آیا کرم های ضد آفتاب در اندازه واقعی در یک کیف دستی مجاز هستند؟

یافتن نسخه هایی به اندازه سفر از محصولات مراقبت از پوست مورد علاقه ما و قرار دادن آنها در کیسه دستی همیشه یک مشکل است ، بنابراین ، با شنیدن اخباری مبنی بر مجاز بودن کرم های ضد آفتاب در سطوح بالای سر ، روحیه ما اوج می گیرد.

MSN گزارش داد که کرم ضد آفتاب در 7 آوریل به لیست مورد تایید پزشکی TSA اضافه شده است ، به این معنی که بطری های بزرگتر SPF می توانند در کیسه های دستی بسته بندی شوند. با این حال ، مقاله اخیر از مسافر صرفه جو توضیح می دهد که این خبر یک سو big تفاهم بزرگ است و TSA به مسافران اجازه نمی دهد بطری های ضد آفتاب را که بیش از حد طبیعی 3.4 اونس است ، بسته بندی کنند.

در بیانیه ارائه شده به نیوبایتی، TSA ادعا می کند اطلاعات گزارش شده در آخر هفته در مورد سفر با ضد آفتاب نادرست بوده است. “برای یک دوره کوتاه مدت ، وب سایت TSA به اشتباه گزارش داد که در صورت لزوم پزشکی ، ظروف ضد آفتاب بزرگتر از 3.4 اونس (100 میلی لیتر) در کیسه های حمل مجاز است. خطای موجود در وب سایت اصلاح شده است. مسافران هنوز باید اطمینان حاصل کنند که مایعات ، ژل ها و ذرات معلق در کیسه های حمل بیش از مقادیر بیشتر از 3.4 اونس نیستند. ” TSA برای جلوگیری از مصادره ، “به مسافرانی که به مقدار بیشتری ضد آفتاب ، یا مایعات ، ژل و مواد آئروسل دیگر نیاز دارند ، توصیه می کند که آنها را برای استفاده در مقصد به چمدان های اضافه شده اضافه کنند. توجه داشته باشید که از زمان شیوع ویروس کرونا ، TSA اجازه داده است یک ظرف ضدعفونی کننده دست مایع تا 12 اونس برای هر مسافر در کیسه های حمل داشته باشد. این تا اطلاع ثانوی قابل اجرا است. “

وسایلی با اندازه کامل که هنوز در کیف های دستی مجاز است (در صورت اعلام) محصولاتی مانند استنشاق کننده ، محلول تماسی و داروها هستند. اما ، همانطور که یک استنشاق کننده از حملات آسم یا دشواری تنفس محافظت می کند ، ضد آفتاب نیز از سرطان پوست محافظت می کند ، که بر اساس گزارش سرطان.org ، سالانه تقریبا 3.3 میلیون نفر اثر می گذارد. این به تنهایی می تواند دلیل کافی برای TSA باشد تا بتواند ضد آفتاب ها را در اندازه های کامل در کیف های دستی نگه دارد – و متخصصان پوست موافق هستند. مطابق با MSN، ایده اولیه برای ایجاد فضای مناسب برای ضدآفتاب های کامل در کیسه های دستی توسط دپارتمان پوست در دانشگاه براون مطرح شد که به دلیل اینکه کرم ضد آفتاب برای محافظت در برابر سرطان پوست مورد نیاز است ، در حد مجاز مایع با TSA مقابله کرد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>