آیا باید از جادوگر جادوگر استفاده کنید؟ کارشناسان مزایا را از بین می برند

PSA: فندق جادوگر است نه مترادف با نسیم دریای قدیمی خود است.

گزینه های تونر خشن و پر از الکل در گذشته ، تقریباً به طور کامل ، با پیشنهادهای نوع پوست جایگزین شده اند که به جای مواد سست کننده ، با مواد مغذی خوشه دار ترکیب می شوند. برای از بین بردن بسیاری از افسانه های پیرامون فندق جادوگر – و برای فهمیدن اینکه چه کسی باید از آن استفاده کند – ما برای یک ماده سریع 101 از متخصصان پوست استفاده کردیم.

ممکن است دوست داشته باشید: خرید برای زیبایی تمیز را بسیار ساده تر هدف قرار دهید

فندق جادوگر چیست؟
شاید علامت تجاری که بیشتر با فندق جادوگر آشنا است ، Thayers باشد ، مارک محبوب پوست که در سال 1847 تاسیس شده و فندق جادوگری را به عنوان ماده اصلی تولید هر یک از محصولات خود به حساب می آورد. (از آن زمان بیش از 10 میلیون بطری از تونرهای 12 اونسی فروخته شده است!) آندره گیتی ، مدیر بازاریابی Thayers ، می گوید فندق جادوگری درختچه ای برگریز است که در قسمت شرقی ایالات متحده رشد می کند. سپس عصاره را از برگهای درختچه ، پوست و شاخه ها گرفته می شود. وقتی این دارو برای دارو استفاده نمی شود ، غالباً با الکل و آب ترکیب می شود و باعث ایجاد تونرها و محصولات مشابه می شود ، اما محلول های فاقد الکل و آب نیز در دسترس هستند. (بعداً در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنید.)

فندق جادوگر چه درمانی می تواند داشته باشد؟
دکتر شری اسپرلینگ ، متخصص پوست ، فلورهام پارک ، نیویورک ، گفت: اگرچه استفاده از یک ماده قابض برای قرمز ، خارش پوست ممکن است ایده بدی به نظر برسد ، اما فندق جادوگر در واقع می تواند به تعدادی از بیماری های پوستی کمک کند. در میان لیست طولانی مزایا؟ تسکین التهاب و قرمزی ، آرام شدن اگزما ، آکنه و پسوریازیس ، کمک به کوچک شدن منافذ و حتی کاهش پف و روشن شدن پوست.

آیا فندق جادوگر می تواند پوست مستعد آکنه را درمان کند؟
مدت ها تصور می شد که تانن ها (نوعی مولکول قابض- آنتی اکسیدان ملاقات کننده با آنتی اکسیدان) در فندق جادوگر به پوست ملتهب کمک می کند – دکتر Sperling ادعا می کند که این ماده به طور موثری با باکتری ها مبارزه می کند ، التهاب را تسکین می دهد و پوست شکسته را ترمیم می کند ، همه این موارد ضروری برای پوست مستعد آکنه است. با این حال ، مانند بسیاری دیگر از مواد ضد آکنه ، فندق جادوگر در صورت استفاده بیش از حد ممکن است برای پوست خشک شود ، بنابراین احتیاط کنید.

آیا فندق جادوگر می تواند اثرات منفی روی پوست بگذارد؟
پاسخ کوتاه: بستگی به محصول دارد. پاسخ طولانی: “فندق جادوگر معمولاً با 10 تا 20 درصد الکل SD ترکیب می شود [a mixture containing ethanol]، “جوشوا راس ، زیبایی شناس مشهور ، که در مورد مراقبت از پوست در مورد این ماده بدبین است ، توضیح می دهد. “الکل به هر شکل ممکن است باعث تحریک پوست شود.” و دکتر اسپرلینگ موافق است: “اگر پوست شما خشک باشد ، محتوای الکل می تواند باعث تحریک شود.” همین مسئله در مورد فندق جادوگر خالص نیز وجود دارد: گیتی می گوید: “اگر کسی بخواهد یک کوزه عصاره فندق جادوگر رقیق نشده و خالص بخرد و آن را روی پوست خود بمالد ، ممکن است کمی تحریک کننده باشد.”

با این حال ، توجه به این نکته حائز اهمیت است که در سالهای اخیر ، این تونرهای خشن ، حاوی الکل و اتانول با مطابقت نهایی مطابقت دارند. به گفته گیتی مارک هایی مانند Thayers که تونرهای آنها “فاقد الکل هستند و همچنین حاوی آلوئه ورا هستند که باعث می شوند بسیار ملایم ، ترمیم کننده و آبرسان باشند” ، حتی برای پوست های حساس نیز ایمن هستند. هدف ما برای داشتن پوستی که به راحتی تحت استرس قرار می گیرد: تونر گلبرگ گل رز Thayers (11 دلار) که قسمت های مساوی آن طراوت و تسکین دهنده است.

موارد دلخواه بیشتر: Sunday Riley Martian (55 دلار) ، یک تونر ژل آب که با خاک رس بنتونیت ، عصاره های فندق جادوگر و گل ختمی برای پوست نرم کننده چربی (حاوی الکل) ترکیب شده است. تونر تکمیل کننده منافذ جادوگر جادوگر اصلی دیکینسون (4 دلار) ، یک اکسیر 100 درصدی طبیعی و کامل کننده منافذ که هزینه آن کمتر از یک آب سبز است. و اولین کمک های زیبایی پوست پوستی Blemish Patrol Pads (30 دلار) ، یک راه حل سریع و سریع برای از بین بردن لکه ها و یک منطقه T روغنی است.