اسرار Firmer ، پوست سفت و سخت در هر نقطه از بدن

بلند کردن ، سفت شدن ، سفت شدن – این سه کلمه معمولاً علاقه ما را برمی انگیزد ، اما آیا واقعاً می توانیم همان پوستی را که هر سال بعد از 20 سالگی کلاژن را 1 درصد کاهش می دهد ، بلند ، سفت و محکم کنیم؟ ریاضیات ساده می گوید که در 40 سالگی ، ما 20 درصد کلاژن کمتری تولید می کنیم. با افزایش ضخیم و شل شدن الیاف کلاژن و الاستین ، پوست از خاصیت ارتجاعی کمتری برخوردار می شود و در نهایت دچار سستی می شود – یک نوار لاستیکی قدیمی را تصور کنید. دلری بیچ ، متخصص پوست ، دکتر جانت آلنبی ، توضیح می دهد: “ما باید از اصول اولیه شروع کنیم.” ”ضد آفتاب ، ضد آفتاب ، ضد آفتاب! اگر کار دیگری انجام نمی دهید ، حداقل این کار را انجام دهید. به کاهش تخریب کلاژن کمک می کند. ” اما هنگامی که شاهد افتادگی پوست در ناحیه کرک ، بازو ، ران و زانو هستیم ، چگونه نیروهای طبیعی را خنثی کنیم؟ در اینجا ، متخصصان حقیقت را در مورد سخت گیری و اینکه آخرین ابزارهای غیرتهاجمی نمی توانند آن را کاهش دهند ، به اشتراک می گذارند.

جراحات بهبودی

وقتی نوبت به شل شدن پوست می رسد ، روش های غیر جراحی که به تحریک تولید کلاژن کمک می کنند ، معمولاً اولین خط دفاعی هستند. Scottsdale ، جراح پلاستیک AZ ، برایان دبلیو گاولی ، MD ، می گوید: “یکی از راه های تنش و سفت شدن پوست ، استفاده از دستگاه های انرژی زا است که به کلاژن طبیعی آسیب می رسانند ، و در نتیجه باعث بازسازی کلاژن ضخیم تر و جدید می شود که منجر به سفت شدن پوست می شود.” دکتر آلنبی اضافه می کند ، “این همان نوع اثر محکم کننده ای است که در صورت پوست انداختن زانوی خود و دیدن انقباض در محل آسیب هنگام بهبود و ایجاد بافت جدید اتفاق می افتد.”

طبق گفته لوئیزویل ، جراح پلاستیک KY Chet Mays ، MD ، سونوگرافی ، روش لیزر و فرکانس رادیویی با یا بدون میکرونیدلینگ متداول ترین روش های سفت کننده پوست در دسترس هستند. لیزر HALO ابزاری عالی برای کاهش خطوط ریز و سفت شدن پوست بوده است. من همچنین Lutronic Infini Genius را دوست دارم که از فرکانس رادیویی و میکرو سوزن ها برای سفت شدن پوست و بهبود بافت آن استفاده می کند. ” دوریس دی ، متخصص پوست نیویورک ، MD توضیح می دهد: “من اغلب درمان هایی مانند اولتراپی ، فرکانس رادیویی و سطح دهی مجدد پوست با لیزر Fotona را با پرکننده ها و تنظیم کننده های عصبی ترکیب می کنم.” “ما در بیش از یک بعد پیر می شویم ، بنابراین من دریافتم که وقتی بیشتر از یک بعد به پیری بپردازیم نتایج طولانی ترین و طبیعی ترین هستند.”

سر تا پا

در حالی که صورت ما بیشتر مورد توجه قرار می گیرد ، سایر مناطق قابل مشاهده در بدن که اغلب تحت درمان قرار می گیرند ، دست ها ، بازوها ، آرنج ها ، زانوها و معده است. هر منطقه قابل مشاهده بازی منصفانه ای است و پزشکان می گویند هرچه بیشتر سفت شوید نتایج بهتری خواهید داشت. دکتر دی می گوید: “هرچه بیشتر درمان ها انجام دهیم ، بیشتر از آنها خارج می شویم.” “من همچنین توصیه می کنم که در صورت امکان یک محصول بدن را با رتینول استفاده کنید ، که می تواند به تقویت درم کمک کند.” برای سفت شدن پوست دست ها ، دکتر گاولی اغلب تزریق های Restylane Lyft را برای چاق شدن پوست نازک و چروکیده با درمان نور شدید پالس (IPL) برای بهبود لکه های پیری و تغییر رنگ ترکیب می کند.

