الیسا دونووان در مورد مراقبت از خود ، زنده ماندن در یک اختلال خوردن بسیار جدی و عشق او به جیسون پریستلی

او ممکن است سلطنتی موهای قرمز دهه 90 باشد (بله ، شما فرم او را می دانید بی سر و صدا، سابرینا جادوگر نوجوان و بورلی هیلز 90210به ذکر چند) ، اما الیسا دونووان نیز یک جنبه بسیار جدی دارد. این تابستان: معرفی اولین کتاب او ، وقتی ترک شدی بیدارم کن یک خاطره شخصی (و یک فیلم در حال تولید) در مورد از دست دادن شغل ، رابطه و پدرش به دلیل سرطان – در مدت زمان بسیار کوتاه. 50 ساله اخیراً در مورد روند خلاقیت با ما گپ زد ، برخی از BTS را به اشتراک گذاشت بورلی هیلز 90201 اینتل و اجازه دهید در مورد آنچه در ماه های طولانی تابستان انتظار می رود ادامه دهید.

چه عاملی باعث شد شما بنشینید و شروع به نوشتن این کتاب کنید؟

“من همیشه خلاقانه می نوشتم ، به عنوان یک رسانه خلاق ، بلکه همچنین به عنوان یک ابزار درمانی برای خودم. وقتی می نویسم ، احساس می کنم دارم کانال ها را کانال می کنم ، اما واقعاً شروع نکردم که آن را به صورت یک کتاب واقعی تنظیم کنم تا شاید یک سال بعد [my father’s death]. پردازش در یک زمان بسیار زیاد بود ، چیزی که اساساً کتاب در مورد آن است. این یک روند بسیار طولانی بود. “

شما در مورد اختلال تغذیه ای خود باز بوده اید. اکنون رویکرد شما نسبت به آن چیست؟

“روند بهبودی یک اختلال غذایی بسیار چند سطحی است. اگر واقعاً می خواهید بهبود پیدا کنید بسیار سخت است. من خیلی خوشبختم که سالها پیش این کار را انجام داده ام – یعنی با یک متخصص تغذیه ، با یک روانپزشک ، با یک درمانگر و با پشتیبانی کامل کار کردم. به همین دلیل ، من امروز واقعاً یک زندگی شاد و سالم دارم. من خیلی طرفدار صحبت کردن در مورد آن هستم ، یکی برای پاک کردن مصادیق واقعی چیست ، این یک مسئله ذهنی ، روانی ، جسمی ، معنوی است که فقط “اوه ، من می خواهم لاغر باشم” نیست. در آخر همه اینها واقعاً ربطی به آن ندارند.

روشی که اکنون زندگی ام دارد … من هرگز به موارد خارجی توجه نمی کنم – مطمئناً در مورد بدن نیست. من به سلامتی و تغذیه بدنم فکر می کنم. اکنون ، این باعث خوشحالی است. من مهمانی های شام را دوست دارم. یک احساس واقعی اجتماع و لذت در اطراف غذا خوردن وجود دارد. این پاسخ کوتاه یک حلقه کامل بهبود است. ”

همه چیز تغییر کرده است ، امیدوارم که به سمت بهتر باشد.

“آره! من واقعاً هیجان زده هستم که می بینم این موضوع در راس بحث های ما در جامعه و فرهنگ ما قرار دارد. زمانی در اوج اوضاع برای من پیش آمده بود که واقعاً دست و پنجه نرم می کردم … حضور در یک سوپرمارکت و در صندوق فروش با دیدن هر جلد مجله ، “چگونه لاغر شویم ، چگونه جوان تر به نظر برسیم!” همه چیز در رابطه با شکل ظاهری به همه این موارد مربوط می شد. چگونه می توان شکل ظاهری خود را تغییر داد و من فکر کردم ، “واو ، این کاملا پیامی است که به ما تحویل داده می شود ، به طور زیرین ، بسیار واقعی و آگاهانه و ناآگاهانه.”

من خوشحالم که می بینم آن مکالمه تغییر کرده است – که ما در مورد بدن و روان و سلامتی کامل خود بسیار بیشتر صحبت می کنیم زیرا مربوط به بدن ، ذهن و روح است. من فکر می کنم که در نهایت ، این می تواند ما را به مسیر درست هدایت کند. “

طوفان سانتوس

امیدوارم. شما در نقش های برجسته بسیاری بازی کرده اید. من به وضوح می توانم به یاد داشته باشید که وقتی شما پا در بورلی هیلز 90210. آیا می توانید هر یک از زیبایی های پشت صحنه زیبایی را به اشتراک بگذارید؟

“اول از همه ، من فقط دوست داشتم 90201. این یک تجربه عالی و دوست داشتنی برای من بود. جیسون پریستلی احتمالاً یکی از افراد مورد علاقه من است که من به طور حرفه ای با آنها کار کرده ام. او چنین شخصیتی دوست داشتنی است. او در شرایطی تا حدودی ناخوشایند در فیلمنامه – مانند اینکه مجبور شدم روز اول فیلمبرداری با او در رختخواب باشم – احساس راحتی و آسایش خاطر من کرد. [laughs] مطمئناً او تخم مرغ خوبی است.

از نظر زیبایی ، من همیشه صبح ها در آرایش و آرایش هر چیزی خیار بر روی کره چشم خود داشتم. کار می کند!

