اختصاصی: RHONJ Dolores Catania درباره جراحی های پلاستیک خود “واقعی” می شود

از لیفت صورت به شکم بند ، مورد علاقه طرفداران است خانه دار واقعی نیوجرسی دولورس کاتانیا “واقعی” امتیاز تلویزیونی واقعیت تلویزیونی براوو را به سطح جدیدی منتقل می کند – به ما اجازه می دهد هر عمل جراحی پلاستیکی را که انجام داده است ، و همچنین مورد بعدی که به فکر انجام آن است. وی از طریق تلفن از ایالت گاردن با ما در میان گذاشت: “من واقعاً از 50 سالگی می ترسیدم ، اما از این بابت احساس خوبی دارم.” “من چیزهای زیادی در مورد جوان و سالم ماندن یاد گرفته ام. من اکنون بیش از هر زمان دیگری می دانم. من آن را در آغوش می گیرم. “

شما در مورد جراحی های زیبایی خود بسیار صریح صحبت کرده اید. توصیه شما به هرکسی که ممکن است روشی مانند شکم شکم را که سال گذشته انجام داده اید در نظر بگیرد چیست؟
من یک لیفت صورت نیز انجام داده ام ، بنابراین می توانم روی گردن بالا و گردن پایین صحبت کنم. شما باید از نظر روحی و جسمی آماده باشید. اگر شما در حال فکر کردن روی شکم هستید ، باید زمان آن درست باشد و دکتر نیز این کار را انجام می دهد – شما واقعاً باید در مورد پزشک و کار او تحقیق کنید و همچنین با بیمارانی که به آنها مراجعه کرده اند صحبت کنید. همچنین مهم است که ، هنگامی که به خانه می رسیدید ، کمک و برنامه ای در دست داشته باشید. شما قرار نیست چیزی را بردارید یا کار سختی انجام دهید ، که بزرگترین چیز است. خرابی عامل بزرگی در بهبودی است. نحوه استفاده از زمان خرابی و نحوه کنترل زمان خرابی خود فاکتور مهمی در بهبودی شما است که بزرگترین معامله است.

آیا در حین گذراندن روند بهبودی ، هیچ شگفتی ای پیش بینی کرده اید؟
من با جراحی پلاستیک غریبه نیستم. من لیپو زدم ، سینه را بزرگ کردم ، لیفت لب به لب برزیل را انجام دادم و همانطور که به شما گفتم لیفت صورت را انجام دادم. اما ، با شکم شکم ، شما باید صبور باشید. بعد از ایجاد شکم دیگر به خانه و قدم زدن نمی روید – باید برای بهبودی و استراحت وقت بگذارید.

آیا جراحی های زیبایی دیگری وجود دارد که به فکر انجام آن باشید؟
اوه ، بله ، من در نظر گرفتن لیفت ران هستم.

بلهشما بسیار به زیبایی محصولی را که دوست داشته باشید و به آن سوگند یاد کنید؟
من کریستن هاننیان ، @ skinguru1 را در تلفن خود دارم. او متخصص پوست من است و همه کارها را انجام می دهد و همه چیز را می داند – یک مربی واقعی مراقبت از پوست. او دلیل این است که پوست من به نظر می رسد.

گلم معمولی شما هنگام فیلمبرداری از چه چیزهایی تشکیل می شود زنان خانه دار؟
نکته مهم من این است که بدون برنزه شدن ظاهر خوبی ندارم! من همیشه مطمئن می شوم که مقداری رنگ داشته باشم. من نمی خواهم زیاده روی کنم و تانوروکسیک نیستم ، اما دوست دارم کمی رنگ داشته باشم ، بنابراین برنزه کننده اسپری خوب است و همچنین سشوار خوبی دارد. من موهای زیادی دارم و خودم نمی توانم آن قسمت را مدیریت کنم. صادقانه بگویم که من معمولاً موهای اکستنشن دارم. ماریسا استیسی دختر فرعی دست بسته من است ، اما من یک تیم کامل دارم. من یاد گرفته ام که شما نمی خواهید خودتان را در دوربین ببینید و متاسف باشید که مو و آرایش شما برای آن صحنه زیبا نبوده است. من بارها حاضر می شوم [for filming] بدون آرایش و طبیعی است. اما ، وقتی یک رویداد یا یک سفر وجود دارد ، دوست دارم زیبا به نظر بیایم.

آیا می توانید رازهایی در مورد انتظارات بینندگان برای فصل جدید به اشتراک بگذارید؟
منفجره ، احساسی ، خام. و ، شما همه ما را خیلی بهتر می شناسید. هیچ سفر بین المللی وجود ندارد. هیچ رویداد بزرگی به دلیل COVID وجود ندارد. چیزی جز ما وجود ندارد … فقط ما.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>