این لیپوساکشن با کیفیت بالا چربی بیشتری را با تلاش کمتر از بین می برد

وقتی نوبت به درمان های مجسمه سازی بدن می رسد ، گزینه های بی شماری برای باریک سازی و کاهش چربی در مناطق هدف وجود دارد. در حالی که لیپوساکشن همچنان “استاندارد طلا” برای از بین بردن چربی ناخواسته است ، زیر گروه های لیپوساکشن وجود دارد که به انجام ایمن و موثر اقدامات کمک می کند. لیپوساکشن نوعی لیپوساکشن بنام VASER همان کاری را انجام می دهد که لیپوساکشن سنتی انجام می دهد ، اما طبق گفته Des Moines ، جراح پلاستیک IA ، دیوید رابینز ، MD ، این روش همچنین می تواند به پزشکان کمک کند تا شکلی مشخص تر شکل دهند و ظاهری مجسمه تر به بدن بدهند.

نیوبایوتی: تفاوت لیپوساکشن VASER با لیپوساکشن سنتی چیست. آیا تفاوت در تکنیک است یا ابزار است؟
دکتر رابینز: در واقع این ابزارهایی است که ما استفاده می کنیم و به شکستن چربی متراکم کمک می کنند ، اما در حالی که چربی بیشتری از بدن خارج می کنید می توانید کانتور کنید. من دریافتم که به طور کلی ، نتایج با لیپوساکشن VASER عمیق تر هستند و همچنین می توانید مقداری سفت شدن پوست با آن را نیز مشاهده کنید.

توجه: چه چیزی در مورد سازنده باعث پیشرفت آن می شود؟
دکتر رابینز: در نهایت ، من معتقدم با تلاش کمتری می توان چربی بیشتری را از بین برد. این ماده با استفاده از انرژی فراصوت سلولهای چربی را از بین می برد تا از طریق فرایندی به نام کاویتاسیون خارج شود. همچنین می تواند لیپوساکشن با کیفیت بالا را انجام دهد.

توجه: لیپوساکشن با کیفیت بالا چه نتیجه ای دارد؟
دکتر رابینز: در طی این روش ، ما می توانیم بدن را از طریق استراتژیک با از بین بردن چربی در مناطق مورد نگرانی مجسمه سازی کنیم و همچنین گروه های مهم عضلانی را برای ایجاد خطوط طبیعی برجسته کنیم.

توجه: بنابراین ، این می تواند ظاهر یک بسته شش تایی را به شما بدهد؟
دکتر رابینز: بله ، یا فقط خطوط و فرورفتگی های مختلفی است که می تواند کمر و عضلات را برجسته کند.

توجه: آیا شما ادامه می دهید و از آن چربی در جای دیگر استفاده می کنید؟
دکتر رابینز: من در درجه اول انتقال چربی را به باسن انجام می دهم تا فرم کامل تری پیدا کند. یا می توانم از آن برای انتقال چربی کم به صورت برای جوان سازی و اصلاح حجم استفاده کنم.

توجه: آیا می توانید از چربی موجود در پستانها استفاده کنید؟
دکتر رابینز: من معمولاً از چربی برای ابزاری برای افزایش اولیه استفاده نمی کنم. کاشت پستان در بازگرداندن حجم سینه ها بسیار بهتر است ، اما اگر کسی دارای اندکی عدم تقارن در یک پستان یا برخی بی نظمی های کانتور باشد ، بله ، می توانیم از آن در آنجا استفاده کنیم. همچنین انجام لیپوساکشن در کنار پستان در صورت وجود کمی سیری بیشتر ، می تواند سینه ها و سینه بند را به گونه ای تقویت کند که در بعضی مواقع این تنها چیزی است که شما برای ایجاد جلوه بهتر به آنها نیاز دارید.

با حمایت مالی دیوید رابینز ، دکتر

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>