این سرم ویتامین C دو محفظه راز پوست روشن تر و درخشان است

ما در مورد محصولات مراقبت از پوست خود مکنده مواد سخت گیر و تحقیقات علمی هستیم اما وقتی تازه وارد به میز کار خود راه می یابد ، یکی از اولین چیزهایی که متوجه می شویم بسته بندی و RéVive جدید است سرم روشن کننده ویتامین C Clarté (325 دلار) در نگاه اول توجه ما را به خود جلب کرد.

این محصول دارای بسته بندی دو جداره است تا دو فرمول خود را از هم جدا کند تا یکپارچگی مواد اولیه را حفظ کند. طبق این مارک ، اولین محفظه حاوی 15 درصد اسید L- اسکوربیک خالص ، قوی ترین شکل ویتامین C است. “ویتامین C نقش مهمی در ایجاد سیستم پشتیبانی از کلاژن و الاستین در پوست بازی می کند ، یک اسید ملایم ، که امکان افزایش سلولهای پوستی را فراهم می کند. ” “هنگامی که به صورت موضعی در فرمول فعال استفاده شود ، ویتامین C رنگ پوست را یکنواخت و درخشان می کند ، در عین حال به حمایت از شبکه کلاژن و الاستین متراکم نیز کمک می کند.”

محفظه شماره دو حاوی سرمی شیری و غنی از هیدراتاسیون است که مملو از اسید هیالورونیک برای رطوبت ، چای سبز برای تسکین و لطافت ، بازسازی آب حرارتی و پروتئین های تجدید زیستی مناسب برای ترمیم پوست است. هنگامی که توزیع می شود – به راحتی مانند هر بطری دیگر فشار دهید – این فرمول ها با هم ترکیب می شوند و یک کوکتل عالی برای ایجاد پوست را ایجاد می کنند.

دکتر براون می گوید: “ترکیب دو فرمول و دو لوله در یک بسته و سیستم تحویل مشترک چیزی است که ما قبلاً هرگز ندیده ایم – اولین فروش واقعی”. “ما چندین بسته مختلف را امتحان کردیم – اگر درست باشم حدود شش مورد – برای دستیابی به تجربه مشتری و محافظت از فرمول مورد نظر ما. نتیجه نهایی ترکیبی دو فرمول فعال نتایج خارق العاده ای را به دست آورده است. “

در مطالعه مصرف کننده توسط RéVive ، 100 درصد از اعضای هیئت مدیره موافقت کردند که Clarté نه تنها به وضوح پوست را روشن می کند ، بلکه علائم تغییر رنگ را نیز کاهش می دهد ، ظاهر لکه های پیری را کاهش می دهد ، پوست را جوانتر نشان می دهد و پوست را محکم تر و پرزتر می کند. . 100 درصد از اعضای هیئت مدیره نیز گفتند که این سرم را به یک دوست توصیه می کنند ، و ما نمی توانیم بیشتر توافق کنیم. وقتی روی پوست قرار می گیرد ، مواد تشکیل دهنده به طور یکپارچه و بدون هیچ پس مانده ای با هم مخلوط می شوند و پس از چند هفته استفاده ، شخصاً متوجه شدم که پوست من روشن تر است – علائم کمتری از لکه های تیره مزاحم وجود دارد – و اطراف آن درخشان تر است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>