اولیویا پونتون به اشتراک گذاشتن آنچه در کمپین SKIMS به نظر می رسد ، رژگونه کرم او و ریمل جدید مغناطیسی که با آن وسواس دارد

بین یک کمپین بسیار پر سر و صدا درباره SKIMS و یک رسانه اجتماعی مجنون دنباله دار – مانند 8 میلیون دنبال کننده ، 400 میلیون بازدید در سیستم عامل های او و یک اتحاد بسیار جدی TikTok – ممکن است اولیویا پونتون مدل ویلهلمینا برای بازی جدید باشد ، اما فلوریدا بومی به ما می گوید که او تازه شروع کرده است.

شما به عنوان یک الگوی نسبتاً جوان کشف شدید. چگونه سطح سر را حفظ می کنید؟
مدتی طول کشید تا بفهمم “نه” به معنای شکست من نیست. همچنین ، من آموخته ام که نظر من درباره خودم مهمتر از آن است که دیگران درباره من فکر می کنند.

شما بخشی از یک کمپین SKIMS بودید. برخی از رازهای مجموعه را برای ما بگویید.
دیوانه ترین چیز این بود که ، همانطور که داشتم موهایم را مرتب می کردم ، آرایشگر نگاهی به من انداخت و به من گفت که به هیچ آرایش نیاز ندارم. این قطعاً احساس خوبی به من دست داد!

برای شما مشهور بوده است که محصولات زیبایی مورد علاقه گاه به گاه را در شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید. برخی از مشاغل فعلی شما چیست؟
جدید Benefit آنها واقعی هستند! ریمل مگنت در حال حاضر مورد علاقه من است! Frankies Bikinis Glow Tint ، که رژگونه ای کرم است ، با جلای کامل یا ظاهر بعد از ساحل نیز بسیار مناسب است.

در سال جدید از چه چیزی بیشتر هیجان زده اید؟
برای انتقال نیمه وقت به شهر نیویورک!

شما اهل فلوریدا هستید و اکنون در LA زندگی می کنید. هر تفاوتی که بین زیبایی و زیبایی بین این دو مکان دیده اید؟
به نظر من هر آدمی در نوع خودش زیباست. اگرچه در فلوریدا ، ما با آرایش کمی ظریف تر هستیم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>