این لایه بردار مرسوم ، فقط بعد از یک بار استفاده ، “آینه پوست” به ما داد

آیا تاکنون محصولی را به صورت خود زده اید و دیده اید دقیقاً جلوی چشمتان کار می کند؟ من شخصاً دیده ام که این اتفاق در چند مورد بسیار نادر رخ داده است – یکی از مواردی که من اولین بار Paula’s Choice 2٪ BHA Liquid Exfoliant (30 دلار) را امتحان کردم. همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد: من مایع را روی یک پنبه پنبه ای پس از تمیز کردن قرار دادم ، آن را روی صورتم کشیدم و تماشا کردم که پوست خشک و کدرم به چیزی غیرقابل شناسایی تبدیل شده است. اگر تا به حال “آینه پوستی” را دیده اید – نوعی چهره که به معنای واقعی کلمه پوست شما را بازتاب می دهد – و فکر می کنید غیرقابل تحمل است (به باشگاه خوش آمدید) ، اکنون زمان آن است که بدرخشید.

اگر همه هیاهوها را کنار بگذاریم ، مواد تشکیل دهنده همان چیزی هستند که برای اثربخشی محصول نشان می دهند. دو بازیکن اصلی موجود در فرمول: BHA تمام ستاره (اسید بتا هیدروکسی) ، که به پوست کمک می کند لایه های غیر ضروری خود را از بین ببرد و منافذ لجبازی را از بین ببرد ، و چای سبز آرامش بخش برای بهبود آسیب های خورشید و ایجاد مزایای ضد پیری است. آنها با هم محصولی را تولید می کنند که علاوه بر روشنایی پوست کم رنگ ، باعث تمیز شدن آن نیز می شود.

در یک پنل مستقل از مصرف کننده ، 91 درصد از کاربران به طور قابل توجهی پوست سالم گزارش کرده اند ، 90 درصد بهبود پوست و 82 درصد منافذ پوست را کمتر تجربه کرده اند. اگرچه این آمار به تنهایی برای تأثیرگذاری ما در افزودن به سبد خرید کافی است ، اما تغییر شکل زیر ، که بهبود محسوس لکه ها و بافت کاربر را پس از فقط سه هفته استفاده از محصول نشان می دهد ، آخرین فشار اضافی بود که برای تهیه آن لازم بود تلاش كردن.

انتخاب پائولا

برای استفاده ، یک یا دو بار در روز پس از تمیز کردن ، مایع را با پنبه یا دستان خود به صورت خود بمالید. اگرچه لایه برداری دو بار در روز به نظر می رسد زیاد از حد لازم باشد ، این محصول هم ملایم است و هم برای پوست های حساس فرموله شده و آن را به عنوان یک طراوت مناسب در هر روز مناسب می کند. هنگام استفاده صبح ، حتماً از کرم ضد آفتاب با طیف گسترده با SPF 30 یا بالاتر استفاده کنید.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>