اگر در حصار درباره پودر کلاژن هستید ، این عکس ها شما را م aمن می کند

از نظر بسیاری ، کلاژن یک مکمل رمز و راز است. برخی تصور می کنند که تأثیر زیادی روی بدن ندارد ، در حالی که دیگران از قدرت پوست ، مو و ترمیم مفصل آن رنج می برند.

من طرفدار شخصی پپتیدهای کلاژن پروتئینال حیاتی (43 دلار) هستم که یک پودر فوق العاده است که شامل کلاژن ، ویتامین C و اسیدهای آمینه است. گفته می شود که این فواید به وفور وجود دارد: سلامت استخوان ها و مفاصل ، کشش بهتر پوست ، پشتیبانی از مو و ناخن و ظاهر جوان. من در ابتدا در مورد این ادعاها تردید داشتم: چگونه می توان پودری مانند این را انجام داد؟ وقتی متوجه شدم موهای من در چه مدت طولانی تر ، سالم تر و براق تر می شوند ترس من از بین رفت سه هفته استفاده اما من تنها کسی نیستم که شاهد این نتایج تغییر دهنده زندگی هستم.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: به گفته کارشناسان ، این ویتامین به ضد پیری مو و پوست سر شما کمک می کند

اسکن سریع برچسب های اینستاگرام آنچه را که میلیون ها زن از قبل می دانند به شما نشان می دهد: کلاژن عمل می کند. هر سه زن زیر موهای تازه سالم خود را مدیون یک محصول دانسته اند و هرکدام از نتایج پودر پروتئین های حیاتی مورد علاقه خود را ستوده اند. یکی از کاربران می گوید: “با تشکر ازvitalproteins برای این رشد مو”. “vitalproteins هر روز. این را به قهوه یا چایم هم می زنم. کلاژن نقش مهمی در تجدید سلول ها و حفظ قدرت و کشش دارد.

مشاهده این پست در اینستاگرام

پیو ، ارسال این آسان نیست ، زیرا من نسبت به موهای خود کاملاً آگاه هستم ، اما این حساب را برای کمک به مردم شروع کردم ، بنابراین این چیزی است که من اینجا هستم تا انجام دهم. چند سال پیش کم خونی تشخیص داده شد و اندکی بعد حدوداً 1/2 حجم موهایم را از دست دادم. انبوهی در دوش من ، روی کف اتاق خوابم و صادقانه بگویم که کاملاً مرا رها کرد و ذهنم را به هدر داد. من سرانجام در راه بازگشت آن موها هستم. و من واقعاً مدیون چند چیز هستم: 1. ابتدا از یک شامپو و نرم کننده بدون سولفات استفاده کنید و در برابر گرما بسیار راحت باشید. سعی می کنم موهایم خشک شود و هر دو روز فقط آن را حالت دهید. 2. کلاژنvitalproteins هر روز. این را به قهوه یا چایم هم می زنم. کلاژن نقش زیادی در تجدید سلول ها و حفظ قدرت و کشش دارد. ما با افزایش سن به طور دقیق کلاژن را از دست می دهیم ، که می تواند به معنی ریزش زودرس مو باشد ، افزودن مجدد کلاژن در رژیم غذایی می تواند این مسئله را معکوس کند. 3. قرصhairanew. من این را پس از تحقیق در مورد ویتامین های مو در آمازون پیدا کردم. بررسی ها عالی بود و عکس هایی برای اثبات آن وجود داشت! این قرص 5000 میکروگرم بیوتین همراه با بسیاری دیگر از جمله دم اسب و کمپ دارد. این قرص ها در ابتدا شکم من کمی سخت بود ، پس از یک وعده غذایی بزرگ استفاده کنید! این نتایج بعد از 3 ماه است ، بنابراین صبور باشید اما از رشدتان خوشحال باشید ، ope امیدوارم بتوانم به برخی از شما کمک کنم! و دیگران را که ممکن است این اطلاعات را بخواهند برچسب گذاری کنید

پستی که توسط دانیل (bbgfordanielle @) به اشتراک گذاشته شده است