این روش های درمانی در مطب مانند FaceTuning در زندگی واقعی است

وقتی صحبت از چانه مضر و مضاعف آن می شود ، جراح پلاستیک صورت در نیویورک ، لی آن ام. کلاوسنر ، دکتر می گوید چندین راه حل وجود دارد که می تواند آن را حل کند – بدون هیچ عارضه اضافی.

وی توضیح می دهد: “چربی های زیرین بهتر است توسط لیپوساکشن زیرمجموعه برداشته شود و از نظر تاریخی ، جراحان پلاستیک ممکن است مجبور باشند این روش را با لیفت گردن در بیماران 40 ساله و بالاتر ، بسته به میزان چربی زیر پوست و کیفیت پوست ، ترکیب کنند.” “در بیماران جوان ، لیپوساکشن submental به تنهایی کافی است ، زیرا ما می توانیم بر روی توانایی طبیعی خمش پوست بیمار جوان تر در انقباض و آشکار کردن بهبود یافته خط گردن حساب کنیم.”

“هنگامی که خاصیت ارتجاعی پوست به اندازه بیماران مسن نیست ، لیپوساکشن submental به تنهایی ممکن است باعث شود بیمار چربی کمتری داشته باشد اما پوست شل زیادی داشته باشد ، بنابراین نیاز به لیفتینگ گردن به طور همزمان است.”

اگرچه ممکن است این راز کاملاً تحت رادار نباشد ، دکتر کلاوسنر به بهبود قابل توجه روشهای کم تهاجم اشاره می کند ، که ، در بسیاری از موارد ، به طور مستقیم بر بیماران 40 ، 50 ساله و در بعضی موارد ، 60 سال آنها تأثیر می گذارد می خواهید مسیر لیفت صورت را سرگرم کنید.

“Accutite و Facetite با استفاده از میکرونیدلینگ فرکانس رادیویی Morpheus می توانند با لیپوساکشن زیرمجموعه در مطب تحت بی حسی موضعی برای کاهش چربی زیر پوست و سفت شدن پوست گردن استفاده شوند. نتایج برای بیماری که به دنبال بهبود خط گردن بدون ایجاد زخم در لیفت گردن است بسیار خوب است. “او توضیح می دهد ، بیماران هیچ دردی پس از عمل ندارند ، اما ممکن است تورم و کبودی متوسطی داشته باشند که تقریباً در هفت روز برطرف می شود.

“به احتمال زیاد حداقل تورم و علائم کبودی از روز هفت تا ده برطرف می شود. ما از بیماران می خواهیم که مانند قبل از لیفت صورت یا کشیدن گردن به مدت حدود پنج روز و سپس در شب تا حداکثر ده روز ، یک زنجیر فشاری استفاده کنند. بیماران به اندازه کافی احساس خوبی دارند که روز بعد از خانه کار می کنند و روز سه تا پنج دوباره به ورزش برمی گردند. “

بعلاوه ، دکتر كلاوسنر اشاره كرد ، با كار در خانه و ماسك پوشیدن ، بیشتر بیماران احساس می كنند كه می توانند زیر رادار بهبود یابند.

وی همچنین برای بیمارانی که به دنبال مسیری کاملا غیرتهاجمی هستند ، اوووک را توصیه می کند – در یک سری از سه تا چهار درمان با فاصله یک ماه – که وی آن را “یک درمان کاملا غیرتهاجمی ، بدون دست و بدون درد که از رادیو استفاده می کند انرژی فرکانس برای کاهش م effectivelyثر چربی زیرشاخه ای. “

“این درمان به ما امکان می دهد” بازسازی صورت “را انجام دهیم. ما برای رسیدن به سفت شدن پوست ، 25 دقیقه از گرما استفاده می کنیم ، 45 برای رسیدن به توزیع مجدد چربی. به طور معمول ، ما چربی را در صورت حفظ می کنیم ، اما زیر چانه یک منطقه محبوب برای از دست دادن چربی است و می تواند برای هر بیمار سفارشی باشد. این به دلیل “حرکت سلفی” ساخته شده است – افراد صورت خود را در یک برنامه قرار می دهند تا گونه های خود را بیاورند و چانه خود را باریک کنند قبل از اینکه عکس های خود را در رسانه های اجتماعی منتشر کنند و درمان این مناطق را برای بهبود خطوط صورت هدف قرار می دهد. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>