ایمپلنت پستان 101: چه چیزهایی باید بدانید قبل از انتخاب خود

انتخاب برای جراحی افزایش پستان موضوعی نیست که به راحتی مورد توجه قرار گیرد. بین یافتن جراح پلاستیک دارای مجوز برد مناسب برای انجام روش انتخاب کاشت مناسب برای شما ، فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

Louisville ، جراح پلاستیک KY و عضو هیئت مشاوره Sientra ، برد کالوبریاس ، دکتر.

در حالی که اندازه ، شکل و انواع ایمپلنت معمولاً از فاکتورهای انتخاب فرآیند کاشت سینه محسوب می شوند ، درک دقیق تولید کننده نیز بسیار مهم است. یکی از مهمترین بازیگران در صنعت ، سانتا باربارا مستقر در Sientra است که ایمپلنت های پیشرفته ای را برای تولید سینه های پیشرفته تولید می کند.1 مشخصات اینجا در ایالات متحده است. به همین ترتیب ، این مارک در بین تعداد بیشماری از جراحان پلاستیک و به نوبه خود بیماران خوشحال آنها بسیار مورد توجه است.

با توجه به این نکته ، ما به دکتر کالوبراس ضربه زدیم تا دقیقاً آنچه را که برای انتخاب بهترین ایمپلنت برای نیازهای شخصی شما لازم است – از جمله آنچه در مورد تولید کنندگان برتر ایمپلنت سینه باید بدانید – و برخی از ملاحظات اصلی را که باید در خاطر داشته باشید ، بررسی کنید.

چرا کاشت پستان سیلیکونی به محلول نمکی ترجیح داده می شود؟

دو نوع پر کننده ایمپلنت وجود دارد: سیلیکون یا سالین. طبق انجمن جراحان پلاستیک آمریکا ، تقریباً 85 درصد از ایمپلنت های مورد استفاده در ایالات متحده امروز سیلیکون است2، اما قبل از تصمیم گیری برخی از ملاحظات اصلی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

دکتر کالوبریاس توضیح می دهد: “امروزه ایمپلنت های نمکی بسیار کمتر استفاده می شود ، در مقایسه با 20 سال پیش” 22 سال به بالا

وی افزود: “با این حال ، ایمپلنت های سیلیکونی نرمتر احساس می شوند ، قابل لمس و چین و چروک کمتری دارند و پوست را بسیار کمتر از کاشت های نمکی کشش می دهند. شخصی که خواهان طبیعی ترین کاشت است به احتمال زیاد کاشت سیلیکون را انتخاب می کند. بیماران بسیار لاغر یا افرادی که در معرض چروک شدن هستند نیز با کاشت سیلیکون بهتر عمل می کنند. “

کاشت های ژل سیلیکون Sientra به گونه ای طراحی شده اند که در عین حال احساس نرمی قابل توجهی دارند. ژل منسجم انحصاری آنها محکم و لمس است ، بنابراین مانند بافت طبیعی پستان احساس می شود.3

تفاوت در شکل و پیش بینی کاشت پستان چیست؟

کاشت پستان به صورت گرد یا قطره قطره در دسترس است. ایمپلنت های گرد سینه ، به ویژه در قسمت فوقانی پستان ، لیفت و پر بودن بیشتری دارند. شکل قطره قطره در قسمت بالایی و در قسمت پایین سینه ، در زیر نوک پستان ، یک کانتور نرم تر ایجاد می کند. دکتر کالوبریاس می گوید: “ایمپلنت های گرد و صاف محبوب ترین کاشت های پستانی هستند که در ایالات متحده استفاده می شوند.” “اشک قطره ای ممکن است در بیماران بسیار لاغر با حداقل بافت پستان یا چربی طبیعی به نظر برسد. از ایمپلنت های قطره قطره اشک نیز در بیمارانی که چالش برانگیزتر از ویژگی های پستان مانند تغییر شکل پستانهای انقباضی یا غده ای است استفاده می شود. ”

طرح ریزی ایمپلنت به میزان پروجکت آن از دیواره قفسه سینه اشاره دارد. Sientra طیف گسترده ای از پروفایل های کاشت را ارائه می دهد: کم ، متوسط ​​، متوسط ​​به علاوه ، زیاد و Xtra بالا.

Sientra مجموعه ای از ایمپلنت ها را با بیش از 250 گزینه کاشت گرد با پنج سطح فرافکنی و بیش از 90 کاشت شکل قطره قطره با دو سطح فرافکنی ارائه می دهد. دکتر کالوبریاس می افزاید: “سبد انتخابی Sientra برجسته است و آنها همچنان هر سال گزینه های بیشتری را اضافه می کنند.”

