اولین عطر Fenty وارد شد – همه چیز را باید بدانید

دنیای ریحانا است ؛ ما فقط در آن زندگی می کنیم در راستای موفقیت عظیم Fenty Beauty ، خواننده از عرضه اولین عطر این برند با نام مناسب Fenty Eau de Parfum خبر داد.

قسمت های مساوی پر جنب و جوش ، احساسی ، شیرین و تند ، عطر بدون جنسیت ، اصل ریحانا را در بر می گیرد. خاطرات دوران کودکی این خواننده ، همراه با مکانهای نزدیک به او – باربادوس ، نیویورک ، پاریس و لس آنجلس – الهام بخش یادداشت هایی است که در داخل آن رایحه ای کاملاً شخصی و در عین حال قابل دسترسی برای همه یافت می شود. ریحانا در بیانیه مطبوعاتی می گوید: “این چیزی است که من بیشتر دوست دارم.” “این یک تجربه است ، این یک خاطره است که در یک عطر قرار گرفته است. یک بو ، هرگز آن را فراموش نخواهید کرد. “

برای خلق عطر ، خواننده به پایتخت عطر جهان ، گراس ، فرانسه رفت و در کنار عطرساز مشهور جهان LVMH ، ژاک کاوالیر-بلترود ، کار کرد. پس از ساعت های بی شمار در باغ (او شخصاً هر یک از مواد اولیه را در خالص ترین شکل خود انتخاب کرد) و ترکیب بی پایان نت ، این جفت تصمیم گرفتند که کوکتل نهایی ماژولیا و مشک با نارنگی ، زغال اخته و رز بلغاری و شمعدانی و نعناع هندی ، مورد تایید ریحانا قرار گیرد. ترکیبی که کاوالیر-بلترود آن را به عنوان “یک رایحه منحصر به فرد که تمام قلب و روح پاک است” توصیف می کند.

به گفته این برند ، ریحانا در آخرین جزئیات خلق عطر نقش داشته است ، و حتی ایده بسیار خاصی را در مورد بطری در ذهن داشته است. کاوالیر-بلترود در تماس اخیر زوم که عطر را اعلام می کند توضیح داد: “او چیزی بی انتها ، چیزی قهوه ای ، اما در داخل خود می خواست.” ریحانا می گوید: “من می خواستم یک رنگ غنی داشته باشم که واقعاً همه جنسیت ها را از همه اقشار جامعه نشان دهد.” “رنگ قهوه ای رنگ مورد علاقه من است. براون این است که من هستم. براون همان چیزی است که من از آن آمده ام. “او ادامه می دهد. “اگر بخواهم عطری بسازم که نمایانگر من باشد ، حتی زبان بدن بطری باید با آن ازدواج کند. بنابراین ، من چیزی قهوه ای ، اما همچنین شفاف می خواستم – بنابراین شما می توانید مایع و عطری را که می خواهید تجربه کنید ببینید. ” همانطور که کاوالیر-بلترود به درستی توصیف کرد ، عطر “سرشار از شادی ، خوش بینی است. مثل موسیقی است. ”

Fenty Eau de Parfum (120 دلار) سه شنبه 10 آگوست به طور انحصاری در سایت fentybeauty.com در دسترس خواهد بود.

دکتر پیدا کنید

NewBeauty پیدا کنید “پزشک برتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>