این روش های ترکیبی سطح بعدی رشد موهای متحول کننده را ایجاد می کنند

ریزش مو با الگوی زنانه و مردانه که به آلوپسی آندروژنیک نیز معروف است ، فقط در ایالات متحده 50 میلیون مرد و 30 میلیون زن را تحت تأثیر قرار می دهد. علیرغم برجستگی ، این مسئله همچنان یک نگرانی پنهانی است که بسیاری از مبتلایان تصمیم به پوشاندن ، نادیده گرفتن یا تعویق درمان می گیرند. امروزه چندین روش رشد مجدد مو وجود دارد که به فولیکول های مو کمک می کند تا دوباره به حالت طبیعی برگردند و به گفته متخصصان ما ، احیای کم پشتی یا طاسی مو یک روش یک کار نیست. در اینجا ، ما ترکیبات پیشرفته ای را که به میلیون ها نفر کمک می کند تاج های خود را بدست آورند کشف کنیم.

برای اکثر بیمارانی که از ریزش مو رنج می برند ، یک ، دو ، سه و حتی گاهی اوقات چهار مورد از این جراحی های غیر جراحی می توانند برای بازیابی رشته های از دست رفته ترکیب شوند.

  1. بدون نسخه ماینوکسیدیل موضعی
  2. نسخه فیناستراید خوراکی
  3. پلاسمای غنی از پلاکت تزریق (PRP)
  4. نور و لیزر درمان های درمانی

بورلی هیلز ، دکتر کریگ زیرینگ ، متخصص ترمیم مو CA ، توضیح می دهد: “این نیاز به یک رویکرد جامع ، همسویی و مطابقت برنامه درمانی با سن بیمار و مرحله فعلی ریزش مو دارد.” “برنامه های معمول رشد مجدد مو شامل یک طرح چند حالته با ترکیبی از روش های درمانی است که گاهی اوقات شامل جراحی و غیر جراحی است.”

ترکیب های برنده

از آنجا که ریزش مو یا طاسی الگوی ژنتیکی یک اختلال سلامتی پیشرونده است ، درمان باید در طول زندگی بیمار مدیریت شود. دکتر زیرینگ خاطرنشان می کند: “برای تأثیرگذاری بیشتر ، باید شرایط را از دید 360 درجه درمان کنیم و پوست سر را به سلامتی مطلوب برسانیم تا یک محیط سالم و سالم برای رشد مجدد ایجاد شود.”

درمان پوست سر HydraFacial Keravive

HydraFacial Keravive برای تمیز کردن و تغذیه پوست سر برای تقویت آنچه دکتر زیرینگ می گوید ، “موهایی پر ، پرپشت و با ظاهری سالم” ، قدرت درمان عمیق HydraFacial و سرم اختصاصی Keravive را برای یک تجربه لایه برداری و آبرسانی که به بهترین وجهی به عنوان صورت توصیف می شود ، ترکیب می کند. برای پوست سر

شب رسلان ، متخصص مغز و اعصاب می گوید: “این برای کسی که نیاز به تنظیم مجدد پوست سر دارد ایده آل است.” “این پوسته پوسته شدن ، روغن بیش از حد ، یا خشکی و تحریک باشد ، این روش درمانی سه مرحله ای پوست سر را به صورت عمیق تمیز می کند و تمام تجمع ناشی از روغن های طبیعی ، محیط ، محصولات خاص کننده و بقایای آب را از بین می برد. سپس فولیکول ها را با ویتامین B5 تغذیه می کند و به دنبال آن مواد محرک رشد مو مانند آرژنین وجود دارد. این مانند میکرودرم ابریژن برای پوست سر است ، اما همراه با مواد مغذی مخصوص پوست سر و سلامت مو است. “

لیزر + موضوعات

وقتی نوبت به احیای فولیکول می رسد ، لیزر درمانی می تواند مانند دستگاه های جوجه کشی LED گیاه برای فولیکول هایی عمل کند که برای شروع به کمی فشار نیاز دارند. انرژی لیزر باعث می شود تا موها سریعتر و قوی تر از آنچه در خود دارند رشد کنند. Reslan توضیح می دهد: “لیزرها سلول های موجود در فولیکول را تحریک کرده و مواد مغذی را افزایش می دهند تا به رشد بهتر موها و افزایش طول عمر فولیکول کمک کنند.” هنگام افزودن موضوعات موضوعی به این معادله ، مانند اضافه کردن مقداری Miracle-Gro در بالا است.

