آیا این قرص کوچک می تواند واقعا پوست شما را برنزه کند بدون اینکه هرگز پا را بیرون بگذارید؟

TikTok به سرعت یوتیوب و اینستاگرام را به عنوان راهی برای دریافت اخبار و اطلاعات اخیر جایگزین می کند. فقط یک سال پیش ، من شک دارم که می گفتیم “من در TikTok در مورد این موضوع شنیده ام” ، همانطور که اکنون انجام می دهیم. با این حال ، اگر می خواهید به س careالات مربوط به مراقبت از پوست و درمان زیبایی خود پاسخ دهید ، رسانه های اجتماعی همیشه معتبرترین منبع نیستند. به همین دلیل ما برای بررسی واقعیت اینجا هستیم.

برای این قسمت از “آیا این TikTok واقعیت است یا داستان”؟ ما شایعه سریع در مورد مکمل OTC را بررسی می کنیم که پوست شما را برنزه می کند بدون اینکه هرگز پا بیرون بگذارید. L-Tyrosine نامیده می شود و در اینجا چیزی است که می دانیم.

“L-Tyrosine یک اسید آمینه است که توسط آنزیمی به نام تیروزیناز در بدن به ملانین تبدیل می شود – رنگدانه هایی که سلول های ما را تولید می کند.” “همچنین می تواند به اسید آمینه دیگری به نام فنیل آلانین تبدیل شود که می تواند در بهبود پاسخ های خلقی و استرسی نقشی داشته باشد.”

بنابراین ، آیا آنها واقعاً کار می کنند؟ “متأسفانه ، این روند TikTok بیش نیست” ، ژاكیلین حبشی ، متخصص پوست ، لس آنجلس ، CA “هیچ مطالعه ای وجود ندارد که از مکمل های خوراکی L-تیروزین برای تولید برنزه پشتیبانی کند. برعکس ، یک مطالعه منتشر شده در سری جامع در فتوسنت ها اظهار می دارد که “باعث برنزه شدن یا افزایش برنزه شدن ناشی از UVB نمی شود.” علاوه بر این ، یک مطالعه منتشر شده در مجله پوست بالینی و زیبایی اظهار می دارد که ثابت نشده است که قرص های تیروزین م workثر هستند و FDA آنها را مضر می داند. “

دکتر Chimento موافقت می کند که با احتیاط ادامه دهد زیرا FDA آن را برای این موارد تایید نکرده است. وی افزود: “گرچه برخی از مکمل ها حاوی آنتی اکسیدان ها و مواد اضافی هستند که پاسخ ال-تیروزین را افزایش می دهند ، اما پزشکان معمولاً آنها را برای این منظور تأیید نمی کنند. دو مورد محبوب Pure Elixir Smart Tan – حاوی آنتی اکسیدان ها ، ویتامین A ، C ، E ، B6 ، لیکوپن و مس به نام چند – و Thorne L-Tyrosine. ”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>