آیا این پایدارترین صابون است؟

چه اتفاقی می افتد که یک محصول به بسته بندی تبدیل شود؟

از نظر جونا Breitenhuber ، این پاسخی بود که باید برایش رقم می زد. Breitenhuber مستقر در آمستردام از طریق کار خود به عنوان طراح بسته بندی محصولات آرایشی ، از عدم پایداری در محصولات مراقبت شخصی – به طور خاص صابون مایع – ناامید شد ، به طوری که تصمیم گرفت مطالعات کارشناسی ارشد خود را به یافتن راه حل اختصاص دهد.

SOAPBOTTLE را وارد کنید ، یک بسته بندی انقلابی برای مراقبت های شخصی و محصولات بهداشتی ، همانطور که از نامش پیداست ، در ظرفی قرار دارد که به معنای واقعی کلمه “شستشو” می شود (یعنی کل بسته بندی – فکر کنید ژل دوش و شامپو داخل آن است ، با صابون سخت تر روی آن خارج که می تواند به عنوان پاک کننده دست استفاده شود یا به عنوان مواد شوینده تبدیل شود – یک هدف بسیار مفید و قابل تجزیه زیست است).

در حالی که این خط هنوز در حالت نمونه اولیه است ، این برند Kickstarter چشمگیر را در بهار امسال راه اندازی كرد و به سرعت به هدف خود رسید و در حال حاضر دارای لیست انتظار تقریبا 3K برای دسته اول محصول است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>