Doris Day، MD ، متخصص پوست نیویورک نتایج چشمگیر رشد مو را از لیزر Fotona Dynamis در ترکیب با موضوعات و سایر درمان های مطب مشاهده کرده است. لیزر برای تحریک سلولهای بنیادی فولیکول های خوابیده از لیزر ، از نوعی گرمای عمیق ملایم استفاده می کند. انرژی نوری در جایی نفوذ می کند که با کروموفورها ارتباط برقرار می کند و مجموعه ای از واکنشهای پیچیده را ایجاد می کند که گردش خون را افزایش می دهد ، التهاب را کاهش می دهد و به عملکرد طبیعی سلول کمک می کند. نور ممکن است بر روی سیگنالینگ سلول نیز تأثیر بگذارد و اساساً به سلولها دستور می دهد “از خواب بیدار شوند!” من درمان های لیزری را با سرم سریع رشد مجدد موی بدون ماینوکسیدیل (95 دلار) ترکیب می کنم که از مواد طبیعی و همچنین مکمل هایی مانند Nutrafol (79 دلار) استفاده می کند. “

دکتر زیرینگ ، که در بیمارستان خود از درمان KeraLase استفاده می کند ، می گوید: “در حالی که لیزر درمانی معمولاً تجویز می شود ، شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده شما از دستگاه پاک شده FDA با کیفیت بالا استفاده می کند.” در طول درمان ، میکروکانال ها با استفاده از لیزر غیر نسبی LaseMD ایجاد می شوند و سپس سرم درمانی KeraFactor – ساخته شده از فاکتورهای رشد مصنوعی و پروتئین های پوست – استفاده می شود. وی توضیح می دهد: “میکروکانال ها باعث می شوند سرم به راحتی جذب پوست سر شود.”

دکتر دی از درمان های لیزر Fotona ، تزریق PRP ، Nutrafol و موضعی ماینوکسیدیل برای دستیابی به نتیجه چشمگیر برای این بیمار 53 ساله ریزش مو استفاده کرد.

تجزیه و تحلیل متخصص
بریجتت هیل ، متخصص مغز و اعصاب ، می گوید: “درک دلایل اصلی مانند ژنتیک ، سبک زندگی ، رژیم غذایی ، عادات یک ظاهر طراحی شده و تاریخچه سلامتی و پزشکی ضروری ترین مرحله برای رفع هرگونه نگرانی در مورد پوست سر و مو است.” هیل که می خواست موهای سالم را در دسترس قرار دهد ، یک پلت فرم دیجیتالی با قابلیت برنامه های تلفن همراه به نام Root Cause Scalp Analysis ایجاد می کند که به کاربران امکان می دهد یک طرح تشخیص و درمان یک به یک را برای هدف گیری مواردی مانند ریزش مو ، اگزما ، پسوریازیس ، پلاک سبورئیک ایجاد کنند. درماتیت ، و لیکن پلانپیلاریس. کاربران برای تعیین سبک زندگی ، نگرانی ها ، عادت های مو و موارد دیگر ، با یک پرسشنامه کامل شروع می کنند و به دنبال آن فرصتی برای بارگذاری عکس هایی از نگرانی های پوست سر و موهایشان فراهم می شود. هیل خاطرنشان می کند: “مهم است که تشخیص دهیم عملکردها و رفتارهایی که برای بدن ، ذهن و روح خود انتخاب می کنیم به همان اندازه نوع محصولات مو ، مدل ها و تکنیک هایی که استفاده می کنیم مهم است.”

