ایمپلنت های پستان کوچک لحظه ای دارند – این دلیل آن است

بسیاری از باورهای غلط در مورد جراحی پلاستیک وجود دارد ، اما از بین تمام روش های زیبایی موجود ، احتمالاً افزایش پستان نادرست ترین مفروضات مرتبط با آن است. یکی از برجسته ترین سو تفکرات ، ایده ای است که باعث ایجاد کاشت در یک کاشت بزرگ می شود ساعت مچیظاهر زیبا گرچه ممکن است این ظاهر چند دهه پیش رو به پیشرفت باشد ، اما ظاهر ظریف تر آن چیزی است که در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری زنان انتخاب می کنند.

Corte Madera ، جراح پلاستیک CA و مشاور Mentor ، خشایار محبلی ، دکتر ، می گوید: “مردم فعلاً نگاه بیش از حد و بدیهی نیستند که جعلی است.” وی افزود: “آنها خواهان یك تقویت ظریف تر هستند. آنها چیزی می خواهند [subtle] و به ظاهر طبیعی است. “

به گفته دکتر محبلی ، چند دلیل برای این روند وجود دارد. اولین مورد تغییر در نوع لباس هایی است که مد روز شناخته می شود و سبک زندگی تازه فعال که بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند. او می گوید: “من فکر می کنم مردم نه تنها تحرک بیشتری دارند بلکه هم اکنون آنها همیشه از تجهیزات ورزشی استفاده می کنند و نمی خواهند سینه های خیلی بزرگ داشته باشند که به لباس های فوق العاده حمایت کننده نیاز دارند.” “بنابراین این روند هم با تغییر سبک زندگی و هم حتی با تغییر مدی که در چند سال گذشته دیده اید مطابقت دارد.”

در حالی که فرض بر این است که تنها افرادی که می بینند دارای کاشت هستند افرادی با ظاهر بزرگ و جعلی هستند ، اما واقعیت داستان دیگری را روایت می کند. اگر می خواهید خودتان یک عمل سینه بزرگ انجام دهید ، در زیر بهترین نکات را برای کمک به شما در دستیابی به یک ظاهر طبیعی جمع آوری می کنیم.

اگر می خواهید ظریف تقویت سینه کنید ، گزینه های شما چیست؟
هنگام انتخاب کاشت برای ظاهری طبیعی ، مهم است که به یاد داشته باشید که کاشت فقط در دو یا سه اندازه نیست. آنها می توانند از نظر عرض و گزینه های متنوعی ارائه شوند و صدها انتخاب به بیماران ارائه دهند.

دکتر محبلی توضیح می دهد: “شما می توانید با رعایت دستورالعمل های زیر به یک ظاهر طبیعی دست پیدا کنید.” “شماره یک ، یک کاشت انتخاب کنید – از نظر اندازه گیری – خیلی بزرگتر از قاب یا بدن شما نباشد.” دکتر محبلی دوست دارد تا اطمینان حاصل کند که بیماران اندازه مناسب خود را انتخاب می کنند ، اندازه گیری قاب زن ، عرض قفسه سینه ، قفسه دنده ای او را انجام می دهد و سپس کاشتی را پیدا می کند که از سینه آنها گسترده تر نباشد ، بنابراین از خارج نمی شود. سمت.

دومین نکته مهمی که باید به آن توجه شود ، انتخاب کاشتی است که حجم کمتری داشته باشد. “اگر شما به یک کاشت با حجم کمتر بچسبید که در مقایسه با آنچه که هستید خیلی گسترده و بزرگ نیست ، پس کاشت با سینه شما مطابقت دارد و جعلی به نظر نمی رسد.”

آیا ایمپلنت های سیلیکونی یا نمکی ظاهر طبیعی تری دارند؟
در حالی که هر دو گزینه می توانند ظاهری طبیعی را ایجاد کنند ، دکتر محبلی معتقد است که سیلیکون می تواند احساس و جلوه نرم تری ایجاد کند. وی توضیح می دهد: “من فکر می کنم اگر خواسته های شما ظاهری ظریف و ظریف کمتر است ، سیلیکون یک انتخاب واضح است.” “سالین می تواند گاهی اوقات بیشتر از” بادکنک آب “ظاهر کند.”

چگونه بیماران می توانند اطمینان حاصل کنند که نتایج ظریف مورد نظر جراح پلاستیک خود را بدست می آورند؟
به منظور انتخاب کاشت مناسب برای اهداف زیبایی شناسی شما ، دکتر محبلی توصیه می کند که هم از ظاهری که می خواهید و هم از ظاهری که می خواهید استفاده کنید. نه خواستن وی توضیح می دهد: “من با دیدن آنچه بیمارانم دوست ندارند به اندازه دیدن تصاویر چیزهایی كه دوست دارند چیزهای زیادی یاد می گیرم.” “با استفاده از این روش ، می توانیم اندازه ای متناسب با آنها ارائه دهیم و ظاهر مطلوبی را به آنها بدهیم.”

در نهایت ، ارزیابی نوع سبک زندگی شما ، فعالیت هایی که انجام می دهید ، میزان فعالیت و زیبایی زیبایی ایده آل شما قبل از انتخاب اندازه کاشت پستان که برای شما مناسب است ، بسیار مهم است. با وجود گزینه های بسیار زیاد ، یافتن گزینه ای که ظاهر طبیعی مورد جستجو را ارائه دهد آسان تر از آن است که فکر می کنید.

نظرات بیان شده در این مقاله نظر نویسندگان (نویسندگان) و جراحان است. آنها لزوماً نظرات و عقاید منتور را منعکس نمی کنند

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>