این عطر دقیق عطر آدری هپبورن است

آدری هپبورن یکی از بزرگترین آیکون های زیبایی ما است ، و در حالی که ما دائماً به دنبال آرایش و الهام بخشیدن از مو به او می گردیم ، او همچنین به دلیل رایحه نمادین شهرت دارد. فردا 92 سالگی تولد این بازیگر است و به طور هم زمان ، صد و دومین سالگرد عطر گلهای مورد علاقه وی ، Krigler English Promenade 19 (425 دلار) است.

رایحه ای زیبا و مجلل ، ترکیباتی مانند نرولی ، شکوفه پرتقال ، یلانگ یلانگ ، گل های سفید و گریپ فروت را در خود جای داده است. بر اساس نسخه منتشر شده ، همچنین “شعله ور شدن اروپا” ، همانطور که گزارش شد هپبورن اولین بوی را هنگام فیلمبرداری کشف کرد تعطیلات رومی در ایتالیا در سال 1952

رئیس فعلی کریگلر بن کریگلر اضافه می کند که این بو به طور خاص از ریویرای فرانسه در اوایل دهه 1900 ، جایی که خانه عطر خانواده کریگلر ساخته شده بود ، الهام گرفته شده است. وی گفت: “تفرجگاه” یک تکان دادن به تفرجگاه آنگلایس است ، یک مسیر ساحلی در نیس.

English Promenade 19 هنوز هم یکی از پرفروش ترین رایحه های کریگلر است و اکنون به شکل شمع (105 دلار) یا به عنوان صابون تکه ای (55 دلار) ارائه می شود.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>