این ابزارهای بی سیم مو ، روال های سبک را راحت تر می کنند

تابستان است و فرودگاه ها شلوغ تر از همیشه هستند – بسیاری از افراد برای اولین بار در بیش از یک سال از قفس خانه فرار می کنند. اما وقتی نوبت به بسته بندی می رسد ، کلاس جدیدی از ابزارها در شهر وجود دارد که کارهای روزمره زیبایی شما را از همیشه آسان تر می کند و آنها بدون بند ناف هستند. بله ، سرانجام می توانید موهای خود را در پشت کابین پس از نشستن در سالن ورزشی یا پرواز زود هنگام به حالت گرما درآورید – بدون خروجی ، مشکلی.

آهن تخت

امروز ، ghd از راه اندازی اولین مدل بی سیم خود با نام Unplugged (299 دلار) خبر داد ، که سبک و کم حجم است ، اما به اندازه کافی قدرتمند است و می تواند سبک هایی (از موج های ساحلی براق و مستقیم یا بی دردسر) را که از ابزارهای اندازه کامل این برند دریافت می کنید ، ایجاد کند. . به صورت سیاه و سفید ارائه می شود ، در مدت 45 ثانیه تا 365 درجه گرم می شود و یک بار شارژ – می تواند از طریق USB شارژ شود و نیازی به پریز دیواری یا پایه شارژ ندارد – 20 دقیقه طول می کشد. همچنین شامل یک کیف حمل مقاوم در برابر حرارت است تا بتوانید پس از استفاده ، با خیال راحت آن را در قسمت دستی خود بیندازید.

“ابزار ghd unplugged یک تغییر دهنده بازی برای سبک ها است!” جاستین مرجان ، آرایشگر مشهور و سفیر آمریکای شمالی ، می گوید. “دیگر لازم نیست بین دستگاه و تریلر یا اتاق گلم با اتو داغ بدوم تا لمس کنم. این ابزار در کیف من قرار می گیرد و برای لمس سریع در محل کار مناسب است. من عاشق سبک بودن و گرم شدن سریع آن هستم تا بتوانم واقعاً هر ظاهری را در هر مکان صیقل دهم. گاهی اوقات صبح چنان عجله می کنم که وقت ندارم نگاهی کامل به خودم بدهم ، بنابراین عاشق این هستم که بتوانم این را بگیرم و موهایم را به معنای واقعی کلمه در هر جایی انجام دهم. ”

سشوار

هفته گذشته ، VOLO (ما از طرفداران بزرگ حوله خشک خشک شونده این برند هستیم) اولین خشک کن بی سیم Go (450 دلار) را ارائه داد که با همان باتری های لیتیوم یون مورد استفاده در اتومبیل های برقی کار می کند و از نور و گرمای مادون قرمز برای خشک کردن استفاده می کند مو به روش بسیار سالم تر جاناتان فریدمن ، بنیانگذار و رئیس VOLO Beauty می گوید: “به دلیل نیاز به برق سشوارها ، بارها به ما گفته شد كه سشوار بدون سیم غیرممكن است.” “طی سالها تحقیق و توسعه ، ما کشف کردیم که عنصر حرارتی لامپ مادون قرمز کوارتز ما نه تنها به ما اجازه می دهد تا با استفاده از انرژی باتری موی سر خود را خشک کنیم ، بلکه گرمای تابشی خشک کن نیز ملایم تر است و باعث می شود مو نرمتر و گرمای کمتری داشته باشد – آسیب دیده. فراتر از بی سیم بودن ، سشوار بهتر است. ”

خشک کن با تکنولوژی پیشرفته به دو رنگ سیاه و سفید با یک ایستگاه شارژ ارائه می شود که دارای یک درگاه USB برای شارژ دو برابر و یک ظرف داخلی برای جواهرات یا لوازم جانبی مو است که برای یک دستشویی حمام عالی به نظر می رسد (هر بار شارژ حداقل طول می کشد 22 دقیقه با تمام قدرت). یک نقطه ضعف این است که باتری مقدار زیادی اضافه می کند: ساعت را با سرعت 2.8 پوند شروع کنید ، که تقریبا دو برابر وزن دستگاه های خشک کن بادی استاندارد است.

آهن پیچش یا حلقه زنی

در حین پیچش یا حلقه زنی قسمت های پشتی موهایتان چند بار اذیت شده اید؟ می دانم که تنها من نیستم. همان جایی است که آهن / ترکه حلقوی بی سیم Lunata (250 دلار) به کار شما می آید. این تنها پیچ حلقه ای سایز کامل در بازار است که به سیم صفر نیاز دارد و دارای بشکه تیتانیوم 1.25 32 (32 میلی متر) است و با یک بار شارژ حداکثر 45 دقیقه دوام می آورد (حتی در حداکثر تنظیم گرمای 450 درجه ؛ سه عدد دیگر).

قابلیت تبدیل یک مزیت است – در صورت احساس پیچ خوردگی پیچیده شده با عصا ، برداشتن آن آسان است – اما رسیدن به شارژ کامل ممکن است سه ساعت طول بکشد ، بنابراین در صورت استفاده از آن باید برنامه ریزی کنید آن را در حال حرکت است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>