این روش درمانی برای پوست روشن تر و نرم تر ، یک نسخه مهم عمده را دریافت کرده است

تاکنون ، احتمالاً شما از قبل در مورد مارک فوق العاده محبوب مراقبت از پوست Murad اطلاعاتی داشته اید. به راحتی می توان گفت که از سال 1989 محصولات حرفه ای مورد حمایت علمی شناخته می شود ، می توان گفت این مارک باید یک ماده اصلی در زیبایی همه باشد.

اگر فکر می کردید بعد از بیش از 30 سال نوآوری این مارک نمی تواند بهتر شود ، اشتباه می کنید. Murad و HydraFacial – معروف به درمان پوستی که به دلیل ترکیب لایه برداری شبه میکرودرمابراشن ، فناوری خلا vac و سرم های مرطوب کننده در یک سیستم واحد – اعلام کرده است که در حال پیوستن به یکدیگر هستند.

در تلاش برای آوردن فناوری های پیشرو در صنعت مراقبت از پوست به دستگاه HydraFacial ، این همکاری با Murad شامل راه اندازی دو تقویت کننده جدید سرم – تقویت کننده رتینول و تقویت کننده ویتامین C است که در طول درمان استفاده خواهد شد.

به طور معمول ، سرم های مورد استفاده در طول HydraFacial فقط بر روی هیدراتاسیون تمرکز می کنند. این تقویت کننده های سرم هنگام استفاده از آن ، نگرانی های پوستی خاص (و بسیار شایع) را هدف قرار می دهند. تقویت کننده رتینول ، که در اوایل سال جاری راه اندازی شد ، از فناوری Retinol Tri-Active برای کمک به مبارزه با خطوط و چین و چروک های عمیق استفاده می کند. همراه با رتینوئید ، پپتیدهای کلاژن میکرونیزه وجود دارد ، که به مرطوب سازی پوست کمک می کند و آب بیشتری را برای ظاهری جوان تر و جوان تر در خود نگه می دارد.

هووارد مراد ، متخصص پوست و مسس موراد ، توضیح می دهد: “پس از سالها تحقیق و توسعه ، ما سرانجام با استفاده از فناوری اختصاصی Retinol Tri-Active ، علم رتینول را کامل کردیم.” “ترکیب ما از یک رتینول سریع اثر ، یک رتینول آزاد شده با زمان و یک تقویت کننده رتینول باعث تجدید قدرتمند پوست بدون اثرات سنتی رتینول می شود.”

از طرف دیگر ، تقویت کننده ویتامین C ، روشن کننده نیروگاه را با اسید گلیکولیک جفت می کند تا تجدید سلول را تسریع کند و ظاهر لکه های تیره و رنگ آمیزی را به حداقل برساند. نتیجه؟ به طور چشمگیری روشن تر پوست.

هر دوی این تقویت کننده ها این امکان را برای پزشکان فراهم می کنند تا درمان سفارشی تری را برای بیماران خود ارائه دهند و در نهایت نتایج هدفمندتری ارائه دهند. اگر می خواهید HydraFacial را با یکی از این تقویت کننده ها امتحان کنید ، یک ارائه دهنده محلی HydraFacial در نزدیکی خود پیدا کنید. پوست شما سپاسگزارتان خواهد بود.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>