این خط جدید مراقبت از مو نوید می دهد ضخامت مو را تا 22 درصد افزایش دهید – و موارد قبل و بعد از آن اثبات می شوند

مارک موی بیوتک Virtue اخیراً از راه اندازی خط جدید Flourish خود خبر داده است که برای مقابله با ریزش موی زنان و ایجاد رشته های ضخیم و پرتر تولید شده است. طبق تخمین آکادمی پوست آمریکا با حدود 30 میلیون زن که با ریزش مو دست و پنجه نرم می کنند ، این خط برای بسیاری از چراغ های انتهای تونل است و آمارهای موجود در مسیرهای بالینی این مارک نشان می دهد.

ماده انحصاری پشت خط ، Alpha Keratin 60ku CLINICAL ، فولیکول مو را به محض بیرون آمدن از پوست سر تغذیه می کند ، که به گفته این برند “قدرت و ضخامت هر فیبر جدید را افزایش می دهد.” فقط پس از پنج بار استفاده در مسیرهای بالینی ، Virtue Flourish ضخامت تارهای موی شرکت کنندگان را 22 درصد افزایش داد و شکستگی را 26 درصد کاهش داد. پس از شش ماه استفاده ، 97 درصد زنان گفتند که پوست سرشان احساس سلامتی می کند ، 90 درصد گفتند که حجم بیشتری دارند و 90 درصد گفتند که رشد جدیدی دارند.

با مجوز از آزمایشگاه های فضیلت

Flourish شامل شش محصولی است که می توان به صورت جداگانه یا طی دو رژیم سه مرحله ای خریداری کرد. رژیم اول ، تحت عنوان درمان رشد مو فشرده شبانه (134 دلار) ، با ماینوکسیدیل تقویت کننده رشته برای کسانی که رقیق شدن متوسط ​​تا شدید دارند ، تهیه شده و برای مدت سه ماه استفاده می شود. در مرحله دوم ، این مارک تجاری از آغاز درمان جوان سازی موی شدید Flourish Nightly (134 دلار) خبر داد ، که دارای تقویت کننده تراکم است و برای کم پشتی موهای متوسط ​​تا متوسط ​​تولید می شود.

هر دو رژیم شامل شامپو Flourish محرک فولیکول (42 دلار) و نرم کننده (44 دلار) برای نازک شدن مو تا تقویت کننده تراکم تقویت کننده (26 دلار) است که از پپتیدها و کراتین برای تغذیه عمیق پوست سر و موهای جدید و شکننده استفاده می کند.

ملیس شعبان ، بنیانگذار و مدیر عامل آزمایشگاه های آزمایشگاه فضیلت ، در گزارشی می گوید: “به طور سنتی ، استفاده از محصولات ریزش مو دشوار بوده و اغلب موهای سختی را نشان می دهند ، بنابراین زنان قبل از دیدن نتیجه تسلیم می شوند.” “شکوفائی بلافاصله برای بهبود سلامت و ظاهر موهای موجود خود شروع می کند ، به طوری که او در حالی که رشد بیشتری دارد به شکل ظاهری خود علاقه دارد. ما از ارائه این نوآوری به زنان در جستجوی راه حل هایی برای ریزش یا کم پشتی موهایشان هیجان زده هستیم. “

با مجوز از آزمایشگاه های فضیلت

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>