اولین محصول بدن U-Beauty در اینجا موجود است و مانند “لباسهای نامرئی برای بازوهای شما” است

وقتی تینا کریگ ، بنیانگذار U-Beauty ، محصولی را روانه بازار می کند ، عمداً کند ، ثابت ، گزینشی و جدی است. به همین دلیل اولین ورود وی به رده بدن – راه اندازی های امروز ترکیب بازوی SCULPT (98 دلار) ، که سه سال و 30 دور آزمایش برای “درست شدن” طول کشید ، شایعات بسیار شایسته ای را به خود اختصاص داده است.

با پیوستن به صفوف ترکیب فوق العاده محبوب کریگ با استفاده از رتینول Resurfacing ، کنسانتره SCULPT (این ماده توسط شیمی دانان پس از درخواست کریگ برای تهیه محصول رویایی خود از “لباس فرم نامرئی برای بازوها” تهیه شده است) برای “سفت کردن پوست جلوی بازوها” طراحی شده است. از طریق ترکیبی غنی از پپتیدها ، پلانکتون ها و پروبیوتیک ها. به علاوه ، آن دارای کپسول اختصاصی آنتی اکسیدان و بسته بندی شده رتینول SIREN است ، که به گفته این شرکت “کانتور را به مناطقی از پوست که بیشتر به آن احتیاج دارند ، منتقل می کند و گردش طبیعی سلول را بهینه می کند تا پوستی روشن تر ، صاف تر و به نظر برسد.”

گرچه کریگ ادعا نمی کند سرم غنی ، مرطوب کننده و کاملاً نچسب به عنوان جایگزینی برای سالن بدن سازی عمل می کند ، وی آزمایشات بالینی را پشت سر می گذارد تا از این واقعیت پشتیبانی کند ، وقتی کاربران SCULPT را با ورزش روزانه ترکیب می کردند ، بیشتر می دیدند در مقایسه با گروهی که فقط ورزش می کردند ، دو برابر نتایج در سفت شدن قابل مشاهده است یا از محصول به صورت مستقل استفاده کرد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>