اسکارلت جوهانسون در حال راه اندازی مراقبت از پوست است

اسکارلت جوهانسون همراه با نمایش های برجسته خود روی صفحه ، به خاطر رنگ چینی معروف است و ، به گفته جنگ جهانی دوم، ستاره دستیابی به پوست بی نقص تصویر خود را برای همه ما کمی آسان تر کرده است. در اواخر دم سال 2022 ، بازیگر در حال راه اندازی خط مراقبت از پوست است که به گفته وی حدود دو سال است که در حال ساخت است.

یوهانسون می گوید: “من از کودکی مجذوب قدرت تحول آفرین زیبایی شده ام.” جنگ جهانی دوم. “مادرم از همان سالهای نوجوانی علاقه به مراقبت از خود را در من ایجاد کرد. چندین سال پیش ، با هدف ایجاد چیزی واقعی برای خودم ، یک قدم از معاملات زیبایی خود عقب نشینی کردم. نتیجه یک رویکرد تمیز و قابل دسترسی به زیبایی است. “

یوهانسون رئیس و بنیانگذار خط خود خواهد بود ، اما بودجه آن توسط شرکت های نجفی تأمین می شود که همچنین در خط مراقبت از مو Tracee Ellis Ross ، Pattern Beauty سرمایه گذاری کرده است.

در حالی که هنوز از محصولات دقیق رونمایی نشده است ، ما می دانیم که این ستاره – چهره گذشته L’Oréal Paris – یکی دو چیز راجع به فضای زیبایی می داند و ما نمی توانیم برای کسب اطلاعات بیشتر صبر کنیم.

با ما همراه باشید نیوبایتی برای بیشتر.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>