این جراح پلاستیک می گوید رویه های “دسته کوچک موسیقی جاز” رو به پیشرفت است و دقیقاً در اینجا معنی آن چیست

یوجین ، جراح پلاستیک ، لی بی دانیل ، دکتر ، مانند بسیاری از همکاران خود در این زمینه ، می گوید ، حتی اگر تخصص او جراحی زیبایی است ، وی شاهد افزایش چشمگیری در بیمارانی است که می خواهند یک عمل “بزرگتر” را با آنها جفت کنند چیزی غیر جراحی – تا حدی که او در تمرینات خود و درمجلس درمانی اسپانیا با کمی عقب ماندگی روبرو شده است. آنچه دکتر دانیل به عنوان محبوب ترین درمان های ترکیبی که مصرف کنندگان خواهان این تابستان هستند ، به حساب می آید و اینکه چگونه آنها معمولاً بین یک و دیگری جنجال می کنند:

آیا این روش های ترکیبی چیزی است که شما در طول سال گذشته محبوبیت یافته اید؟

“وقتی 20 سال پیش به یوجین آمدم ، فکر می کنم واقعاً اولین کسی هستم که یک مرکز آبگرم کامل را راه اندازی کردم. و ، در آن سال های اولیه ، این رهبر ضرر بود! من از آن برای ایجاد ترافیک در عمل استفاده کردم ، زیرا برای یک بیمار که برای مشاوره جراحی مراجعه می کند ، مسئله بزرگی است ، اما اگر یک بیمار وارد شود و صورت داشته باشد ، و در راهرو به جراح برخورد کند ، ترساندن

دوست دارم اول خودم را یک انسان ، شخصی که قابل دسترسی است و دوم پزشک بدانم. از آنجا که مردم این فرصت را دارند که در ابتدا از طریق بخش آبگرم با من ملاقات کنند ، آنها متوجه می شوند که من چند جراح پلاستیک نیستم که روی یک پایه قرار بگیرم. اتصال به آن قسمت آبگرم میزان زیادی از مراجعه به این تمرین را ایجاد می کند و اکنون قسمت بزرگی از تمرین است.

ما در حال حاضر چهار متخصص زیبایی و چند تزریقگر پرستار داریم و این آمدن بیماران و احساس راحتی با مطب ، کارمندان و سپس من ، به طور کلی ، یک مشکل طبیعی است و شاید بیشتر پیش برویم و عمل جراحی را ادامه دهیم مداخلات البته طرف دیگر نیز صادق است – بعضی از بیماران ابتدا برای مداخلات جراحی مراجعه می کنند ، سپس ما بعد از لیفت صورت ، برخی از کارهای مربوط به نگهداری آبگرم را انجام می دهیم. “

آیا در سال گذشته چیزی در اسپا محبوب بوده است که شما را متعجب کند؟

“من پیرو آخرین قانون هستم ، و در ابتدای همه گیری ، ما به محاصره کامل پرداختیم و تمرین خود را تعطیل کردم. ما یک عمل زیبایی انتخابی هستیم و فقط در اوایل قرنطینه منطقی نبود که بخواهیم ببینیم آیا هنوز هم می توانیم کاری را در مطب انجام دهیم ، بنابراین برای دو ماه به علاوه تعطیل شدیم. سپس ، وقتی شروع به تغذیه مجدد آن کردیم ، فکر می کنم افراد زیادی بودند که به چیزی احتیاج داشتند تا زندگی خود را بهتر کنند.

در طول سال گذشته ، تا آنجا که اقدامات انجام می شود ، ما بسیاری از جراحی ها را با آنچه در قسمت آبگرم داریم با برخی از دستگاه ها – فناوری الکترومغناطیسی مانند Emsculpt و Emsella ، صورت DiamondGlow و برخی از انواع پوست – درمان مجدد سطح و موارد دیگر.

