این برند مراقبت از پوست مورد علاقه درم به تازگی سه محصول جدید را به بازار عرضه کرده است

در حالی که ما عادت کرده ایم هر بار هفته ها در داخل بمانیم ، خورشید – چه قابل مشاهده باشد و چه نباشد – هنوز از پنجره های ما عبور می کند ، به این معنی که استفاده از کرم ضد آفتاب اکنون به همان اندازه که در تابستان است اهمیت دارد. اگر در صدد خرید یک محصول بی خطر ، آرام بخش و مسدود کننده اشعه ماورا بنفش هستید که زندگی را آسانتر می کند ، به مکان مناسبی رسیده اید زیرا علم Skinbetter فقط سه محصول جدید را به خط آفتابگردان مورد علاقه متخصص پوست اضافه کرده است.

اولین محصول در سری جدید ، ضد آفتاب ضد آفتاب Tone SMART Broad Spectrum SPF 75 (75 دلار) است ، که برای روزهایی که استفاده از صورت کامل 5 دقیقه بیش از حد طول می کشد ، به شما رنگی می دهد. با توجه به مارک تجاری ، این محافظ پوست می تواند به عنوان یک آغازگر در زیر آرایش یا به جای یک پایه پوشاننده نور استفاده شود. بر خلاف دو افزودنی دیگر به خانواده ، پایان آن هوا آلود و شبنم است ، در حالی که هنوز پوشش کافی را برای پنهان کردن هرگونه قرمزی یا تحریک پوست فراهم می کند.

با مجوز از علم Skinbetter

لوسیون ضد آفتاب sunbetter® SHEER Broad Spectrum SPF 70 (75 دلار) با TONE SMART متفاوت است زیرا کاملاً روی پوست قابل مشاهده نیست. با این حال ، فرمول هنوز به گونه ای طراحی شده است که قبل از استفاده از آرایش ، مات و مات شود. در انتشار ، این مارک اظهار داشت که 100 درصد از کاربران گزارش داده اند که لوسیون SHEER هموار کار کرده و باعث شده پوست حتی بعد از استفاده از پوست ظاهر و احساس شود.

با مجوز از علم Skinbetter

سرانجام ، آخرین محصولی که به صورت جامد عرضه می شود ، ضد آفتاب sunbetter® SHEER Broad Spectrum 56 (65 دلار) است و ادعا می کند که شفاف و بدون وزن است و در عین حال مزایای اولیه پوست را نیز به همراه دارد. به اندازه کافی کوچک برای قرار دادن در یک کیف ، اما به اندازه کافی کامل که بتواند به اندازه هر فرمول مایع دوام بیاورد ، ضروری است که توسط متخصص پوست آزمایش شده است و بهترین ترکیب کشویی و مراقبت از آفتاب است.

با مجوز از علم Skinbetter

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>