ابتکاری ترین محصولات مراقبت از پوست که در ماه مارس راه اندازی می شود

پوست خشک زمستانی مربوط به گذشته است و جدیدترین محصولاتی برای مراقبت از پوست که دوستدار پوست و برنز هستند و ما نمی توانیم صبر کنیم تا تمام ماه را امتحان کنیم.

1
/
7

هیدراتور Clinique Moisture Surge 100H خودکار (41 دلار)

برای رطوبت نسل بعدی که به اطراف می چسبد – این برند ادعا می کند که آبرسانی بیش از 10 لایه عمق دارد و حتی پس از تمیز کردن 100 ساعت طول می کشد – این کرم ژل بدون روغن همین است.

2
/
7

کرم ژل دور چشم OLEHENRIKSEN Wrinkle Blur Bakuchiol (49 دلار)

این کرم دور چشم سبک و سبک وزن دارای دو نوع باکوچیول صاف کننده خط است ، یک جایگزین طبیعی برای رتینول ، همراه با پپتیدها و سلول های بنیادی ارکیده برای کمک به محکم شدن و روشن شدن زیر چشم.

3
/
7

روشن کننده پوست Brightalive ZO Skin Health (130 دلار)

برای لکه های سرسخت ، سرم های روشن کننده شما کاملاً از بین نمی روند ، این فرمول هوشمند را که سلولهای تولید کننده رنگدانه را هدف قرار می دهد و بدون هیچ گونه حساسیتی با نیاسینامید و ترانکسامیک اسید درمان می کند ، امتحان کنید.

4
/
7

EleVen by Venus Williams Perfect Form Balm Lip SPM 15 (19 دلار)

در هر چهار رنگ موجود ، هر یک از این مومیایی های محافظ لب دارای کرم های ضد آفتاب تمیز و معدنی و کاملاً تمیز یا سه رنگ صورتی ملایم است.

5
/
7

IMAGE Skincare VITAL C Hydrating Facing Mist (38 دلار)

ویتامین C ، اسید اسکوربیک و نیاسینامید تثبیت شده برای محافظت از پوست و روشن شدن آن با گذشت زمان با هر اسپریتسی از این غبار فوق العاده ظریف که برای تنظیم آرایش یا به عنوان انتخابی برای ظهر کار می کند ، کار می کنند.

6
/
7

خلوص فلسفه باعث پاک شدن ساده یک مرحله ای صورت با پودر ذغال (25 دلار) شد

این فرمول تمیز کننده عمیق که با توجه به انواع پوست های روغنی ایجاد شده است ، از پودر زغال چوب برای تخلیه مواد آلودگی و سبوم اضافی از منافذ برای یک بوم سالم استفاده می کند.

7
/
7

کره خود برنزه جزیره بهشت ​​(25 دلار)

مزایای مراقبت از پوست به علاوه یک برنز قابل باور؟ ثبت نام کنید این کرم غنی و مخلوط آسان به ترکیبی از روغن های طبیعی متصل می شود تا بدن را آبرسانی کرده و از خشکی پوست جلوگیری کند ، در حالی که ویتامین C و خاصیت تصحیح رنگ پوست باعث صاف و روشن بودن پوست می شود.

The post نوآورانه ترین محصولات مراقبت از پوست که در ماه مارس راه اندازی شد اولین بار در NewBeauty ظاهر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>