این تمرین چربی شکم برای دادن شکم های شکم به زنان ویروسی می شود

مردم از سراسر جهان به این تمرین سریع پنج دقیقه ای که باعث انفجار شکم می شود و در TikTok منفجر می شود ، علاقه مند شده اند. کاربر Janny14906 تقریباً 14 میلیون فالوور و بیش از 40 میلیون لایک در مجموعه ای از ویدیوها دارد که نشان می دهد او چندین کلاس را هدایت می کند که دارای یک حرکت محرک لگن است و در پس زمینه موسیقی تکنو قرار دارد. بسیاری از فیلم های وی کلیپ های کوتاهی هستند که حرکت مشابه تکرار را با زیرنویس هایی عنوان می کنند “در طی پنج روز پنج پوند از دست می دهید”.

اگرچه به نظر می رسد تقلید در حالت ایستاده و شکسته آسان باشد ، اما ادامه دادن رقص برای مدت زمان طولانی به تمرکز ، فداکاری و قدرت اصلی نیاز دارد. با این حال ، بسیاری از کاربران نتایج باورنکردنی خود را در مدت زمان کوتاهی به اشتراک می گذارند. برای کاربر Carlinerose12 ، 27 روز تمرین مداوم منجر به کاهش 17 پوندی وزن شد که ویروسی نیز شد.

فقط پنج دقیقه در روز به نظر می رسد که رویا است ، اما آیا این روش واقعا راز شکم صاف است؟ تارا بردلی کانل ، مربی یوگا RYT-200 ، توضیح می دهد: “چه شما عضلات خود را در یک تخته فعال کنید و چه در حالت ایستاده و برقصید ، شما هسته اصلی را درگیر می کنید.” “هنگامی که هسته تقویت می شود ، وضعیت شما را بهبود می بخشد ، کمر را سفت می کند ، کمر درد را کاهش می دهد و سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد. این نیز صدمه ای نمی زند که رقصیدن در اطراف اتاق نشیمن شما سرگرم کننده تر از یک تخته است بنابراین شما به احتمال زیاد این کار را طولانی تر انجام خواهید داد و در طول کار بیشتر سرگرم خواهید شد. “

آندره راجرز از Xtend Barre موافقت می کند که هدف قرار دادن هسته شما روش خوبی برای کاهش چربی شکم است ، اما وی همچنین هشدار می دهد که باید مراقب خطرات مرتبط با هرگونه تمرین باشید. وی توضیح می دهد: “من نمی توانم انقباض عضلانی خاصی را ببینم و نمی توانم این را به عنوان یک روش عالی برای کاهش وزن تقویت کنم.” “مطمئناً با انجام هرگونه انقباضات ایستاده شکمی همراه با انقباضات ران ران – رقصیدن یا نبودن – نتایج را احساس خواهید کرد و خواهید دید ، اما اگر این عملکرد به درستی انجام نشود ، به راحتی می توانید به ناحیه کمر وارد شوید.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>