آیا این ابزار پیشرفته Dyson در موهای زائد در خانه است؟

هنگامی که با CurrentBody ملاقات کردم ، به دو دلیل از یادگیری پیشنهادات جدید آنها بسیار هیجان زده شدم: آنها بیش از هر کس دیگری در جهان گزینه های بیشتری برای دستگاه های زیبایی در خانه دارند و آنها همیشه به دنبال جدیدترین ، بهترین فناوری و آوردن هستند نوآوری های جدید در بازار ایالات متحده

در حال حاضر ، پیشنهادات CurrentBody شامل دستگاه هایی است که آنها “A-Beauty” نامیده اند یا ابزارهای پیشرفته از کشورهای آسیایی مانند چین و ژاپن ، جایی که پیشرفت های فن آوری در همه صنایع از جمله زیبایی انجام می شود. JOVS Venus Pro Exclusively for CurrentBody Skin (380 دلار) ، یكی از این نوآوری ها ، یك دستگاه IPL در خانه است كه برای استفاده در هر قسمت از بدن با ضمیمه های صورت ، بیكینی ، بازو ، زیر بغل و پا طراحی شده است كه فهم آن را آسان می كند. نحوه درمان هر ناحیه از بدن.

در گذشته ، من نسبت به دستگاه های IPL در خانه احتیاط کرده ام ، زیرا از بسیاری از متخصصان شنیده ام که دستیابی به نتایج دشوار است و به اندازه موهای زائد با لیزر موثر نیست. با این حال ، به نظر می رسد بسیاری از مسائل مربوط به نتایج مربوط به قوام استفاده باشد ، و این ابزار جدید آوردن درمان های رفع مو را برای مصرف کننده آسان می کند ، که بسیار جذاب است زیرا یک سری برای دیدن نتایج به مرور زمان مورد نیاز است.

برای آزمایش توانایی های پیشرفته دستگاه ، تصمیم گرفتم روی زیر بغل و خط بیکینی تمرکز کنم تا مجبور نشوم به اندازه کف پا و ساق پا زمین را بپوشانم. روند کار بسیار ساده بود ، نگرانی در مورد وقت و تلاش بی فایده بود ، زیرا درست کردن آن تقریباً به هیچ زمانی نیاز نداشت و از ناحیه زیر بغل ، خط بیکینی و پاهایم حرکت می کرد. با یک سر انعطاف پذیر که با زاویه 180 درجه می چرخد ​​، برای رسیدن به نقاط صعب العبور بسیار مناسب است.

تغییر محل اتصال آسان و ملایم بود و با استفاده از فناوری ICE داخلی که پوست را خنک می کند ، درمان ها بدون درد است. JOVS Venus Pro می تواند در مقایسه با رقبای خود که بین 90 تا 250 هزار چشمک می زند ، تا 500000 بار چشمک می زند. این دستگاه همچنین به عنوان ابزاری برای جلوگیری از پیری صورت نیز عمل می کند. برای جوان سازی پوست ، از پیوست مراقبت از پوست LED استفاده می شود و سپس حالت برای “جوان سازی پوست” برای یک LED داخلی در خانه با نور قرمز تنظیم می شود.

اگرچه فاکتور بدون درد یک مزیت بزرگ محسوب می شود ، اما آنچه که من بیشتر از همه در استفاده از این دستگاه دوست داشتم این است که نحوه استفاده از سشوار Dyson را به من یادآوری می کند و ارزش آن را دارد. به همین ترتیب ، JOVS Venus Pro یک سرمایه گذاری است ، اما وقتی به همه مکان هایی فکر می کنید که می توانید به راحتی و با استفاده از پیوست هایی که با برچسب دقیق نشان داده شده اند ، آنها را درمان کنید ، کاملاً ارزش سرمایه گذاری را دارد. با یک بار درمان کامل بدن در زیر کمربندم در کمتر از ده دقیقه ، مشتاقانه منتظر خداحافظی با ریش تراش و موهای رشد کرده در آن مناطق تحت درمان در طی شش هفته هستم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>