افراد مشهور از روندهای زیبایی پیروی می کنند و ما 6 پست مورد علاقه برای نمایش آن داریم

همانطور که یک فصل به فصل دیگر می رسد ، روند ادامه پیدا می کند و لیست کنندگان A نیز از پیروی از مد مصون نیستند.

تغییر رشته
هیلاری داف با آماده کردن قفل های خود برای فصل بهار مورد انتظار ، رنگ آبی پری دریایی را با استفاده از رنگی مطمئن برای بارداری انتخاب کرد ، در حالی که کریستین کاوالاری با مجوز از یک اسب تسویه حساب شیک و در عین حال ساده ، از سبک آرایشگر مشهور Riawna Capri استفاده کرد.

راه اندازی پد
جادا پینکت اسمیت از راه اندازی خط مراقبت شخصی و پایدار و گیاهی خود ، Hey Humans ، انحصاری فعلی Target خبر داد. قسمت مورد علاقه ما؟ همه چیز در این خط کمتر از 6 دلار است.

ملکه سلامتی
بروک شیلدز بیش از استفاده از ماسک صورت در قرنطینه انجام داده است. همانطور که او به طور انحصاری به ما گفت ، روال زندگی او همچنین شامل آب کرفس و دفاع از محصولات زیبایی دخترانش است.

جا لیوانی
مشغول فیلیپس تصویری پس از حجامت را از حمام خود به اشتراک گذاشت. درمان چینی باستان یکی از راه حل های سلامتی مورد علاقه وی برای مواقعی است که احساس ناراحتی می کنند.

تعمیر سریع
کورتنی کاکس اعتراف کرد که “همیشه دیر است” ، و گفت که برنامه 5 دقیقه آرایش او شامل مخلوط کردن کانسیلر و فونداسیون با هم برای داشتن ظاهری طبیعی و سبک تر است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>