این تنها موارد مراقبت از پوست است که AnnaSophia Rob بدون آن نمی تواند زندگی کند

او ممکن است قبل از کری بردشاو برای کار در استراتوسفر فرهنگ پاپ دیده شود خاطرات کری، اما آنا سوفیا راب در نقش “شخصیتی برخلاف هر آنچه که او بازی کرده است” در اخیراً اکران شده قدم گذاشته است دکتر مرگ ، اکنون در طاووس پخش جریانی کنید. این خانم 27 ساله در مورد سریال محدودی که در آن در کنار جوشوا جکسون ، الک بالدوین و کریستین اسلیتر بازی می کند می گوید: “این یک داستان دیوانه است. “من وقتی فیلمنامه را خواندم مجذوب شدم ، و سپس به پادکست گوش دادم ، و سپس ، علاوه بر این ، آنقدر با شخصیت علاقه مند شدم که مجبور شدم بازی کنم [real-life assistant district attorney Michelle Shughart]. او یک زن واقعاً قابل توجه است – بسیار مهربان ، همدل ، خوب تنظیم شده و رانده شده – و من از این که پریدم و او را به تصویر کشیدم بسیار هیجان زده شدم. ”

در میان فشار برای نمایش و برخی از وقفه های شایسته در خانه خانواده اش در کلرادو ، راب با ما گپ زد تا همه محصولات زیبایی را که به او قسم خورده به اشتراک بگذارد.

پوست

من عاشق فیل مست هستم. من می دانم که همه خیلی در مورد آنها صحبت می کنند ، اما سرم ویتامین C آنها محصولی است که باعث تغییر پوست من شده است. من عاشق بسته های ویتامین C Lypo-Spheric هستم. من مصرف آنها را برای همه گیری فقط برای حفظ سلامتی خود شروع کردم ، اما فکر می کنم آنها نیز باعث بهبود ظاهر پوست من شده اند. غذای پوستی Weleda را دوست داشته باشید. در زمستان دوست دارم آن را با کمی روغن صورت Trilogy Rosehip مخلوط کنم. ضد آفتاب نیز بسیار مهم است ، مخصوصاً وقتی که من سر صحنه فیلمبرداری هستم. همیشه طرفدار Supergoop هستید! سپس ، این مارک Denver از محصولات CBD به نام Jihi وجود دارد که دارای سرمی است که من آن را دوست دارم. این یک محصول زیبا است که بوی عالی می دهد.

دستگاه ها

من در طی همه گیر شدن بیشتر به محصولات صورت علاقه مند شدم – دلیل اصلی این امر این است که من از پوست مراقبت می کنم. من الان در 20 سالگی هستم ، و تازه شروع به مشاهده تفاوت کردم ، که یک رابطه عجیب است … من خیلی زیاد ، “اوه ، جالب است. من خسته تر از حالت عادی به نظر می رسم. ” قبلاً می توانستم از تخت بیرون بیایم و خوب باشم. من نیز با شما واقعی خواهم بود ، من عاشق این تیغ ​​صورت Flawless هستم ، زیرا من واقعاً چهره ای مبهم دارم. عالیه. من هم شروع به استفاده از این چراغ قرمز کردم. در آخرین فیلمی که من کار کردم ، آرایشگر آن را داشت و من آن را دوست داشتم. فکر کردم خیلی سرگرم کننده است.

خوشبو کننده

می دانم که این موضوع عجیب به نظر می رسد ، اما من در تلاش برای یافتن یک خوشبو کننده خوب هستم که روزهای طولانی در محل کار کار کند. دوستم شروع به ساخت این دئودورانت گیاهی کرد و من کاملاً آن را دوست دارم زیرا پوست حساسی دارم و این کار می کند. این از Nova Apothecary است و یک دئودورانت دسته ای کوچک است که من فقط آن را دوست دارم. من می گویم مطمئناً من محصولات زیبایی طبیعی هستم.

آرایش

برای روزهای طولانی ، بنیاد پارچه صورت آرمانی عالی است. من همیشه از آن استفاده می کنم. من عاشق کانتور مایع آرمانی هستم ، بسیار ظریف است. شما می توانید آن را روی درب و استخوان گونه خود استفاده کنید و برای کانتورینگ عالی است ، اما نه خیلی شدید. این یک ظاهر ظریف است که کاملا زیبا است. سپس ، می گویم یکی از مارک های مورد علاقه آرایش من RMS است. من رنگ آنها را دوست دارم و مخصوصاً برای تابستان کرم های آنها را دوست دارم. هایلایترهای Love Glossier. خط چشم خط چشم های رنگی و بسیار سرگرم کننده ای ایجاد می کند که من وسواس زیادی برای آنها دارم – سبز و صورتی احتمالاً مورد علاقه من هستند. و ایلیا – آنها رژگونه های کرم خوبی دارند. از نظر ریمل زدن ، من عصای کوچکتر را دوست دارم. من واقعاً وارد کلینیک هستم که این کوچک قلم مو را دارد. فکر می کنم MAC هم همین اندازه را انجام می دهد. گرچه مورد علاقه من جین ایریدیل بود که قبلاً یک پالت ریمل مژه و ابرو با یک عصا درست می کرد و شما واقعاً می توانستید وارد آنجا شوید. مورد علاقه من بود. من فکر می کنم آنها آن را متوقف کردند. کاش آنها را به صورت عمده خریداری کرده بودم. رژ لب مورد علاقه و محبوب من از Chloë Sevigny است و به شما امکان می دهد دوباره پر کنید. من وسواس دارم

مو

یکی از بزرگترین پشیمانی های زیبایی من این است که موهایم را خیلی طولانی نگه داشته ام. من اکیداً توصیه می کنم تمام موهایتان را خرد کنید ، حتی سر خود را نیز اصلاح کنید. این قدرت دهنده است ، اما همچنین یکی از مواردی است که در آن ، چرا که نه؟ دوباره رشد می کند. تغییر مدل مو می تواند نحوه درک دیگران توسط شما و همچنین نحوه درک خود را تغییر دهد. من عاشق داشتن موهای کوتاه هستم. من فکر می کنم صبح زود آماده شدن خیلی سریعتر است. وقتی آنرا تراشیدم ، کاملاً لباس پوشیدن را تغییر داد. کلی باحال بود. الان موهای کوتاه دارم و عاشق R + Co هستم. آنها این خمیر شامپوی خشک را دارند که من کاملاً وسواس آن را دارم. این شامپوی خشک است ، اما همانطور که از نامش پیداست ، خمیر است. این بافت و حجم خوبی به مو می دهد ، اما وزنی ندارد. برای کسی که موهای کوتاه دارد بسیار توصیه می شود.

بدن

OSEA شگفت انگیز است. من کاملا عاشق همه محصولاتشان هستم. آنها این روغن بدن سفت کننده را دارند که باعث می شود بدن من فوق العاده شود. سپس سرانجام کشف کردم – و نمی توانم باور کنم که این مدت طول کشید – St. Tropez ، خود برنزه کننده بهترین است. من عروسی داشتم ، و خیلی خمیری ، خیلی رنگ پریده بودم. من به دلیل آشکاری از آفتاب گرفتن چشم پوشی می کنم ، اما از این استفاده کردم و زیباترین پوست درخشان را داشتم. دوست پسر من مثل این بود: “شما فوق العاده به نظر می رسید. چه کار کردین؟” او ایده ای نداشت. فکر می کنم او شروع به استفاده از آن می کند ، صادقانه بگویم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>