این سرم داروخانه جدید برای تجدید جدی پوست در طول شب تأیید شده است

مجموعه محصولات Age Perfect از L’Oréal یک ستاره درخشان جدید دارد. در یک بطری شیشه ای شیک و شیک و شیک قرار گرفته است ، L’Oréal Age Perfect Cell Renewing Midnight Serum (33 دلار) در اینجا است تا زیبایی شما را بسیار لوکس تر و کارآمدتر کند.

Shereene Idriss ، متخصص پوست ، نیویورک ، دکتر توضیح می دهد: “مفهوم خواب زیبایی بیشتر به عنوان یک قضیه حکایت دارد ، اما واقعاً در علم پایه دارد.” “در طول روز ، پوست ما در حالت دفاعی بسیار شلوغ است ، اما در شب ، آن را به حالت ترمیم تبدیل می کند و میلیون ها سلول خود را ترمیم می کنند تا صدمه وارد شده در طول روز را برطرف کنند.”

چهره پرتاب چیزی نیست جز ویولا دیویس نمادین ، ​​که اتفاقاً این سرم را محبوب فعلی خود می نامد. دکتر روشیو ریورا ، معاون رئیس ارتباطات علمی L’Oréal Paris می گوید: “ما می خواستیم فردی به اندازه ویولا نمادین باشد.” “او کسی است که با همه مخاطبان ما طنین انداز می شود ، صرف نظر از نوع پوست یا رنگ آنها.” به طور مشابه ، مارک تجاری یادداشت می کند که سرم برای همه تهیه شده است.

این معجون ممکن است سرم Midnight باشد اما متخصصان پیشنهاد می کنند صبح و شب از آن استفاده کنند. برای به حداکثر رساندن این مرحله “برگشت” هنگام خواب ، دکتر Idriss می گوید که وارد کردن آنتی اکسیدان ها در برنامه شبانه شما (Midnight Serum دارای یک محصول اختراع شده است) از اهمیت ویژه ای برخوردار است تا خسارت ایجاد شده در طول روز را جبران کند. دکتر می گوید: “بنابراین ، وقتی صبح دوباره از آنتی اکسیدان استفاده می کنید ، برای محافظت از پوست شما کار می کند و ضد آفتاب را برای شما سخت تر می کند.” این یک برد-برد است.

گذشته از مواد درجه یک و توجه جدی به جزئیات ، این نتایج بالینی است که باعث برنده شدن سرم می شود. در یک مطالعه بالینی مستقل هشت هفته ای بر روی 78 زن 40 تا 75 ساله ، 100 درصد زنان به وضوح بهبود پوست داشتند. در یک مطالعه جداگانه مصرف کننده مستقل چهار هفته ای بر روی 106 زن ، 95 درصد پوستی با ظاهر سالم تر ، 95 درصد پوست نرم تر ، 93 درصد متوجه پوست تازه و شاداب شده و 90 درصد پوست دارای درخشندگی بیشتری گزارش شده است.

با آزمایش سرم ، علاقه مندان به مراقبت از پوست ممکن است متوجه شوند که این شباهت به یک سرم شب لوکس دیگر با ادعاهای مشابه ، شباهتی است که برند از آن پذیرفته است – و چالش هایی است. دکتر ریورا با اشاره به اینکه مارک از آزمایش فرمول های خود در برابر رقبا نمی ترسد ، می گوید: “در L’Oréal ، ما خودمان را از نظر کارایی و علمی به بالاترین استاندارد می رسانیم.” “ما سرم نیمه شب را در برابر سرم شبانه لوکس شماره یک آزمایش می کنیم – خوشحالیم که گزارش می دهیم [the Midnight Serum] برنده شد.”

سرم Age Perfect Cell Renewal Midnight است به طور انحصاری در Walmart و walmart.com موجود است و در ماه سپتامبر در خرده فروشی های اضافی عرضه می شود.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>