروز ، قانون CROWN در 9 ایالت و 23 شهرداری با دو ایالت اضافی که قانونی را با الهام از قانون CROWN تصویب کرده اند ، تصویب شده است. اینها پیروزیهای عظیمی هستند و نشان دهنده اهمیت مطلق محافظت از قانون CROWN است. ”

بر اساس تحقیق انجام شده توسط Dove ، یکی از مارک های اصلی Unilever که ائتلاف CROWN را برای پیشبرد قانون این قانون تأسیس کرد ، زنان سیاه پوست 80 درصد بیشتر از زنان سفیدپوست احساس می کنند که نیاز به تغییر مو از حالت طبیعی خود دارند تا در دفتر؛ زنان سیاه پوست 30 درصد بیشتر از سیاست رسمی ظاهر کار مطلع می شوند. و زنان سیاه پوست به دلیل موهایشان یک و نیم برابر بیشتر از محل کار به خانه فرستاده می شوند.

داو همچنین اخیراً از همکاری با پاپستار برنده جایزه گرمی ، Lizzo ، برای انتشار بیشتر اخبار در مورد علت آن خبر داد. “به عنوان کسی که شخصاً تحت تأثیر کاری قرار گرفته است که کبوتر سالهاست برای به چالش کشیدن استانداردهای اجتماعی و دادن فضا برای نمایش واقعی زیبایی ، من نمی توانم از همکاری با آنها در مورد کارهایی که برای جامعه سیاه انجام می دهند بیشتر هیجان بزنم. پایان دادن به تبعیض نژادی بر اساس مو و حمایت از قانون CROWN ، “لیزو می گوید. “پیشرفت حاصل شده است ، اما کارهای بیشتری باید انجام شود ، و من آماده ام که در کنار داو کار کنم تا زیبایی را به سمت بهتر تغییر دهم.”

دیگر اعضای بنیانگذار ائتلاف CROWN عبارتند از: رنگ تغییر ، لیگ ملی شهری و مرکز غربی قانون و فقر ، و تلاش های آنها به ایجاد جهانی عادلانه تر برای زنان ، مردان و کودکان سیاه پوست کمک می کند. در سال 2020 ، قانون CROWN در ایالات زیر مورد بررسی قرار گرفت اما به قانون تبدیل نشد: آلاباما ، آریزونا ، کانتیکت ، دلاور ، فلوریدا ، جورجیا ، ایلینوی ، کانزاس ، کنتاکی ، لوئیزیانا ، ماساچوست ، میشیگان ، مینه سوتا ، می سی سی پی ، میسوری ، نبراسکا ، کارولینای شمالی ، اوهایو ، اورگان ، پنسیلوانیا ، رود آیلند ، کارولینای جنوبی ، تنسی ، ویرجینیا غربی و ویسکانسین. برای امضای دادخواست CROWN Act ، اینجا کلیک کنید – همچنین می توانید برای ارسال نامه الکترونیکی به TheCrownAct.com مراجعه کنید تا قانونگذاران محلی خود را برای دیدن اقدامات در ایالت خود ارسال کنید.

“Eggleston Bracey” می افزاید: “قانون CROWN یک ظرف مهم برای بسیاری از زنان بوده است ، به همین دلیل برای بزرگداشت ما می خواهیم زنان #PassTheCROWN را عبور دهند و در برابر تبعیض مو در همبستگی بایستند.” کار شما انجام نشده است ، اما ما در سال اول آنقدر موفق شده ایم که تنها راه پیش رفتن است. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>