اشلی Iaconetti می شود واقعی درباره بارداری ناشی از آکنه او

اشلی ایکونتی ، ستاره لیسانس ملت ، از زمانی که اخیراً اعلام کرد بچه با همسرش جارد هایبون در راه است ، در مورد علائم بارداری خود صریح و صادقانه صحبت کرده است. در حالی که تمام مجادله های او در شبکه های اجتماعی باعث خنده ما شده است ، یک داستان اخیر اینستاگرامی از روز دوشنبه نگاهی به سختی های بارداری انداخت.

“آکنه بارداری ضربه سخت این هفته، می گوید:” 33 ساله در پست. “دو هفته پیش من تقریبا به طور کامل روشن بود. من آکنه پیشانی قبل از به حال هرگز. “

با وجود ناراحتی او از آکنه ناشی از بارداری ، این اولین بار نیست که Iaconetti با بیماری پوستی مقابله می کند. مطابق با مردم، او به اشتراک گذاشت که قصد دارد داروهای جوش را به منظور بارداری در ژوئن سال 2020 مصرف کند. او در اینستاگرام گفت: “من قصد دارم در ماه آگوست از قرص استفاده کنم.” “من نه سال پیش قرص خورده ام تا بتوانم آکنه کیستیک خود را کنترل کنم. بعد از خواندن ، من الان فهمیدم که قرص نوعی آکنه است. هنگامی که از پوست خارج می شوم به احتمال زیاد خشمگین می شود زیرا من یک عدم تعادل هورمونی دارم که باعث ایجاد جوش های عمیق می شود. ”

ژوئن گذشته ، او همچنین توضیح داد که به مدت هشت سال در داروی جوش اسپیرونولاکتون بود ، که آکنه هایی را که هنوز در هنگام کنترل بارداری باقی مانده بودند از بین برد. “این یکی دیگر از تنظیم کننده های هورمون است که در حین بارداری یا تلاش برای بارداری باید آن را متوقف کنم.”

مقابله با آکنه کاملاً نبرد است ، اما Iaconetti می گوید که او علائم خسته کننده دیگری نیز داشته است: “من می دانستم که سه ماهه اول برای اکثر افراد آسان نیست ، اما تصور نمی کردم که زندگی من به حالت بن بست درآید و احساس کند که برای 5 هفته در حالت خماری شدید هستم.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>