آیا باید ضد آفتاب را بر اساس نوع پوست خود انتخاب کنید؟

ضد آفتاب بدون شک مهمترین محصول زیبایی است که می توانید بخرید. با پیچ و خم بیرحمانه سرنوشت ، رمزگشایی هنگام تصمیم گیری برای خرید یکی از دشوارترین آنهاست. به هر حال ، حجم گسترده گزینه های موجود در بازار بسیار زیاد است.

بنابراین ، چگونه باید بهترین SPF را برای پوست خود انتخاب کنید؟ اکثر ما به طور کلی تمام محصولات مراقبت از پوست خود را با توجه به نوع پوست خود انتخاب می کنیم ، بنابراین طبیعی است که تعجب کنیم آیا باید همین کار را با ضد آفتاب انجام دهیم؟ در اینجا ، ما به Hamden ، متخصص پوست CT مونا گوهارا ، MD ضربه زدیم تا رکورد را تنظیم کند.

اول ، چرا استفاده از کرم ضد آفتاب هر روز مهم است؟

قبل از اینکه به چگونگی انتخاب ضد آفتاب بپردازیم ، باید تکرار کنیم که چرا پوشیدن لباس در درجه اول اهمیت زیادی دارد. دکتر گوهرا توضیح می دهد: “ما می دانیم که سرطان پوست تا حد زیادی قابل پیشگیری است و این امر با استفاده از نکات ایمنی در برابر آفتاب ، از جمله استفاده از کرم ضد آفتاب با طیف گسترده هر روز آغاز می شود.” “هنگامی که پوست محافظت نمی شود و در معرض اشعه ماورا بنفش مضر خورشید قرار می گیرد ، نه تنها احتمال ابتلا به سرطان پوست با گذشت زمان افزایش می یابد ، بلکه همچنین می دانیم که 90 درصد علائم قابل مشاهده پیری ناشی از آفتاب است.”

ضد آفتاب با داستان کوتاه ، باید بخشی از رژیم روزانه مراقبت از پوست برای همه باشد و به عنوان یک درمان ضد پیری دیده شود که هم از آسیب های پوستی در آینده محافظت می کند و هم از آن جلوگیری می کند.

آیا باید کرم ضد آفتاب خود را بر اساس نوع پوست خود انتخاب کنید؟

به گفته دکتر گوهارا ، انتخاب کرم ضد آفتابی هوشمندانه است میکند با نوع پوست شما مطابقت دارد دکتر گوهرا می گوید: “بهترین ضد آفتاب کرم ضد آفتابی است که هر روز از آن استفاده خواهید کرد.” “یکی را متناسب با نوع پوست ، شرایط ، رنگ و سبک زندگی خود انتخاب کنید.”

برای کسانی که پوست حساس دارند ، ضد آفتاب معدنی را به جای یک ماده شیمیایی انتخاب کنید زیرا احتمال تحریک پوست کم است. اگر پوست چربی دارید ، گزینه ای بدون روغن و غیر کمدوژنیک انتخاب کنید و کسانی که پوست خشک دارند باید به دنبال گزینه هایی با مواد آبرسان مانند اسید هیالورونیک باشند.

در نهایت ، مهم این است که شما ضد آفتابی را انتخاب کنید که با استفاده روزانه آن احساس راحتی می کنید. ضد آفتاب خود را به عنوان بخشی از رژیم منظم مراقبت از پوست در نظر بگیرید – هرگز بدون در آن از در بیرون نروید.

آیا کرم ضد آفتابی وجود دارد که شما برای انواع پوست توصیه کنید؟

خوشبختانه کرم های ضد آفتاب موجود است که برای آنها خوب محسوب می شود همه انواع پوست ، بنابراین اگر نخواهید مجبور نیستید در راهروهای زیبایی گشت بزنید تا یکی از آن را متناسب با نوع پوست خاص خود پیدا کنید. “EltaMD UV Restore Broad-Spectrum SPF 40 (36.50 دلار) بدون رنگ ، عطر ، گلوتن ، فاقد روغن ، پارابن و غیر comedogenic است ، و این برای پوست های حساس و مستعد آکنه بسیار مناسب است ، ”دکتر گوهرا می گوید. “همچنین با عصاره ریشه زنجبیل و ساکارید ایزومرات فرموله شده است که با بهبود صافی پوست ، به حداقل رساندن لکه های تیره و کاهش خطوط ریز و چین و چروک ، باعث ایجاد یک چهره سالم می شود.”

UV Restore که یک ضد آفتاب روزمره عالی برای هر فرد است ، همچنین حاوی آنتی اکسیدان هایی است که با رادیکال های آزاد پیر شدن پوست مرتبط با اشعه ماوراio بنفش و مادون قرمز مقابله می کنند و از نور مرئی با انرژی بالا محافظت می کنند. دکتر گوهرا اضافه می کند: “این ضد آفتاب هم در نسخه بدون رنگ و هم رنگ آمیزی می شود.”

روش صحیح استفاده از EltaMD UV Restore Broad-Spectrum SPF 40 چیست؟

دکتر گوهرا می گوید: “طبق آکادمی پوست آمریکا ، استفاده از SPF 30 یا بالاتر روی صورت توصیه می شود.” “کرم ضد آفتاب باید هر روز به عنوان آخرین قسمت از برنامه های مراقبت از پوست استفاده شود.”

نکته مثبت: دکتر گوهارا توصیه می کند SPF خود را کنار خمیردندان بگذارید تا به شما یادآوری کند که هر روز صبح قبل از ترک خانه از آن استفاده کنید. وی اضافه می کند: “و فراموش نکنید که آن را در همه قسمت های صورت از جمله بینی ، گوش و لب خود بمالید.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>