این کار دیوانه وار بوده است – من هرگز بیشتر از آنچه که الان هستم با اقدامات جراحی سرگرم نیستم. من برای زمان مشاوره بعدی در حدود 4 ماه مهلت رزرو می کنم that’s و این عالی است ، اما من به یکی دیگر از خودم احتیاج دارم تا در حال حاضر با جادو ظاهر شوم. اگر تا به حال فیلم مایکل کیتون را دیده اید ، تعدد جایی که او خودش ، یا زیراکسینگ خود را شبیه سازی می کرد ، کاش می توانستم این کار را انجام دهم!

طرف آبگرم هنوز هم به من غذا می دهد و به همین ترتیب ، من برای آنها غذا می دهم ، اما تا آنجا که یک روش انجام شد ، وقتی ما شروع به بازگشت کردیم ، مردم می توانستند ماسک خود را بزنند و من می توانم پیشانی آنها را با لوازم آرایشی بوتاکس تزریق کنم برداشتن آن ماسک ، بنابراین همیشه محبوب بوده است.

این اولین ورود کوچک بود ، اما باز هم ، پیروی از یک قانون ، حتی انجام صورت نیز کاری بود که مانع آن شدیم – عمدتاً به این دلیل که شما در چهره شخصی درست هستید و در حالی که ماسک تهیه می کنید نمی توانید ماسک بزنید. سپس ، وقتی شروع به بررسی بسیاری از کنفرانس های بزرگنمایی درباره نحوه مدیریت تمرینات خود از طریق COVID کردیم ، همه کارها را درست انجام دادیم ، و در عین حال ، متوجه شدیم برخی موارد غیر جراحی ، مانند CoolSculpting ، با خیال راحت و ماسک را با دقت انجام دهید و همچنان استفاده کنید. در مورد ماشین های تحریک عضله الکترومغناطیسی نیز همین امر وجود دارد. اینها کارهایی بود که ما می توانستیم انجام دهیم در حالی که بیماران روبرو بودند.

هنگامی که فهمیدیم PPE کافی برای انجام جراحی زیبایی انتخابی داریم ، دوباره به اتاق عمل برگشتم ، زیرا لیفت صورت با شخصی که کیسه صفرا داغ دارد و باید فوراً برداشته شود برابر نیست – اما عقب ماندگی ایجاد شده چیزی است که من هنوز هم با آن سر و کار دارم ، و به همین دلیل است که در حال حاضر بسیار مشغول اقدامات جراحی و مشاوره هستم.

من بحث نمی کنم ، اما من همیشه سعی کردم چهارشنبه را تعطیل کنم. عمدتا برای سلامت روان من ، و یک دوست جراحی مغز و اعصاب دارم ، و او و من به ماهیگیری می پردازیم. ما دوست داریم کار ماهیگیری را انجام دهیم و به طور معمول چهارشنبه یک روز مقدس است. همچنین برای من نیز یک روز بافر بوده است. اگر من نیاز داشتم که کسی را چهارشنبه بگذارم ، شاید ما نیمی از روز ماهی بگیریم ، یا چیزی شبیه به آن ، و اکنون چهارشنبه ها زیاد کار می کنم ، بنابراین مجبورم که آخر هفته ها ماهی بگیرم ، فقط یک مشکل وحشتناک وجود دارد ، اما همه چیز درست است! “

آیا چیزی وجود دارد که شما تعجب کنید با نزدیک شدن به تابستان محبوب شده است؟

“من نمی دانم که این تنها مورد خاصی است که محبوب شده است. مطمئناً ، موارد غیر جراحی رونق زیادی داشته است ، اما موارد جراحی نیز چنین بوده است. من فکر می کنم تقریباً در سطح جهانی ، کل عمل زیبایی من مکانی برای مراجعه بسیاری از بیماران بوده است که شاید فقط “فکر کردن” برای انجام کاری را داشتند. اکنون ، آنها کمی وقت دارند که یک روش مانند اصلاح مادر را انجام دهند – سینه و شکم ترکیبی ، ماده اصلاح کننده مامان ، و غیر معمول نیست که روزانه سه یا چهار نفر را برای انجام این عمل ببینیم. اما فکر می کنم گفتن هر روشی افزایش یافته ایمن است – این نوعی دیوانه است ، اما داشتن یک مشکل خوب برای جراح! “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>