الیزابت پرکینز: “من احساس آزادی را که با افزایش سن همراه است دوست دارم”

من و الیزابت پرکینز قبلاً صحبت کرده ایم. در طی یک مصاحبه جداگانه ، او با کمال لطف تمام رازهای زیبایی و سبک پشت صحنه – آنچه که در آن زمان فکر می کردیم – “برجسته ترین نقش های” خود را به اشتراک گذاشت. فقط چند سال گذشته بود ، اما از آن زمان تاکنون آن لیست از نمایش ها به طور پیوسته رشد کرده است. سال گذشته ، او برای بازی در HBO برنده جایزه Gracie شد اشیا Shar تیز ، نقشی مکرر در دارد این ما هستیم ، و اخیراً در سریال هیجان انگیز-درام اپل بازی کرده است حقیقت گفته شود با اکتاویا اسپنسر و آرون پل. در حال حاضر در ترکیب: یک نقطه بازیگر مقابل دنیس لیری در فاکس مودی ها ، یک کمدی خانوادگی که پنجشنبه شب پخش می شود و سکه های پرکینز “بسیار قابل فروش” هستند.

شما چطور این نمایش را منعکس کننده زندگی واقعی می دانید – خصوصاً وقتی بسیاری از کودکان بزرگسال در هنگام شیوع بیماری به خانه پدر و مادر خود نقل مکان کرده اند؟

“بگذارید این را بگویم ، به عنوان یک مادر چهار کودک که بین 28 تا 32 سال سن دارند ، اکنون زمان سختی بود ، به این ترتیب فرصت شغلی که من در آن سن داشتم به آنها داده نمی شد یا شوهرم در آن سن بود. از نظر اقتصادی برای بسیاری از مردم اکنون زمان سختی بود. هنگامی که بیماری همه گیر رخ داد ، بچه های بزرگتر شما که ممکن است شغلی نداشته باشند که بتواند آنها را از طریق همه گیری حفظ کند ، چاره ای جز انتقال به خانه نداشتند. و من فکر می کنم که این اتفاق برای بسیاری از مردم افتاده است. مضمون فیلم ها همیشه این بود که ، ما این بچه های بزرگتر را داریم و چندین نفر از آنها موفق به راه اندازی نشده اند. آنها هنوز در خانه با ما بودند و ما هنوز در حال پرداخت قبض های آنها هستیم. فکر می کنم بیرون آمدن از همه گیری به طور خاص قابل تامل است – چگونه افرادی که شغلشان از آنها گرفته می شود دوباره شروع به کار می کنند و به آنجا می روند؟ کار آسانی نیست.”

چطور فیلمبرداری این پروژه خاص متفاوت از کارهای دیگری بود که انجام داده اید؟

“خوب ، من وقتی آنها را تحویل گرفتند خیلی ممنون شدم مودی ها برای یک فصل 2 چون یک کمدی است. طی 10 سال گذشته ، می توانم بگویم که کارهای خیلی جدی انجام داده ام. من کردم اشیا Shar تیز برای HBO. من کردم حقیقت گفته شود برای اپل تی وی و هر دو واقعاً نمایش های تاریکی هستند. این واقعاً فرصتی بود برای انجام کاری سبک و مثبت و سرگرم کننده. فکر می کنم همه ما طی سال گذشته کمی افسرده شده ایم – با بیماری همه گیر ، با دولت و هر چیز دیگری که با ناآرامی های مدنی زیادی در جریان بود. فقط لازم بود کاری انجام دهم که باعث خندم شود.

آنها به ما آمدند و گفتند ، “الان بچه ها از تیراندازی چه حسی دارند؟” و اولین چیزی که گفتیم این بود ، “بیایید در مورد پروتکل های COVID صحبت کنیم.” CBS TV و فاکس با پروتکل های خود بسیار سفت و سخت بودند. ما به مونترال رفتیم و به معنای واقعی کلمه جایی جز بین آپارتمان ها و مجموعه خود نرفتیم. همین بود همه مواد غذایی ما را آوردند ، همه لوازم بهداشتی ما را آوردند و ماسک و محافظ صورت زدیم ، همه چیز ضد عفونی شد و به مدت دو هفته قرنطینه شدیم. همه اینها قطعاً روزها را طولانی تر کرد ، اما ما از حضور در آنجا نیز سپاسگزار بودیم – فقط ممنون که کار کردیم و چیزی واقعی برای ساختن جهان ایجاد می کنیم.

شما هنوز هم خیلی خوب از شما به یاد داشته باشید بزرگ. آیا چیز دیگری وجود دارد که واقعاً از بازی در آن شخصیت به شما برطرف شود؟

“من پد های شانه را به یاد می آورم! مقدار زیادی لنت شانه ، که فکر می کنم دوباره برمی گردد ، مأیوس من است. من در واقع یک ژاکت دارم که دارای بالشتک است. من هنوز بیشتر کمد لباسم را از بزرگ. من هرگز لنت های شانه را بر ندارم ، بنابراین وقتی آن را می پوشم ، مانند خط شکن است. من از گفتنش متنفرم اما هنوز رژلب مات را دوست دارم. رژ لب های مات و قرمز Shu Uemura که در دهه 80 استفاده می کردیم و آن را در فیلم می پوشیدیم. من هنوز یک جایی قرمز قرمز رنگی دارم. من مطمئن هستم که تاکنون آزار داده شده است! “

پارسال 60 ساله شدی. آیا ورود به دهه جدید شما را محو می کند؟

“این واقعاً جالب بود ، زیرا فکر نمی کردم تا وقتی که 60 ساله شدم تاثیری بر من بگذارد. یادم می آید جوان تر فکر می کردم ،” پدر و مادرم 60 ساله هستند. آنها پیر هستند. صادقانه بگویم ، من کمتر می توانم به آنچه کسی درباره من فکر می کند اهمیت بدهم. این چیزی است که من هیجان زده ام با افزایش سن همراه است. نه اینکه من همیشه بازیگری بودم که نگران آنچه مردم فکر می کردند … اما ، اکنون به معنای واقعی کلمه با یک عینک آفتابی بیرون ، بدون آرایش بیرون خواهم رفت ، اساساً در لباس خواب با کلاه هستم و برایم اهمیتی ندارد. این با افزایش سن همراه است. من این احساس آزادی را دوست دارم. “

به دنبال چه چیزی هستید؟

“چیزهایی در کار است ، اما هیچ چیزی که رسماً با تاریخ شروع یا هر چیز دیگری جلو نمی رود. من مشتاقانه منتظر بازی پوکر جمعه شب خود هستم. [laughs]من یک بازی پوکر جمعه شب دارم که تقریباً 15 سال ادامه دارد. هر پنج نفر ما واکسینه می شویم و ما را عوضی پوکر می نامند. این جمعه شب جمعه با خریدهای 10 دلاری کاملاً خشن جمعیت زیادی در اینجا وجود دارد و 50 دلار به هر کس برنده می شود. این چیزی است که همه ما به شدت از آن غافل شده ایم. همه ما در دهه 60 زندگی خود هستیم و کمی چیز برای خوردن ، کمی چیز برای نوشیدن و برخی زبانهای زشت و ناپاک داریم که ادامه دارد. من واقعاً مشتاقم که با دوست دخترانم دور هم جمع شوم. این چیزی است که بیشتر از همه دلتنگ شده ام. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>