برای سایر نواحی بدن مانند بازوها ، زانوها ، ران داخلی و آرنج ، Englewood ، جراح پلاستیک NJ ، شواتامبارا پاراخ ، MD توصیه میکرونیدلینگ با فرکانس رادیویی یا درمان BodyTite با حداقل تهاجم ، که بافت پوست را از داخل به خارج گرم می کند. “ما می توانیم از فرکانس رادیویی تقریباً در هر نقطه از بدن که پوست شلی دارد استفاده کنیم. برای کسی که شلی پوست زیادی ندارد و ممکن است لیفت بازو نمی خواهد – ممکن است جای زخمی ایجاد شود که از زیر بغل تا آرنج امتداد داشته باشد – من اغلب به جای آن لیپو همراه با BodyTite را توصیه می کنم. ”

برای مناطقی که پوست تمایل به چروک شدن سریعتر از سایرین دارد ، مانند زانوها ، آرنج ها و ران ها ، تجویز نسخه یکسان است ، با افزودن کمی ماده پر کننده. دکتر پاراخ می افزاید: “من فرکانس رادیویی را در آن نواحی نیز انجام می دهم ، اما برای ناحیه ای مانند زانوها ، می توانم ماده پر کننده بیش از حد رقیق شده را تزریق کنم تا حجم نیز به ناحیه اضافه شود.

دکتر گاولی خاطرنشان می کند: “برای مدت طولانی ، اولتراپی یک استاندارد طلایی برای سفت شدن و لیفتینگ غیرتهاجمی پوست بوده است.” “با این حال ، در حال حاضر گزینه های بیشتری با دستگاه های میکرونیدینگ با فرکانس رادیویی داریم که به سفت کردن ، تحریک کلاژن و بهبود سلامت کلی پوست تقریباً در هر نقطه از بدن کمک می کند ، بدون اینکه زمان خالی باشد.

راه حل های جراحی

گزینه های غیر جراحی همچنان محبوبیت پیدا می کنند ، اما هنگامی که پوست خیلی شل است و نمی توان آن را تا حدی سفت کرد که بهبودی را نشان دهد ، موثرترین شکل سفت شدن پوست از طریق جراحی خارج می شود. دکتر میس توضیح می دهد: “شل شدن قابل توجهی از ناحیه پایین صورت و گردن به اندازه ژول های عمیق یا نوارهای گردن با لیفت صورت پایین بهتر انجام می شود.” “خطوط ریز ، چین و چروک و کاهش حجم همگی می توانند بدون جراحی درمان شوند ، اما به نظر من بهترین نتایج هنگام ترکیبی از محلول های جراحی و غیر جراحی برای درمان چندین حالت صورت پیری است: بافت ، حجم و از بین رفتن قابلیت ارتجاعی.”

دکتر پاراخ همچنین جراحی را به بیمارانی توصیه می کند که از دستگاههای انرژی بهره مند نخواهند شد. وی گفت: “از نظر جراحی ، شکم افتادگی پوست شکم را برطرف می کند ، عمل براکیوپلاستی – لیفت بازو – افتادگی پوست بازوها و لیفت ران می تواند افتادگی زانو را رفع کند. با این حال ، درمان این نواحی به طور پیشگیرانه می تواند به بیماران کمک کند تا از آن پیشگیری کنند و نیاز به مداخله جراحی را به تعویق بیندازند.


تمام درمان های غیر جراحی و کم تهاجمی ذکر شده در این داستان ممکن است در بیمار مناسب با علائم اولیه پیری فایده داشته باشد ، اما برای برخی از بیماران نتایج غیرقابل پیش بینی است. ما به شدت شاهد مراجعه به یک پزشک دارای مجوز هیئت مدیره هستیم که در محدوده حوزه عمل می کند و دارای تجارب و دانش زیادی در مورد درمان های مورد نظر است. مطمئناً ، همه درمان های زیبایی می توانند خطر بالقوه ای داشته باشند به همین دلیل مهم است که به یک پزشک دارای صحیح گواهی هیئت مدیره مراجعه کنید.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>