بیماران هنگام انتخاب جراح باید به دنبال چه چیزی باشند؟

انتخاب یک جراح پلاستیک دارای گواهینامه مناسب برای اعتماد به عمل جراحی تقویت پستان ، به همان اندازه انتخاب کاشت مناسب است. انتخاب جراحی که با آن احساس راحتی می کنید و کار شما را تحسین می کنید ، اما همچنین جراحی معتبر و معتبر در جراحی پلاستیک بسیار مهم است. همه جراحانی که افزایش پستان را انجام می دهند در جراحی پلاستیک دارای مجوز تخته نیستند ، که بالاترین سطح آموزش و آموزش جراحی را می طلبد و در نتیجه ، عوارض مربوط به جراحی پستان را به حداقل می رساند.4

Sientra فقط ایمپلنت ها را به جراحان پلاستیک دارای مجوز هیئت مدیره می فروشد و باعث می شود روند انتخاب بدون درز انجام شود. دکتر کالوبریاس می گوید: “این اطمینان را به همه بیماران می دهد که اگر در حال انجام ایمپلنت Sientra هستند ، پزشک آنها در جراحی پلاستیک دارای مجوز تخته است.”

آیا مارک کاشت پستان اهمیت دارد؟

کاملا. وقتی صحبت از ایمنی بیمار می شود ، همه کاشت های پستان برابر نیستند. “Sientra پیشرفته ترین کاشت پستان در بازار ایالات متحده را با داده های بی نظیر ایمنی فراهم می کند.1 به همین دلیل ، Sientra جامع ترین محافظت را از ایمپلنت های آنها با ضمانت 20 ساله ارائه می دهد – نه 10 سال مانند سایر تولید کنندگان. ضمانت Platinum20 S Sientra همچنین بیشترین کمک مالی و کمترین محدودیت گارانتی را در بین مارک های ایمپلنت ارائه می دهد. ”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Sientra و یافتن یک جراح پلاستیک دارای مجوز Sientra در نزدیکی خود ، به sientra.com/breast-augmentation مراجعه کنید.


1. Stevens WG، Calobrace MB، Alizadeh A، Zeidler KR، Harrington JL، d’Incelli RC. داده های مطالعه هسته ای ده ساله برای سازمان غذا و داروی Sientra – کاشت های پستانی گرد و شکلی را با ژل سیلیکون منسجم تأیید کرده است. Plast Reconstr Surg. 2018 ؛ 141 (4S): 7S-19S.

2. انجمن جراحی پلاستیک آمریکا. آمار جراحی پلاستیک 2020 https://www.plasticsurgery.org/news/plast-surgery-statistics

3. Calobrace MB ، شوارتز MR ، Zeidler KR ، Pittman TA ، کوهن R ، Stevens WG. ایمنی طولانی مدت ایمپلنت های سینه با بافت و صاف. آست سورگ. 2017 ؛ 1-11. (4S): 7S-19S.

4. انجمن جراحی پلاستیک آمریکا. صلاحیت های عضو ASPS: https://www.plasticsurgery.org/patient-safety/asps-member- صلاحیت ها. تسهیلات معتبر: https://www.plasticsurgery.org/patient-safety؟sub= تسهیلات + معتبر


اطلاعات ایمنی مهم

ایمپلنت های پستان ژل سیلیکون Sientra برای تقویت سینه در زنان حداقل 22 سال و برای بازسازی پستان نشان داده شده است. افزایش پستان شامل افزایش اولیه پستان برای افزایش اندازه پستان و همچنین جراحی تجدید نظر برای اصلاح یا بهبود نتیجه جراحی اولیه افزایش پستان است. بازسازی پستان شامل بازسازی اولیه برای جایگزینی بافت پستانی است که به دلیل سرطان یا ضربه برداشته شده است یا به دلیل ناهنجاری شدید پستان ، نتوانسته است به درستی رشد کند. بازسازی پستان همچنین شامل جراحی تجدیدنظر برای اصلاح یا بهبود نتایج جراحی اولیه بازسازی پستان است. جراحی کاشت پستان در زنان مبتلا به عفونت فعال در هر نقطه از بدن ، با سرطان موجود یا پیش سرطان پستان که من درمان کافی برای آن شرایط دریافت نکرده و باردار یا شیرده هستم منع مصرف دارد.

عوارض اصلی شامل انقباض کپسول ، برداشتن ایمپلنت ، پارگی و جراحی مجدد است. برای اطلاعات دقیق تر در مورد خطرات و مزایای کاشت پستان Sientra ، لطفا به سایت sientra.com/resources مراجعه کنید یا با شماره 888.708.0808 Sientra تماس بگیرید. کاشت پستان Sientra با ژل سیلیکون انسجام با مقاومت بالا فقط از طریق جراحان پلاستیک دارای مجوز تخته یا واجد شرایط هیئت مدیره در دسترس است.

احساس کنید® و Platinum20 arks علائم تجاری Sientra، Inc.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>