از محصولات آرایشی و بهداشتی که برای کفش تابستان به هم پیوسته اند بهره مند شوید

Crocs (بله ، این که Crocs) با طبقه بندی آن به عنوان “آخرین تغییر” ، برای همکاری کفش تابستانی غیر منتظره با متخصصان زیبایی در Benefit Cosmetics همکاری کرده است.

از 13 ژوئیه ، دو سبک نسخه محدود – Benefit X Crocs Classic Clog (70 دلار) و Benefit X Crocs Classic Sandal (50 دلار) – به طور انحصاری در سایت crocs.com در دسترس خواهند بود.

Clog نمادین در یک نسخه صورتی ، با یک قسمت فوقانی براق و براق پوشیده شده از جذابیت های جیبیتز و یک آینه کامل ارائه می شود. صندل اسلاید دو بند نیز با داشتن جذابیت های الهام گرفته از مزایا از درمان زرق و برق برخوردار می شود.

علاوه بر این درخشش ، یک م specialلفه ویژه رسانه های اجتماعی نیز وجود دارد: طرفدارانی که برنامه آرایش خود را به اشتراک می گذارند و ارسال می کنند و #BenefitofCrocsChallenge را برچسب گذاری می کنند (یک صید کوچک وجود دارد – شما باید Crocs را روی دست خود بپوشید) ، در 20 ژوئیه یا قبل از آن فرصتی برای برنده بسته PR Benefit x Crocs شوید که ارزش آن 300 دلار است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>