ابزار خنک کننده صورت 14 دلاری Sarah Jessica Parker برای راه اندازی مجدد ‘SATC’ را همچنان تنظیم می کند

سارا جسیکا پارکر در تابستان مشغول فیلمبرداری بسیار مورد انتظار است جنس و شهر راه اندازی مجدد شود ، اما این مانع از این نمی شود که برای درمان خودش وقت بگذارد. در پست اخیر اینستاگرام ، زندگی واقعی كری بردشاو فیلمنامه خود را از قسمت 101 نشان داد و درست مثل آن همراه با ملزومات مورد نیاز او که با خود حمل می کند. از جمله این موارد ضروری ، دو مورد مراقبت از خود است که واقعاً می توانیم از پس آن برآییم – ابزاری برای محافظت از صورت و یکی از پخش کننده های روغن ضروری مورد علاقه ما.

اینستاگرام: sarahjessicaparker

“موارد. باید داشته باشد تریلر / رختکن / کیف حمل بار. در حال آماده سازی برای روز اول تیراندازیjustlikethatmax ”پارکر نوشت. ابزار صورت مورد نظر Sundree Cooling Facial Globe (14 دلار) است که هم مقرون به صرفه است ، هم قابل حمل و هم استفاده از آن در طول روزهای طولانی در مجموعه برای تحریک گردش خون و به حداقل رساندن پف است.

دستگاه مراقبت از خود دیگر که به راحتی در لباس راحتی او جای می گیرد ، حرکت دیفیوزر Vitruvi (144 دلار) است. پخش کننده اسانس قابل حمل بی سیم است و چهار ساعت و نیم سعادت معطر آرام بخش را تضمین می کند.

اینستاگرام: sarahjessicaparker

پارکر در حال تبدیل شدن به یک طرفدار در افزایش انتظار برای بازگشت سریال است ، زیرا او همچنین یک صحنه نادر از پشت صحنه مراحل تغییر شکل کری را به اشتراک گذاشت. روز اول فیلمبرداری با این شروع می شود که سرژ نورمنت ، آرایشگر مشهور ، او را از نزدیک آماده می کند – محصولات سرژ نورمنت را در پست خود بچرخانید – و بنابراین داستان ادامه دارد. درست مثل همین … ما برنامه مورد علاقه خود را برمی گردانیم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>