آیا برای انجام کاشت سینه باید بعد از بچه دار شدن صبر کنید؟ یک جراح پلاستیک وزن می کند

اگر به فکر بزرگ شدن سینه هستید ، احتمالاً از خود می پرسید که در چه مقطعی از زندگی زمان مناسب برای برنامه ریزی آن است. آیا زودتر از دیرتر یک قانون اساسی خوب است؟ آیا باید بعد از بچه دار شدن صبر کنید؟ برای بسیاری ، س latterال اخیر یک نگرانی عمده است ، خصوصاً به دلیل اینکه برخی معتقدند که بارداری و زایمان می تواند به طور چشمگیری روی کاشت آنها تأثیر بگذارد. در اینجا ، ما دقیقاً توضیح خواهیم داد که چرا نیازی نیست تا بعد از بچه دار شدن برای بزرگ شدن سینه صبر کنید.

بیایید مستقیماً به این نکته بپردازیم: آیا باید بعد از زایمان صبر کنید تا تحت پستان قرار بگیرید؟
پاسخ کوتاه: شما انجام ندهید برای انجام سینه هایتان باید صبر کنید تا بعد از بچه دار شدن. لخی ، جراح پلاستیک UT ، مایکل ماریون ، دکتر ، می گوید: “من توصیه می کنم کاشت پستان را وقتی احساس می کنید بیشترین بهره را می برید یا از آن لذت می برید. “پیش بینی اینکه بدن هر فرد چگونه به بارداری پاسخ خواهد داد غیرممکن است.”

به گفته دکتر ماریون – که مشاور مشاور نیز است – او اغلب می شنود که بیماران می گویند آرزو می کنند زودتر از عمر خود روی کاشت سرمایه گذاری کنند. از این گذشته ، بعید به نظر می رسد که بارداری اثرات شدید یا نامطلوبی بر پستانها بگذارد ، روشهایی نیز برای رفع این مشکلات وجود دارد.

آیا زایمان شکل پستانهای شما را تغییر می دهد؟
برای اکثر زنان ، هورمون های بارداری و شیردهی بر شکل پستانها تأثیر می گذارد – اما این بدان معنی نیست که تغییر چشمگیر خواهد بود. دکتر ماریون می گوید: “ژنتیک بیمار ، حجم بافت بومی پستان و سن برخی از عوامل اصلی تأثیرگذار بر تغییر است.” “ما می دانیم که این تغییرات در بیماران با و بدون ایمپلنت پستان رخ می دهد.”

وجود کاشت هایی با اندازه متناسب به تغییرات شدیدتری کمک نمی کند و همچنین از وقوع تغییرات جلوگیری نمی کند. اما اگر تغییرات حاملگی بیشتر باشد ، ممکن است به یک روش تنظیم یا لیفتینگ نیاز داشته باشید. اما باز هم ، انجام کاشت پستان این کار را انجام می دهد نه از وقوع این تغییرات جلوگیری کرده و آنها را پیشگیری نمی کند. دکتر ماریون اضافه می کند: “اگر بعد از بچه دار شدن به روشی نیاز باشد ، ما می توانیم درست مثل قبل از بارداری ، این مسئله را انجام دهیم که آیا شما ایمپلنت می زنید یا نه.”

آیا می توانید با کاشت پستان شیردهی کنید؟
بیشتر خانم هایی که ایمپلنت پستان دارند پس از زایمان قادر به شیردهی طبیعی هستند. با این حال ، دکتر ماریون ادعا می کند که چندین مورد در مورد توانایی شیردهی با کاشت پستان وجود دارد. “اگر بیمار هرگز باردار نبوده و اقدام به شیر دادن نکرده باشد ، نمی توان گفت که آیا او قادر به شیردهی است [to breastfeed]، همانطور که همه زنان – با یا بدون کاشت پستان – در شیردهی موفق نیستند. ” “ما می دانیم که محل برش ، و همچنین کاشت ، می تواند میزان موفقیت را کمی تغییر دهد.”

به عنوان مثال ، اگر از برش آرئولار استفاده شود – كه برشی در امتداد بافت تیره و دایره ای اطراف نوك پستانك است – اعصاب كنترل كننده شیردهی ممكن است مختل شده و مجاری شیر از غدد تولید كننده شیر جدا شوند. اگر این اتفاق بیفتد ، احتمال موفقیت در شیردهی کاهش می یابد. دکتر ماریون می گوید: “مطالعات همچنین نشان داده است که در برخی از زنان ، کاهش کمی در تولید شیر می تواند پس از افزایش پستان اتفاق بیفتد.” “بنابراین ، برخی از بیماران ممکن است بتوانند مزایای شیر مادر را به کودک بدهند ، اما همچنین مجبور به مکمل شیرخشک هستند.”

همچنین ، توجه به این نکته مهم است که برخی از برش ها مانند برش از زیر بغل زیر بغل ، از آنجا که نوک پستان و آرئول در حین جراحی به پستان متصل هستند ، احتمالاً شیر تولیدی را تحت تأثیر قرار نمی دهند. علاوه بر این ، ایمپلنت های پستانی که در زیر عضله قرار می گیرند نیز احتمالاً بر تولید شیر تأثیر می گذارند.

خط پایین
دکتر ماریون می گوید: “از نظر من ، بیماران سپاسگزار هستند که منتظر عمل جراحی تقویت پستان نبودند.” “بیماران از پستانهای جدید خود در تمام مراحل زندگی ، حتی در دوران باروری لذت می برند. ما اغلب از بیماران در مورد افزایش راحتی با بدن و تصویر بدن ، گزینه های کمد لباس بیشتر ، روابط عاشقانه بهتر با شرکای خود و بهبود اعتماد به نفس می شنویم. ” بنابراین ، اجازه ندهید برنامه های مربوط به بارداری شما را از انجام کاشت منصرف کند. فقط مطمئن شوید که قبل از انجام جراحی برنامه های خود را با پزشک در میان بگذارید.

نظرات بیان شده در این مقاله نظر نویسندگان (نویسندگان) و جراحان است. آنها لزوماً نظرات و عقاید منتور را منعکس نمی کنند

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>