آیا رژ لب های آغشته به رتینول می توانند از پیری شما رنج ببرند؟

از آب کلروفیل گرفته تا گل گوی ، روند مراقبت از پوست در نمودارها بیشتر از چیزی است که قادر به همگام سازی آنها هستیم. با این حال ، هنگامی که Avon راه اندازی Lipcream Cashmere Essence جدید خود (22 دلار) را اعلام کرد ، این واقعیت را داشتیم که رژ لب با رتینول فرموله شده بود. بلافاصله ، یک سوال اساسی به ذهن خطور کردیم: چرا این امر معمولتر نیست؟ همانطور که مشخص شد ، چند رژ لب دیگر وجود دارد که با استاندارد طلا فرموله شده اند ، اما با این راه اندازی جدید به عنوان یک کاتالیزور ، ما فکر می کنیم این ماده بیشتر در لب های ما ظاهر می شود. پیش از این ، متخصصان صنعت هر آنچه را که باید در مورد رتینول در فرمول های رژ لب ما بدانیم و اینکه آیا این ماده ضروری در روال مراقبت از لب است یا نه ، تجزیه می کنند.

پوست پوست است

رتینول ، همچنین به عنوان ویتامین A شناخته می شود ، به دلیل تقویت پوست سفت ، خطوط ریز کمتر و صورت درخشان تر مشهور است. اما ، مسلماً ، فکر اولیه رتینول در رژ لب ما را کمی مضطرب کرد: اگر بخاطر کمی پوست خشک و حساس بودن بدنام باشد ، آیا این کار همان لبها را هم نخواهد کرد؟ طبق گفته استودیو سیتی ، متخصص پوست CA ، ژن روبنشتاین ، MD ، در حالی که رتینول باعث لایه برداری از لب ها می شود ، اما در حقیقت لب ها را نازک و پوسته پوسته نمی کند. در عوض ، “این لایه سطحی را صاف و صاف می کند ، که به اصلاح پوست خشک و ترک خورده لب کمک می کند تا بدتر شود.” وی همچنین اضافه می کند که به دلیل توانایی رتینول در تحریک تولید کلاژن ، “به جوان سازی پوست کمک می کند.”

تفاوت بزرگ

در حالی که دکتر روبنشتاین توانایی رتینول در بهبود ظاهر لب ها را توضیح می دهد ، اوریت مارکوویتس ، متخصص پوست نیویورک ، چند پیشنهاد را رد می کند. “اسید رتینوئیک تجویز شده برای لب ها بسیار تحریک کننده است و باید از استفاده آن خودداری شود. با این حال ، فرمولاسیون های آرام رتینول ، مانند بیوتینینول یا باکوچیول از گیاه ، ایمن هستند ، به عنوان ماده مرطوب کننده عمل می کنند و می توانند رطوبت را در پوست لب ها بکشند ، بنابراین ظاهر جوانتری به جوش شما می دهد. روغن های دانه آفتابگردان ، خولان ، هویج و گل دانه گل محمدی از دیگر منابع رتینول گیاهی برای جستجوی برچسب محصولات شما هستند.

مدیر بازاریابی رنگ Avon Eva Lau تفاوت بین رتینول دارای مقاومت به نسخه و بی-رتینول ، ماده اصلی در رژ لب های جدید Avon را از بین می برد. “بزرگترین روندی که مدتی است شاهد آن هستیم آرایش مملو از مواد و فواید مراقبت از پوست است. با استفاده از رژ لب تزریق شده با یک گیاه جایگزین برای رتینول ، مانند بیو رتینول ، می توانید علائم اولیه پیری و کاهش حجم را بدون تحریک شدید – قرمزی ، پوستی و حساسیت – یک رتینول معمولی را از بین ببرید. ” اما ، حتی اگر از رتینول ملایم روی لب استفاده می کنید ، دکتر روبنشتاین می گوید که مهم است که آن را با ضد آفتاب یا مرطوب کننده لب ضد آفتاب در تمام طول سال جفت کنید.

سن Defier

لاو توضیح می دهد که لب ها همان جایی هستند که برخی از علائم اولیه پیری را با کاهش حجم و خزیدن خطوط ریز به مرور مشاهده می کنیم. به همین ترتیب ، دکتر مارکوویتز خاطرنشان می کند که رتینول بهترین مکان برای شروع پیشگیری است. او می گوید: “اسید رتینوئیک به جمع شدن ضخامت و استحکام لایه پوستی پوست کمک می کند و بنابراین از چروک شدن پوست جلوگیری می کند.” خطوط مشخصه لبهای پیری.

موج نو

در زیر ، چهار رژ لب ضد پیری که دوبرابر کار می کنند تا موهای ما را کامل کنند.

1
/
4

Lipcream Avon Cashmere Essence (22 دلار)

رژ لب جدید Avon که از هسته بیو رتینول همراه با روغن دانه گل مروارید و ویتامین E تزریق شده است ، دارای 10 رنگ مختلف با درخشش بالا و لب ها را به راحتی و بوسیدن می پیچد. به علاوه ، کاهش دهنده چین و چروک اضافه شده صدمه ای نمی زند.

2
/
4

رژ لب مرطوب کننده رنگ زیبا الیزابت آردن (27 دلار)

الیزابت آردن که به دلیل اختراع شده Volulip شناخته می شود و ادعا می کند ظاهر کاملتری به لب ها می بخشد ، با افزودن ویتامین A برای کمک به مرطوب و سالم ماندن پوسته ، با این فرمول از جعبه خارج شد.

4
/
4

رژ لب مات سوفله لب Rare Beauty (20 دلار)

این فرمول کرم مات که با روغن دانه آفتابگردان نیز تزریق می شود ، با یک کشیدن روی لب ها می لغزد و در تمام طول روز باقی می ماند. نتیجه: جرقه ای پر زرق و برق.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>