این لیزر بدون لمس سلول های چربی را برای بدن مجسمه تر از بین می برد-در اینجا چگونگی وجود دارد

وقتی نوبت به درمان های داخل مطب می رسد ، گزینه های پیکرتراشی بدن به طور فزاینده ای محبوب شده است-و دلیل خوبی هم دارد. بنابراین بسیاری از ما برای از بین بردن چربی های سرسخت تلاش می کنیم ، حتی با داشتن رژیم غذایی سالم و تمرینات ورزشی اختصاصی. بنابراین داشتن توانایی برای دستیابی به اهداف زیبایی شناختی شما بدون گذراندن ساعات بیشتر در باشگاه بسیار زیبا به نظر می رسد.

در حالی که تعداد زیادی از روش های کانتور بدن برای انتخاب وجود دارد ، یکی از گزینه ها اخیراً ما را مجذوب خود کرده است: EON ، یک دستگاه لیزری روباتیک پاک شده از FDA برای کاهش چربی شکمی. بهترین قسمت؟ کاملاً بدون لمس است.

EON از یک بازوی روباتیک برای انتشار انرژی لیزر استفاده می کند که سلول های چربی را در یک ناحیه خاص از بدن می کشد. Lone Tree ، جراح پلاستیک CO گرگوری بوفورد ، MD توضیح می دهد: “چربی تا نقطه ذوب خود گرم می شود در حالی که یک انفجار هوا به طور همزمان برای حفظ دمای مطلوب پوست به منظور جلوگیری از سوختگی استفاده می شود.” این ترکیب نه تنها چربی را کاهش می دهد بلکه خطر سوختگی سطحی را نیز از بین می برد. »

پس از درمان ، این سلول های چربی تخریب شده طی چند ماه آینده از طریق سیستم لنفاوی بدن دفع می شوند و منجر به تناسب اندام بیشتر می شوند.

ملاقات معمولی برای EON بدون درد است و از ژل یا اپلیکاتور صفر استفاده می کند. ابتدا دستگاه بدن بیمار را اسکن و نقشه می کند. سپس ، بازوی ربات در امتداد بدن حرکت می کند و گرما ساطع می کند که سلول های چربی را از بین می برد.

دکتر بوفورد می گوید: “بسته به سطح مورد درمان ، جلسات به طور کلی بین 30 تا 60 دقیقه طول می کشد ، در این مدت بیماران آرام می شوند – و اغلب به خواب می روند – در حالی که لیزر کار خود را انجام می دهد.”

تعداد درمان های مورد نیاز بستگی به میزان چربی ای که سعی در ذوب آن دارید و اهداف هر بیمار خاص دارد. بعد از عمل ، زمان وقفه تقریباً وجود ندارد و مراقبت های بعدی برای این درمان بسیار کم است. دکتر بوفورد توضیح می دهد: “تنها چیزی که ما به بیماران خود توصیه می کنیم این است که بدن خود را هیدراته نگه داریم تا به روند از بین بردن چربی پس از درمان کمک کند ، اما حتی این لزوماً ثابت نشده است.” “بیماران ما این واقعیت را دوست دارند که نیازی به پوشیدن لباس های فشرده ، اجتناب از ورزش و یا تجربه هیچ گونه وقفه ای پس از جلسات خود ندارند.”

مانند هر عمل زیبایی انتخابی ، انتظارات واقع بینانه ضروری است. دکتر بوفورد توضیح می دهد: “نامزدهایی که اهداف واقع بینانه ای در مورد نتایج خود ارائه می دهند ، خوشبخت ترین بیماران هستند.” “کسانی که منتظر نتیجه جراحی هستند باید به آنها توصیه کرد که EON ، مانند سایر دستگاه های غیر جراحی ، فقط این است-غیر جراحی.”

با توجه به آنچه گفته شد ، نتایج هنوز هم چشمگیر هستند. مطالعات بالینی به طور متوسط ​​21.6 fat کاهش چربی را در بیماران نشان داده اند ، که کاهش چربی بیشتر پس از جلسات درمانی متعدد حاصل شده است. بنابراین ، در حالی که EON نتیجه جراحی را ارائه نمی دهد ، تفاوت بسیار چشمگیری ایجاد می کند ، و مطمئناً ارزش این را دارد که از پزشک خود سوال کنید.

دکتر پیدا کنید

NewBeauty پیدا کنید “پزشک برتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>