سپس ، در سال های اخیر ، همه چیز من در مورد استفاده از آن ژل هایی برای زیر چشم است که تقریباً مانند سیلیکون هستند و سرد هستند. حالا ، من آنها را از Whole Foods خریداری می کنم ، و آنها شگفت انگیز هستند. اساساً ، شما خیلی زود بیدار می شوید ، و مهم نیست که چقدر می خوابید – بدن شما آنقدر عادت ندارد که خیلی زود بیدار شود و برای ظاهر و احساس شادابی نیز حقوق می گیرید. همیشه داشتن چیزهایی ضد التهاب و فقط خنک کننده مفید است. این موارد به طور منظم انجام می شوند. “

رنگ موی قرمز شما کمی از کارت ویزیت شماست. آیا رازهایی در مورد نحوه نگهداری آن دارید؟

“همه گیر معجزه ای برای موهای من انجام داد. [laughs] فکر نمی کنم از سشوار – چه رسد به اتو مو – برای مدت دو ماه یا بیشتر استفاده کردم. چند لحظه وجود داشت که من فر را بشکنیدم ، اما فقط موهای خود را تنها بگذارم هر زمان که می توانم بهترین دارو برای آن است.

بعد از آن ، بیشتر Kerastase است. چند محصول وجود دارد که به خاطر موهایم قسم می خورم و Olaplex برخی از آنها هستند. من از همه چیزهای آنها استفاده می کنم: شامپو ، نرم کننده ، آن ماده ماسک درمانی که می توانید برای همیشه بگذارید. این واقعا یک محصول دوست داشتنی است که به تقویت موهای من کمک می کند. فقط آن را رها کن و بگذار

در این سال گذشته 50 ساله شدی. آیا چیزی است که شما در مورد آن فکر می کنید؟

“در ذهن من ، قبل از همه گیری ، در حال برنامه ریزی یک مهمانی بسیار بزرگ با هرکسی که دوست دارم و کسی فوق العاده است که موسیقی زنده پخش می کند.

پس البته این اتفاق نیفتاد. من به شوهرم گفتم که او سال بعد برای برگزاری این مهمانی فرصت دارد ، بنابراین او هنوز دست از کار نمی کشد

بعد از آن ، من همه چیز را در مورد آن همه فکر نمی کنم. این ممکن است به نظر برسد که من دروغ می گویم ، اما من واقعا در مورد سن فکر نمی کنم. واقعاً نمی کنم! شاید به این دلیل که مادرم خیلی به آن فکر می کند. [laughs] او هنوز هم دوست دارد وانمود کند که 36 سال دارد. در این تعداد جادویی وجود دارد.

من کاملاً متوجه نشده ام که این چیست … نمی دانم چرا ، شاید به این دلیل که من یک Aquarian هستم ، به سن فکر نمی کنم. احساس می کنم تا حدی بی ربط است ، مگر از نظر تجربه زندگی. من به این نگاه می کنم ، “از این نظر ، من هیجان زده هستم زیرا 50 سال در این کره خاکی مانده ام.”

اگر می توانستم به خود جوانم چیزی بدهم ، این اعتماد به نفسی است که الان دارم. احساس می کنم در خانه و آسوده و در پوست خودم شاد هستم ، دوست دارم در جوانی چنین احساسی داشته باشم. “

طوفان سانتوس

آیا به دخترتان توصیه زیبایی می کنید؟ آیا اجازه می دهید به شوبیز وارد شود؟

“از نظر توصیه های زیبایی به او ، من مجبورم به او پول بدهم تا موهایش را شانه کند. او چنان نگران ظاهر خود نیست که … واقعاً ، وادار کردن وی به مسواک زدن یک کار عظیم است.

از نظر تجارت نمایشی ، فکر نمی کنم او چنین چیزی را بخواهد. قبلاً این سال از من خواسته شده و من همیشه با بزرگتر شدن جوابم را تغییر می دهم. اما من فکر نمی کنم که تجارت در هر مکان برای یک بچه باشد.

او عاشق نواختن گیتار است ، او واقعا دوست دارد آواز بخواند ، اما من فکر نمی کنم که این لزوماً به آزمایش او برای یک نمایش آواز تبدیل شود. من فکر می کنم بچه بودن خیلی مهم است. من فکر می کنم یادگیری و کاوش در مورد چیزهایی که دوست دارید بدون داشتن چیزی به آنها مرتبط با توجه یا موفقیت در این سن باشد ، واقعاً مهم است. او تازه دارد کشف می کند که چه کسی است و به چه چیزهایی علاقه دارد ، بنابراین من نمی خواهم که او برای موفقیت به نوعی به خودش فشار بیاورد. امیدوارم که او واقعاً در انجام کارهایی که از انجام آنها لذت می برد شادی کند. ”

علاوه بر کتاب ، تابستان امسال از چه چیزی هیجان زده اید؟

“نسخه فیلم این کتاب در حال توسعه است. من واقعاً امیدوارم که بودجه این تابستان تأمین شود و سپس ، شاید ، ما در پاییز عکسبرداری کنیم ، که بسیار شگفت آور خواهد بود.

گذشته از انتشار این کتاب ، من از سفر به خلیج جامبی ، که جزیره ای کوچک در آنتیگوا است ، بسیار هیجان زده هستم. ما این سفر سالانه را با دوستان بسیار عزیز در یکی از خانه های خانوادگی خانواده انجام می دهیم. به دلیل همه گیری دو بار به تعویق افتاده است. اکنون سرانجام همه واکسینه شده ایم و می توانیم در ماه آگوست برویم. من واقعاً مشتاقانه منتظر آن هستم ، و نه تنها بودن در آنجا به دلیل زیبایی ، اصیل و بسیار آرام بودن ، بلکه فقط به این دلیل است که می توانیم با این افرادی که دوستشان داریم وقت بگذرانیم ، که واقعاً نتوانسته ایم دیدن به خاطر همه چیز … همه هیجان زده هستند. بزرگترها ، بچه ها واقعاً عالی خواهد شد. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>