PRP + مینوکسیدیل

اگرچه هنوز توسط FDA تأیید نشده است ، اما پلاسما درمانی غنی از پلاکت برای سالها یک درمان غیر جراحی مورد علاقه متخصصان رشد مجدد مو بوده است ، زیرا برخی مطالعات نشان داده اند که این امر می تواند سرعت انتقال سریعتر به مرحله آناژن چرخه مو را تسریع کند ، و مراحل انتقالی. “هنگام شروع تزریق PRP ، من ماهی یک بار بیماران را ملاقات می کنم. بعد از سه ماه ، من آنها را به یک رژیم هر سه ماهه برای بقیه سال اول انتقال می دهم ، و سپس سعی می کنم آن را بیشتر تنظیم کنم. “توضیح می دهد کمپبل ، متخصص پوست آملیا هاوساور ، MD ، MD. “این برنامه بر اساس یک آزمایش بالینی است که من در آنجا انجام دادم و ما برای دستیابی به رشد مطلوب مو فرکانسهای مختلف درمان را بررسی کردیم ، و این نتیجه منجر به رشد مجدد به طور متوسط ​​30 درصد و ضخامت ساقه مو 30 درصد می شود.”

باتون روژ ، آنت زدلیدز ، متخصص پوست LA ، از تزریق PRP ، درمان با نور قرمز ، فیناستراید خوراکی و درمان موضعی تجویز شده برای کمک به رشد مجدد موهای این بیمار 51 ساله استفاده کرد.

برای به حداکثر رساندن نتایج ، دکتر هاوساور اغلب آمپول های خارج از مارک PRP را با ماینوکسیدیل ، اسپیرونولاکتون تجویز شده برای زنان قبل از یائسگی یا فیناستراید برای زنان بعد از یائسگی ترکیب می کند. “یک مطالعه ترکیبی از PRP به علاوه ماینوکسیدیل در مقابل PRP به علاوه فیناستراید را بررسی کرد و نشان داد که PRP و ماینوکسیدیل در واقع بهتر از تحقیق دیگر است. بنابراین ، من واقعاً سعی می کنم بیماران را حداقل به عنوان بخشی از رژیم خانگی ، چنین کارهایی انجام دهند. “

نور درمانی در خانه + مکمل ها

با استفاده از اصول رشد همان لیزر درمانی ، دستگاه های لیزر درمانی سطح پایین می توانند فولیکول ها را تحریک کرده و به درمان ریزش مو در زمان خود بیمار ، در راحتی در خانه او کمک کنند. دکتر دی توضیح می دهد: “در تحقیقات من ، مارک های برجسته ای را پیدا کردم که می توان به Theradome (595 دلار) ، Capillus (799 دلار) و Laser Cap اشاره کرد.”

دکتر هاوساور می گوید برای کسانی که موهایشان تیره و خشن است ، ممکن است روش درمانی مانند افرادی که موهای ریز ، نازک و سبک تری دارند ، کارایی نداشته باشد. “نور باید به پوست سر پایین بیاید ، بنابراین اگر شما واقعاً موهای تیره و ضخیمی دارید ، ممکن است شانه ، کلاهک یا چراغ هدبند روی آن بنشیند و نفوذ موثر آن تا سطح پوست دشوارتر باشد.”

برای پیشبرد خانه ، مکمل های ریزش مو نیز می توانند به افزایش نتایج کمک کنند. دکتر هاوساور می افزاید: “من معمولاً Viviscal (40 دلار در ماه) و Nutrafol را توصیه می کنم که هر دو از پروتئین دریایی ساخته شده اند.” “اگر می خواهید مسیر کلی نگرانه را طی کنید یا نمی توانید درمان های دارویی را تحمل کنید ، نور درمانی و مکمل ها می توانند اولین قدم عالی باشند.”

به دنبال بهترین محصولات رشد مو برای استفاده در خانه هستید؟ لیست ما همه موارد ضروری را مورد بازدید قرار می دهد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>